Perfektní prográmek v češtině proti spyware & malware Vyřešeno

Místo pro všechny tipy na zajímavé prográmky a utilitky ke stažení

Moderátor: Mods_senior

Tom77
Level 1
Level 1
Příspěvky: 75
Registrován: březen 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Perfektní prográmek v češtině proti spyware & malware  Vyřešeno

Příspěvekod Tom77 » 30 pro 2008 09:51

MALWAREBYTES
-------------------
Zcela náhodou jsem objevil nepříliš známý čistící program proti spyware a malware a podobným "vymoženostem".
Je česky, pracuje rychle a má jen nízký nárok na systém - 6,5 Mb. Dobrá aktualizace internetem přes 2x mirror dle výběru.
Hned prvý sken odhalil několikero "potvůrek", které si v mém PC spokojeně vegetovaly přes pravidelné skeny jinými programy.
Odinstaloval jsem hned Ad-Aware 2008, AWG AntiSpyware 7,5. A také i onen dříve slavný (poslední dobou však téměř nic nenacházel) Spybot S&D - tech skoro 50 Mb co zabíral využiji lépe na něco jiného. Ponechal jsem si jen tento scanner Malwarebytes a k tomu ještě Spyware Terminator. A jsem naprosto spokojen.

Freeware ke stažení ZDE:
http://www.brothersoft.com/malwarebytes ... 66059.html

Reklama
Uživatelský avatar
Vousáč
Level 1
Level 1
Příspěvky: 50
Registrován: prosinec 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Perfektní prográmek v češtině proti spyware & malware

Příspěvekod Vousáč » 30 pro 2008 10:03

že by to nechtělo aktualizovat?
oprava po několikanásobném ukecávání se aktualizace rozjela a nainstalovala teď probíhá sken vypadá to dobře(zatím)
Vzájemná výpomoc je k nezaplacení
Mám rád svobodu slova - co je lidem nepochopitelné nesouvisí z Bohem ale s lidskou Tupostí.
Jedna rada: když to nevíš jistě - nepiš - následky mohou být nenávratné nebo neopravitelné.

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Perfektní prográmek v češtině proti spyware & malware

Příspěvekod memphisto » 30 pro 2008 11:17

Malwarebytes' Anti-Malware je zde standardní nástroj na odstranění šmejdů z PC a mimochodem už je verze 1.31, která odstraňuje chyby se špatnou (falešnou) detekcí některých nákaz :wink:

PS: spíše bych stahoval z oficiálních stránek programu: http://www.malwarebytes.org/
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Programy ke stažení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů