phpBB 3.1.x - problém instalací

Místo pro dotazy a rady ohledně programovacích jazyků (C++, C#, PHP, ASP, Javascript, VBS..) a tvorby webových stránek

Moderátor: Mods_senior

Gabriela Moravcová
Level 1
Level 1
Příspěvky: 61
Registrován: červen 13
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

phpBB 3.1.x - problém instalací

Příspěvekod Gabriela Moravcová » 16 bře 2016 14:28

Dobrý den,

chtěla jsem si nainstalovat phpBB 3.1 na hosting od WEDOS.CZ, stáhla jsem zip z oficiálního webu phpBB.com, nahrála na FTP ale instalace na mě okamžitě vyhodí toto:

Kód: Vybrat vše

Fatal error: Uncaught exception 'InvalidArgumentException' with message 'The file "services.yml" does not exist (in: ).' in /data/web/virtuals/126483/virtual/www/domains/DOMÉNA.CZ/vendor/symfony/config/Symfony/Component/Config/FileLocator.php:69 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/126483/virtual/www/domains/DOMÉNA.CZ/vendor/symfony/dependency-injection/Symfony/Component/DependencyInjection/Loader/YamlFileLoader.php(41): Symfony\Component\Config\FileLocator->locate('services.yml') #1 /data/web/virtuals/126483/virtual/www/domains/DOMÉNA.CZ/phpbb/di/extension/core.php(53): Symfony\Component\DependencyInjection\Loader\YamlFileLoader->load('services.yml') #2 /data/web/virtuals/126483/virtual/www/domains/DOMÉNA.CZ/vendor/symfony/dependency-injection/Symfony/Component/DependencyInjection/Compiler/MergeExtensionConfigurationPass.php(50): phpbb\di\extension\core->load(Array, Object(Symfony\Component\DependencyInjection\ContainerBuilder)) #3 /data/web/virtuals/126483/virtual/www/domains/DOMÉNA.CZ/vendor in /data/web/virtuals/126483/virtual/www/domains/DOMÉNA.CZ/vendor/symfony/config/Symfony/Component/Config/FileLocator.php on line 69


Chyba se projevuje při nastavení PHP verze na 5.3, 5.4 i 5.6.

Může mi prosím někdo poradit co s tím?
Předem děkuji
Naposledy upravil(a) Gabriela Moravcová dne 16 bře 2016 19:22, celkem upraveno 1 x.

Reklama
Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6764
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: phpBB 3.1.x - problém instalací

Příspěvekod Ltb » 16 bře 2016 14:55

Držel bych se té zmínky "DOMÉNA.CZ" v chybové hlášce. Není to něco, co bys někam vyplňovala? Nezadáváš to někam při té instalaci nebo nenastavovala jsi něco podobného ve svém rozhranní pro správu domény ve Wedosu?

Gabriela Moravcová
Level 1
Level 1
Příspěvky: 61
Registrován: červen 13
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: phpBB 3.1.x - problém instalací

Příspěvekod Gabriela Moravcová » 16 bře 2016 15:47

Nenene, je to pouze cenzura. :-)

1) Stáhla, unzipla jsem originální balík z phpBB
2) Nahrála na FTP
3) Přešla na adresu "DOMÉNA.CZ"/install .. a okamžitě vyplivlo na mě toto.

Uživatelský avatar
Oxxid
člen BSOD týmu
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6194
Registrován: prosinec 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: phpBB 3.1.x - problém instalací

Příspěvekod Oxxid » 16 bře 2016 15:51

Soubor /config/services.yml existuje?

Gabriela Moravcová
Level 1
Level 1
Příspěvky: 61
Registrován: červen 13
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: phpBB 3.1.x - problém instalací

Příspěvekod Gabriela Moravcová » 16 bře 2016 16:02

Už jsem googlila, něco našla o tom na francouzkém foru, ale v kořenovém adresáři ani v balíku originální instalace adresář /config/ se souborem services.yml nemám ..
Přílohy
koren.png
koren.png (5.09 KiB) Zobrazeno 728 x


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Programování a tvorba webu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti