Staré hry-doporučení

Místo pro všechny tipy na zajímavé prográmky a utilitky ke stažení

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
LifeRoma
Level 3
Level 3
Příspěvky: 463
Registrován: listopad 07
Bydliště: Česká Republika
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod LifeRoma » 29 led 2008 18:21

No jo to byly časy... nejlepší singlovky byly akční, ale takový multiplayer???? BOMBERMAN!!! 8)

Reklama
ymorduur
Level 3
Level 3
Příspěvky: 524
Registrován: duben 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod ymorduur » 29 led 2008 18:46

X píše:No jo, jak kdo, já na své staré hry vzpomínám tady: http://www.worldofspectrum.org/


uaaaaaaaaaa to je RETRO hehe, ale kdyz si prohlizim ty TOP hry tak si nektere jeste pamatuju :wink:

ymorduur
Level 3
Level 3
Příspěvky: 524
Registrován: duben 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Staré hry-doporučení

Příspěvekod ymorduur » 29 led 2008 19:03

majkll píše:Chtěl bych Vám doporučit stránku http://www.bestoldgames.net , kde najdete všechny staré hry ještě z dob 486 a prvních pentii, tak jistě zavzpomínáte jako já , na své herní začátky. :wink:


Vyborne hry! To jsou ty nejkrasnejsi herni vzominky, kdo tohle nezazil jako by nezil. :twisted: Ja treba ted hraji Dungeon Master, prave jdu do 7 podlazi a uplne si to uzivam. Kdyz jsem to hral pred 15 lety, tak jsem byl mladej ocas a az ted si to muzu poradne vychutnat. 8) Uz se tesim az zabiju Chaose a rozjedu 2 dil. :bigups:

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod X » 29 led 2008 19:19

LifeRoma píše: ... ale takový multiplayer???? BOMBERMAN!!! 8)


Supr multiplayer byl: Beach Head 1 a Beach Head 2.

ymorduur píše:
X píše:No jo, jak kdo, já na své staré hry vzpomínám tady: http://www.worldofspectrum.org/


uaaaaaaaaaa to je RETRO hehe, ale kdyz si prohlizim ty TOP hry tak si nektere jeste pamatuju :wink:


Tak já je na emulátoru přímo v PC ještě hraju ... :lol: Vytahovat starý hardwér už jsem líný :D

Uživatelský avatar
Zephyr26
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 136
Registrován: leden 08
Bydliště: Hradec Králové
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Zephyr26 » 16 úno 2008 10:45

Ohledne tech starych Atari, Sinclar a Commodore her jsem mel takovy zazitek se sestrou... Mel jsem tehdy nejakou novou hru na svem Atari 800XE a chtel ji ukazat kamaradum.. Tak jsme u toho sedeli a ani nedudali.. Poslouchali jsme takove to pppiiiii pššššš pzžžžžžžž a cekali na spasnou titulni obrazovku hry... Muj tatka tehdy udelal zlepsovak, abych nemusel Atarko vytahovat pokazde ze zdi, dal mi na kabel k trafu vypinac... A kabel s trafem lezel na zemi, samozrejme... No, tak si tak lebedime s klukama, tesime se, odpocitavame posledni sec do loadu a najednou se otevrou dvere, vlitna k nam do pokoje moje mala sestra a s usmevem a hlaskou "NAZDAR KLUCI" nam slapla na ten vypinac na trafu.... Obrazovka zcernala, Atari se vyplo a my jenom poslouchali to ticho, bez nahrane hry.... :lol:


Jinak, klasiky typu Karateka, River Raid, Montuzema`s Return atd na 8-mi bitech ci Wolf, Alone In The Dark, Dune 2, Doom, Fury Of The Furies (hodne opomijena hra od Kalisto), Another World, X-Wing atd. jsou klasiky jak remen....
AMD Athlon64 X2 5000+ Black Edition @ 3000 Mhz | ASUS M3A | 2GB DDR2 A-Data 800 Mhz Extreme Edition | 320 GB + 160GB Samsung | Sapphire HD3870 512MB | Coolermaster Elite 330 | Fortron BlueStorm II 500W

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pozdrav

Příspěvekod memphisto » 16 úno 2008 10:52

jj PitStop a River Raid. to byly hry, kterých jsem se s tatíkem hodně nahrál.
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
DeadMan
Level 1
Level 1
Příspěvky: 59
Registrován: únor 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod DeadMan » 16 úno 2008 13:35

Já sem cca. před půl rokem vlastnil Pentium III(800MHz) s 4mb integrovanou grafikou a 96 RAM. To jsem hrál Duka, MDK I a II, Hitman Codename, AoE, Hexen, Blood I a II. Ty hry sršely originalitou. což už moc dnešních her neni. Ale včera, jak už možná víte, jsem si nainstaloval Beyond Good and Evil a seděl jsem u toho do 2 hodin raních. I když jsem ty "starý časy" moc nezažil ,(je mi taky 14 že), tak už jsem kolikrát instaloval Dos Box a hrál a hrál. Stuns byli taky dobrý. Teď mě napadá, že Keena sem ještě nikdy nevyzkoušel. Tak si ho možna půjdu zahrát. Třeba mě to chytne.

Uživatelský avatar
Rewqa
Moderátor
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8114
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Rewqa » 16 úno 2008 13:53

X píše:Rewqa: A co knížka, film (Duna)? Myslím, že existuje 7 dílů ...

jj film sem videl, mam ho este nekde na VHS
ASUS TUF Gaming B550-PLUS | Ryzen 5 3600 | ASUS ROG Strix GTX 1070 OC | 16GB Crucial DDR4 | Be Quiet! Pure Power L8 500W | Corsair 230T Graphite Series
Pravidla PC-Help

Uživatelský avatar
Zephyr26
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 136
Registrován: leden 08
Bydliště: Hradec Králové
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Zephyr26 » 16 úno 2008 13:55

Duna je dost tezka kniha na cteni a dle me, zfilmovani nedopadlo nejak moc dobre... Je to ale dane prave tou narocnosti.... Muj nazor..
AMD Athlon64 X2 5000+ Black Edition @ 3000 Mhz | ASUS M3A | 2GB DDR2 A-Data 800 Mhz Extreme Edition | 320 GB + 160GB Samsung | Sapphire HD3870 512MB | Coolermaster Elite 330 | Fortron BlueStorm II 500W

Uživatelský avatar
gyga
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1011
Registrován: únor 08
Bydliště: Kutná Hora - Malešov
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod gyga » 16 úno 2008 14:14

Duna jako kniha je někdy nudná, myslím že když jsem ji čet trvalo mi to snad 3 týdny, nebo měsíc. Film nic moc.

Nejlepší stará hra co jsem hrál byl Street Fighter na pouťi v automatu, myslím že to dělala sega. Někde jsem pak i sehnal emulátor a stáhnul jsem si to, bylo to mnohem lepší než do toho cpát pětikačky :-).
Jo a nemůžu zapomenout na Contra!!!
Lenovo Thinkpad Edge 15

Uživatelský avatar
Nodon
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 725
Registrován: březen 08
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Nodon » 02 bře 2008 13:35

Steet fighter :D To někdy hraju v MP4 :wink:

Uživatelský avatar
Daedalus.cz
Level 1
Level 1
Příspěvky: 89
Registrován: srpen 07
Bydliště: Hrádek nad Nisou
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Daedalus.cz » 11 bře 2008 21:37

[quote="bereline"]není nad Duke Nukem 3D nebo můj oblíbený Mario :smile:[/quote]

jo jo Mario byla pecka :bigups:
Hallowed are the Ori!


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • PC sestava / staré vs nová
    od kshark » 27 dub 2023 20:37 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    5
    785
    od šulda Zobrazit poslední příspěvek
    28 dub 2023 11:45
  • Vaše doporučení na velikost monitoru
    od Tvrbar » 15 lis 2023 15:01 » v Vše ostatní (hw)
    16
    3115
    od Tvrbar Zobrazit poslední příspěvek
    22 lis 2023 14:56
  • Doporučení hry na PS3, auta, volná jízda
    od pikaso.andreas » 01 srp 2023 12:48 » v Hry
    4
    2293
    od nixxis Zobrazit poslední příspěvek
    01 srp 2023 14:41
  • Ne moc drahý notebook spíše na staré hry. Jaký?
    od darkmarek » 25 kvě 2023 14:12 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    6
    689
    od Karrex Zobrazit poslední příspěvek
    25 kvě 2023 17:49

Zpět na “Programy ke stažení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host