Přečtení emailu - TTS

Místo pro dotazy a rady ohledně programovacích jazyků (C++, C#, PHP, ASP, Javascript, VBS..) a tvorby webových stránek

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19325
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Přečtení emailu - TTS

Příspěvekod X » 01 bře 2017 00:03

Zakoupením aplikace nezískáš český hlas! Nejdříve bych zkusil osekanou bezplatnou eNotify Lite Alerts, zkušenostmi a porovnáním funkcí se můžeš později rozhodnout zakoupit plnou eNotify, nebo třeba usoudíš, že bude stačit bezplatná eNotify Lite Alerts. Doporučuji přečíst celé vlákno z mého podpisu APP, pak odpadnou zbytečné otázky a získáš potřebné informace ... není to jen o zakoupení českého hlasu, musí se vše dobře nastavit a udělat podle mnou popsaného postupu!

Celý předchozí příspěvek se necituje, smaž citaci ve svém předchozím příspěvku! Nezapleveluj zbytečně fórum jen kvůli tomu, že nedokážeš věnovat ani chvilku času najitím správného tlačítka! Jinak si hledej řešení sám.

Reklama
Hyko
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 140
Registrován: březen 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Přečtení emailu - TTS

Příspěvekod Hyko » 02 bře 2017 21:28

Omlouvám se, ale nejříve jsem tvoji odpověď příliš nepochopil. Nechtěl jsem budit pohoršení, že jsem citoval celou odpověď. Dle tvé odpovědi jsem ji smazal a děkuji za rady, nakonec jsem to vyřešil, emulátorem androidu. děkuji všem za rady.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Odesílání emailu bez mého vědomí
    od trudy557 » 20 led 2024 19:16 » v Komunikace na internetu
    1
    1468
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    20 led 2024 19:21

Zpět na “Programování a tvorba webu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů