spárování s gsm klíčem

Místo pro dotazy a rady ohledně programovacích jazyků (C++, C#, PHP, ASP, Javascript, VBS..) a tvorby webových stránek

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23603
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: spárování s gsm klíčem

Příspěvekod ITCrowd » 24 čer 2019 14:53

Pokud jsem to dobře pochopil, tak ona v obci nebydlí a chce jezdit přes soukromý pozemek. Kdyby ten pozemek patřil jí, taky by byla proti. I kdyby existovalo věcné břemeno uvalené na tu cestu (a asi i existuje), když tam nebydlí, může se soudit jak chce. Navíc se může do potřebného místa dostat oklikou.
Strpět někoho courat se přes tvůj pozemek když nechceš, může nařídit pouze soud (vyjma případů daných zákonem).
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Reklama
petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53596
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: spárování s gsm klíčem

Příspěvekod petr22 » 24 čer 2019 14:55

Bydli, ale nema trvale bydliste. Tedy dohoda uzavrena obci jednoznacne diskriminuje
vsechny, kdo tam nemaji trvale bydliste. O pakarne 1 cip na bytovou jednotku nemluve,
kdyz dva dospeli maji vetsinou dve auta. Nevydat chip ani v pripade ztraty uz je demence.

Dalsi punk je zmenit trvale bydliste, ziskat chip, zmenit trvale bydliste zpet.

Nebo se seznamit s nekym kdo otvira dalkove a zjistit, jak to dela.

To, ze nekdo otvira dalkou, jednoznacne dokazuje, ze to jde a spravce to nijak neresi.

Z podobnych situaci pak vznikaji ruzne sousedske valky, kdy jeden zablokuje zavorou
cestu a druhy tu zavoru v noci urizne flexou. Jde to opakvat tak dlouho, az to jednu
stranu prestane bavit. Na TV Nova vdecne tema. U nas vydrzelo vyhrazene parkovaci
misto u hlavni silnice presne 3 dny, protoze retez do rana vzdy zmizel.

Ciste technicky:
a> ziskat jiny chip, zjistit jestli ho lze naklonovat a naklonovat
b> zjistit jakym zpusobem ostatni pouzivaji ten bezdrat a pokusit se naklonovat ten

karolka
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: červen 19
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: spárování s gsm klíčem

Příspěvekod karolka » 24 čer 2019 15:30

je to něco jako toto ?
https://www.youtube.com/watch?v=juM6FSINGOU

bude to fungovat nebo je to vyhozený peníz ? Díky moc za rady.

https://lab401.com/collections/hardware ... duplicator

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23603
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: spárování s gsm klíčem

Příspěvekod ITCrowd » 24 čer 2019 15:32

O tom, kolik čipů na bytovou jednotku a pro koho je věcí dohody mezi obcí a majitelem pozemku. Jakákoli změna je možná jen změnou dohody, nebo určí soud.
Jestli je zvýhodnění trvale bydlících diskriminace, nebo ne, rozhodne soud. Dle mě nikoli. Naše dítě nemělo vítání občánků taky z důvodu, že jsme v obci trvale nebydleli. A nenadělali jsme s tím nic.
Obecní zastupitelstvo taky zastupuje trvale bydlící v obci. A trvale bydlící si je taky volí.
Ostatní je naprosto zbytečná diskuze.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

karolka
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: červen 19
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: spárování s gsm klíčem

Příspěvekod karolka » 24 čer 2019 15:36

kluci nehadejte se :) ano je to totalně na hovno každá domácnost má ten čip jen jeden ikdyž mají třeba 4 auta, ten čip si mohu pujčit o sousedky ta ho má ale ten dálkový klíč nevím kdo má ( viděla jsem jen z dálky že to par lidí použilo) dokonce jsem jednu paní odchytla a požádala jí aby mi řekla kdo jí to naprogramoval a jak si to otevírá dálkove a ona me poslala do háje že mi to neřekne, z toho usuzuji že jí to někdo udělal na tajňačku.

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23603
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: spárování s gsm klíčem

Příspěvekod ITCrowd » 24 čer 2019 16:00

Pokud je systém ovládán stejným čipem (RFID) pak to fungovat bude. Jinak ne. A RFID se mezi sebou také liší i třeba jen podle frekvence. Takže s jistotou ti to říct nemůžu.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

karolka
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: červen 19
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: spárování s gsm klíčem

Příspěvekod karolka » 24 čer 2019 16:15

Toto mi načetl NFC Card Emulator když sem k tomu přiložila ten čip :


Tag ID = BE 93 13 B8
TAG: Tech [android.nfc.tech.NfcA]
- ISO 14443-3A
SAK: 08
ATAQ: 04 00


Tag ID = BE 93 13 B8
TAG: Tech [android.nfc.tech.NfcA]
- ISO 14443-3A
SAK: 08
ATAQ: 04 00

poznáte z toho něco , jak to nakopírovat do nového čipu nebo do dalkového ovladače?

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53596
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: spárování s gsm klíčem

Příspěvekod petr22 » 24 čer 2019 18:28

Zbytecna diskuze je to jen pokud si clovek necha vsechno libit. Pomerne dost lidi
jsem uz donutil delat veci, o kterych tvrdili, ze nejdou, proto pocatecni tvrzeni je
brat s velkou rezervou, muze se zmenit kdyz je dostatecna vule (a obcas i neodbytnost
a vytrvalost). Nakopirovat klic je samozrejmne rychlejsi a jednodussi nez se jit hadat
s ouradama (jak dokazuji ti co otviraji founama).

Ten chip pujde prekopirovat zase nejspis jen do chipu, ta technologie ma dosah
asi 15cm. Bezdratovy ovladac se z toho nejspis neudela.

https://timdows.com/projects/using-a-mo ... fare-card/

Podle me je to Mifare Classic, coz by melo jit nakopirovat primo do telefonu,
postup napriklad zde:

https://www.getkisi.com/blog/how-to-cop ... nd-keyfobs

Coz bude nejspis i tajemstvi toho otvirani telefonem.

Ja jsem presvedcen ze bylo koupeno to nejlevnejsi co existuje, takze spravce
dela jak je straaaaasne dulezity a ty klice pritom dokaze nakopirovat i male decko.
I Hitler vedel ze Cesi jsou neuveritelne vychytraly narod, takze vymysleni jak neco
obejit je nam vlastni.

karolka
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: červen 19
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: spárování s gsm klíčem

Příspěvekod karolka » 25 čer 2019 12:04

Ano přesně tak Petr22 my jsme v tom jedničky na celém světe, je to asi tím že sme si všechno museli dělat vždy samotní a tak se český člověk naučil vše co je potřeba :)

Děkuji za rady ale kdybyste mě znal tak víte že já se jentak nenechám odradit slovem Nejde nebo nemužu :)

Také na mě působí čip jako ta nejednoduší verze takže tedy zkusím s tím něco udělat :)

Dodatečně přidáno po 6 minutách 39 vteřinách:
Petr22 koukám na ten odkaz co jste poslal, na mě je to moc složitý vubec nerozumím tak to předám kolegovi at se na to mrkne :)


Zpět na “Programování a tvorba webu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti