Stahování pomocí RapidShare Vyřešeno

Místo pro všechny tipy na zajímavé prográmky a utilitky ke stažení

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod El Diablo » 05 zář 2006 21:19

Jidhash píše:2 El Diablo
tak až budeš, tak na mě pamatuj :smile: a dej pak vědět jak to jde, zajímalo by mě jestli je chyba jen u mě nebo někde jinde


OK jak na něco zajímavého na "megáči" narazím, dám vědět...
RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H

Reklama
Uživatelský avatar
Jidhash
Tvůrce článků
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1392
Registrován: listopad 05
Bydliště: six feet under Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Jidhash » 07 zář 2006 13:10

tak vyřešeno, Rapget i USdownloader na megaupload už nestačí, je třeba si pořídit LinkGrabber 5.2, pak stahujete jak z megaupload, tak i share.am a sexuploaderu ( odzkoušeno, funguje :bigups: )

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 07 zář 2006 13:29

Já z těch blbejch dotazů dneska nevídu ... Vono existuje nějakej SW kam nafrkáš vodkazy a samo se ti to stahne?

Pro ty co odsuzují tento typ stahování zatím sem nenašel v P2P sítích jediný film s českým zvukem. Co je česky všechno je na megauploade nebo rapidshare a podobných servrech.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

mato
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 108
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod mato » 14 zář 2006 19:21

caute

chcem sa spytat ak stahniem prvu cast nejakeho suboru a potom uz nemam cas cakat, tak ak pridem na rapidshire zajtra zacne mi stahovat automaticky druhu cast alebo opat prvu?

vdaka za odpoved

Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod El Diablo » 14 zář 2006 20:40

Každá část má svůj link...
RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H

mato
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 108
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod mato » 21 zář 2006 15:31

caute

mozete mi prosim povedat ako sa da vyhladat na rapidshire.de, je tam dole sice search ale aj ked tam nieco napise, vyhodi mi len nejake rozne stranky, je nejaky sposob aby mi vyhodilo uz len zoznam s linkami?

vdaka za odpoved

Uživatelský avatar
Jidhash
Tvůrce článků
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1392
Registrován: listopad 05
Bydliště: six feet under Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Jidhash » 21 zář 2006 16:04

2 mato
z vlastní zkušeností vím, že vyhledavání linků k souborům uložených na rapidu ( a nejen tam ) je zbytečné, protože většina z nich je opatřena heslem :-( takže se buď přihlásíš na nějaké warez forum, nebo využiješ různých veřejně dostupných stránek ( blogu ), na kterých jejich autoři tyto linky i s hesly uveřejňují ( tady máš jeden příklad )
Jak na torrenty
Programy pro internetovou komunikaci
Problémy se řeší na fóru, na SZ nebudu reagovat

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 21 zář 2006 18:32

Jak na blogy klik na můj podpis Pokud chceš rovnou třeba filmy z blogů přez rapid, sdílení, a j. napiš SZ pár jich mám vypíchnutejch v záložkách.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

ochmo
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

megaupload

Příspěvekod ochmo » 17 říj 2006 22:21

GetLink5 na megaupload, pockate si cca 30-40sekund a tahate donemoty :)

Uživatelský avatar
Jidhash
Tvůrce článků
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1392
Registrován: listopad 05
Bydliště: six feet under Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: megaupload

Příspěvekod Jidhash » 17 říj 2006 22:49

ochmo píše:GetLink5 na megaupload, pockate si cca 30-40sekund a tahate donemoty :)

není až tak úplná pravda, i Megaupload je limitován, je to sice řádově ve stovkách MB ( nesledoval jsem přesnou hodnotu ), ale je tam strop, už jsem na něho párkrát narazil, stačilo tak hoďku počkat ( věnovat se třeba rapidu ) a pak to zase rozjet :wink:
Jak na torrenty

Programy pro internetovou komunikaci

Problémy se řeší na fóru, na SZ nebudu reagovat

iceman4
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

limit

Příspěvekod iceman4 » 18 říj 2006 20:26

tak limit na Rapid je za každejch 50 MB následně čekat hodinu.

Beran.
Level 1
Level 1
Příspěvky: 98
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Beran. » 18 lis 2006 23:59

megaupload možná ve skutečnosti ani plnej neni, jenom prostě chtěj ab sme si nainstalovali ten jejich toolbar, což je ve skutečnosti alexa spyware, a alexa se dá na počítači pomocí registrů nasimulovat, takže kdo chce tak mu to pošlu je to .reg soubor to spustíte a dáte že chcete přidat informace do registru a - šup, hned můžete stahovat jak chcete, protože si megaupload myslí že máte ten jejich toolbar...
pište na berandaniel(zavináč)seznam.cz (ten (zavináč) je tam takhle kvůli spamerům...)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Programy ke stažení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host