Rapidshare - jak stahovat bez přestávek

Místo pro všechny tipy na zajímavé prográmky a utilitky ke stažení

Moderátor: Mods_senior

Adamska
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: únor 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Adamska » 02 úno 2007 14:45

No já jsem donedávna používal ProxySwitcher, přepínal jsem IP adresy a hledal, na které je to zrovna bez čekání... JENŽE už asi 2 týdny když chci najít nové IP, tak všechny jsou dead, žádné working... :lama:

Reklama
pl4toon
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: únor 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod pl4toon » 15 úno 2007 02:59

Adamska píše:No já jsem donedávna používal ProxySwitcher, přepínal jsem IP adresy a hledal, na které je to zrovna bez čekání... JENŽE už asi 2 týdny když chci najít nové IP, tak všechny jsou dead, žádné working... :lama:


Jo jo, taky používám proxy a jede to. sice mi to občas nenajede hned, ale jen zkrátí čas čekání na cca 6 min a méně, ale furt lepčí než 50 min :P

Atanono
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

jde to vím jak :)

Příspěvekod Atanono » 17 pro 2007 19:17

ale no tak :)
lidičky já sosal bez problémů 3filmy za den přes rapid :) sice člověk u toho musí být ale je to v pohodě. zjistěte si u svého providera jaký máte způsob přidělení IP. já mám zatím UPC internet a tam to funguje na dynamickém přidělování konkrétně přiděluje to IP adresu podle MAC adresy takže normálně ve woknech změníte MAC a tím se vám změní IP a vesele stahujete a popř. kdo má notebook stačí se připojit na otevřené sítě :) ;) ...

na měnění MAC nepotřebujete žádné programy, wokna to umí v nastavení připojení :) ;) a nemusíte ani restartovat PC spíš AP, router nebo co to každej má :)
Asus F5M

simPod
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1295
Registrován: červen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod simPod » 17 pro 2007 20:29

na rapid nic nefunguje. a i kdyby se neco naslo, tak to rs.com zablokujou casem.
pres ten anonymouse.org by to fungovalo, ale placa to neco jako ze pres to nejdou stahovat soubory. ty typci od rapidu si kazdej figl na obchazeni cekani vzdycky pojistili, takze to asi bude takhle i dal. to co treba driv fungovalo, uz nefunguje... :P

Uživatelský avatar
radekzjicina
Level 1
Level 1
Příspěvky: 82
Registrován: prosinec 06
Bydliště: Jicin
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod radekzjicina » 17 pro 2007 21:28

No asi to neni uplne podle pravidel Rapidsharu, ale znam lidi, kteri se domluvi a zaplati si na rok PREMIUM a ve ctyrech ho vyuzivaji uplne vpoklidu - limit 25GB na tejden ani nevycerpaj. No a 450KC na rok us je vklidu ne?

maiki
Level 3
Level 3
Příspěvky: 462
Registrován: listopad 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod maiki » 17 pro 2007 23:10

Elusive píše:. Jde o to, že umí rozpoznat a automaticky vloží znakový kód - nemusíš sedět u kompu a sledovat, kolik ještě zbývá. :wink:


nikoliv pro Rapidshare.COM, tam musíš vkládat kód ručně

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pozdrav

Příspěvekod memphisto » 17 pro 2007 23:15

na rapid nefunguje nic.jen jediná věc, která stojí 300 Kč a říká se jí Premium Account.proč vytahujete přes rok starý topic a zopakovali jste,co je napsané na začátku topicu :roll:
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

bereline
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1434
Registrován: září 07
Bydliště: Ostrava-Hrabůvka
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod bereline » 21 pro 2007 10:05

ja stahuju z rapidu nekolikrat denne i kdyz to nemam zaplacne .. musim byt ale rychlejsi v zadani kodu :D vetsinou rychlejsi jsem takze neni problem a po stahnuti nabehne cas cca 90,60 minut coz je v pohode .. v tehle dobe si dam vzdy pauzu pak jen prijdu zadam kod a jdu zase pryc

Uživatelský avatar
Elusive
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2123
Registrován: srpen 06
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Elusive » 21 pro 2007 12:59

Rychlejší v zádávání kódu??? Rychlejší než kdo??? Ono je to na čas, jakože kdo ťuká rychleji, stahuje? :shock:
Jak již bylo tisíckrát řečeno, RS se nijak obalamutit nedá, všechno jsou to jenom výkřiky do tmy. Kdo chce pohodlně stahovat, musí si pořídit Premium Account.

bereline
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1434
Registrován: září 07
Bydliště: Ostrava-Hrabůvka
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod bereline » 21 pro 2007 13:23

neveřejná IP .... kdo zada rychlejc kod stahuje ... kdyz to nestihnu napise mi to ze moje IP uz stahuje

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pozdrav

Příspěvekod memphisto » 21 pro 2007 13:53

někde na warez forech jsem četl, že pomáhá,pokud máš staženo 80% z jedné části tak můžeš zadávat další část, ale jen při 80%.jakmile máš už víc tak to nejde
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

serpensis
Level 1
Level 1
Příspěvky: 70
Registrován: únor 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod serpensis » 21 pro 2007 18:03

http://www.anymouse.com tak tam muzete bez limitu stahovat jedine soubory ktere jsou mensi nez 10Mb a to je tak jenom kdyz chcete stahnout nejake video kratke :? :? :? :? :? jinak jsem nenasel zpusob kterym to obalamutit :mad: :mad: :mad: :mad:


Zpět na “Programy ke stažení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Grander a 26 hostů