Aiseesoft MP4 Converter Suite Vyřešeno

Místo pro všechny tipy na zajímavé prográmky a utilitky ke stažení

Moderátor: Mods_senior

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Aiseesoft MP4 Converter Suite

Příspěvekod guest » 19 říj 2010 10:20

Převod MP4 Converter Suite balení dva vynikající nástroje: DVD to MP4 Converter a MP4 Video Converter. Pak se pomocí tohoto nástroje můžete ripovat DVD do MP4 video a převést další video formáty MP4 s nejlepší kvalitou a vysokou rychlostí pro všechny MP4 přehrávače jako IPAD, iPod, iPhone, atd.

Ke stažení zde: http://www.giveawayoftheday.com/

Software je nutné stáhnout a nainstalovat ještě dnes do 23:59 hodin. Obratem přijde klíč k otevření programu na plnou verzi.

Reklama
Uživatelský avatar
Speed_dead
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3213
Registrován: duben 10
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Aiseesoft MP4 Converter Suite

Příspěvekod Speed_dead » 19 říj 2010 17:57

Doufám, že se nepletu, ale klíč je součástí stahovaného archívu. Alespoň mě tak funguje.
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Aiseesoft MP4 Converter Suite

Příspěvekod guest » 19 říj 2010 18:03

Součástí přímo staženého archivu není, ale přijde meilem obratem po stažení. Nevím ale je-li nutné ihned program upgradovat na plnou verzi - já to dělám ihned, je možné že druhý den už to nejde, ale nevím.

Však vyzkoušej a pak to zde upřesni. :smile:

Uživatelský avatar
brano
Level 3
Level 3
Příspěvky: 507
Registrován: prosinec 08
Bydliště: Tatry
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Aiseesoft MP4 Converter Suite  Vyřešeno

Příspěvekod brano » 19 říj 2010 22:09

To je rôzne pri programoch z Giveway , pri niektorých je po stiahnutí pribalený kľúč v txt. súbore, niektoré sa zaregistrujú automaticky počas inštalácie a niektoré hodia na stránku kde treba zadať mailovú adresu a obratom príde kľúč. Treba to stihnúť do deviatej druhého dňa, vtedy sa menia programy každý deň. Už som inštaloval aj niekedy 8.55, čiže 5 minút pred koncom, ale našťastie to bol akurát taký, kde bol po rozbalení aj aktivačný kľúč v txt. súbore, ináč neviem či by som to stihol, ak by bola aktivácia mailom. Čiže nie do polnoci ale do deviatej ráno stačí aktivovať. Oni počítajú tých 24 hodín od deviatej ráno.

Uživatelský avatar
brano
Level 3
Level 3
Příspěvky: 507
Registrován: prosinec 08
Bydliště: Tatry
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Aiseesoft MP4 Converter Suite

Příspěvekod brano » 19 říj 2010 23:16

Kto používa iGoogle tak si môže pridať gadget http://www.google.sk/ig/directory?hl=sk ... widget.xml a bude mať prehľad čo každý deň pribudlo. Celkovo je iGoogle dobrý na prehľad o najnovších veciach:
Snap_2010.10.19 23.03.43_001.png

Snap_2010.10.19 23.05.45_002.png

Snap_2010.10.19 23.06.06_003.png


Ešte keby sa niekto, kto to vie, podujal a urobil gadget aj pre toto fórum, to by bolo výborné.

Uživatelský avatar
Speed_dead
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3213
Registrován: duben 10
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Aiseesoft MP4 Converter Suite

Příspěvekod Speed_dead » 20 říj 2010 10:26

Součástí přímo staženého archivu není, ale přijde meilem obratem po stažení.


Já jsem stáhnul archív. V něm byla instalačka a vedle byl texťák. V texťáku byly k obou částem jak uživatel, tak i sériový číslo. Doufám, že jsem nepropás aktivaci nějaké vyšší verze, ale nikde jsem nic neviděl. K žádné registraci na netu mě to samo nevybízelo. Jen okno, kam jsem zadal údaje pro danou část, co jsem překopíroval z přiloženého texťáku.
Google ví skoro vše. Ale někdy je problém co tam napsat, aby to našlo to, co hledám.
Pokud se to nepovede, vypadne tuna nepoužitelných odkazů a nebo taky nic.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Aiseesoft MP4 Converter Suite

Příspěvekod guest » 20 říj 2010 12:00

Vyšší verzi ani free neuvidíš, tato akce je vždy zaměřena na určitou verzi a vyšší už musíš zakoupit.


Zpět na “Programy ke stažení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti