Eset uvolňuje beta verze k testování

Místo pro všechny tipy na zajímavé prográmky a utilitky ke stažení

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Eset uvolňuje beta verze k testování

Příspěvekod memphisto » 21 lis 2008 20:48

Pro veřejné beta testování byla uvolněna další generace produktů Eset Smart Security a Eset NOD32 Antivirus ve verzi 4, oficiální vydání je naplánováno na první polovinu roku 2009.

Verze 4 obsahuje více než 50 vylepšení proti stávajícím verzím. Eset uvedl, že svou pozornost soustředil především na vlastnosti, které uživatelé vnímají nejvíce a jsou pro práci s bezpečnostním software nejdůležitější: přívětivé uživatelské rozhraní, minimální požadavky na výkon počítače a především schopnost proaktivně odhalovat všechny druhy počítačových hrozeb díky pokročilé heuristice obsažené v technologii ThreatSense.


celý článek TADY
programy ke stažení TADY
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Reklama
Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Eset uvolňuje beta verze k testování

Příspěvekod Jan Pašek » 21 lis 2008 21:10

Já bych jen podotknul že jsem kdysi zkoušel jednu z betaverzí a myslel sem si jak sem to hezky pořídil zadarmo ten antivirák. Bohužel jaké bylo moje zklamání když PC chytil virus a následně po delším pátrání sem se dočetl že se zkouší hlavně nová vylepšení a že program není 100% funkční. Z čehož plyne ponaučení i šetřit je třeba s rozumem a zadarmo je například Avast.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Eset uvolňuje beta verze k testování

Příspěvekod memphisto » 21 lis 2008 21:32

právě proto je tam to slovo BETA, čili testovací kus ve vývoji :wink: jinak varování je hned nad těmi downloady

Vývojový tým na základě podnětů a informací od beta testerů odstraňuje problémy a rozšiřuje funkcionalitu programu. Beta verze jsou určeny pouze zkušeným uživatelům. Nedoporučujeme instalaci na počítače obsahující citlivá data.
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Programy ke stažení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů