DIGI TV Vyřešeno

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...).

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

anonym_1
Pohlaví: Nespecifikováno

DIGI TV

Příspěvekod anonym_1 » 21 lis 2007 19:38

Zdravím všechny co občas sledují TV. Z důvodu špatného signálu uvažuji o zřízení sat. TV. Jednou z možností je zřízení DIGI TV, za měsíční poplatek 260,-kč nabízí i pronájem zařízení. Máte někdo zkučenosti s tímto provozovatelem? Nebo je lepší zakoupit sat. komplet za cca 6000,- kde jsou přístupné české programy v CS link na dobu neomezenou? Předem děkuji za vaše poznatky

Reklama
Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9516
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mmmartin » 21 lis 2007 20:27

Za necelý rok od začátku poskytování svých služeb se stala nejúspěšnější DTH službou na rumunském trhu,
Digi TV zaznamenává výraznou expanzi i na maďarském trhu.

Těch 6000,- za satelit máš zpět za necelé dva roky a pak už jsi v plusu. Navíc satelit ti nikdo nevezme, Astru taky asi hned tak někdo z oběžné dráhy nesundá, ale DIGI TV může za ty dva roky skončit v propadlišti digitálně televizních dějin. A když někdo slibuje
špičkový zvuk a kvalitu obrazu
technologií digitální televize, byl bych při volbě velmi opatrný. Ale je to jen můj názor, osobní zkušenost nemám.

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod liborek » 21 lis 2007 20:40

http://www.digiinfo.cz/forum/ pročti si :D DIGI mám a samozřejmě ta kvalita....No kdo v reklamě nepřehání??
Intel Core i7-6700,MB Gigabyte GA-B150-HD3,MSI-GeForce GTX 1070 Gaming X 8G,2 x8GB DD4 2133MHz,Win 10 64bit.

Windows 7Pro,Intel CoreDuo E6750,SAPHIRE RADEON HD 5770 VAPOR-X,RAM 3GB, Gigabyte MB GA-P35-DS4,Corsair 600w.

anonym_1
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod anonym_1 » 21 lis 2007 20:46

Ten sat za 6l obsahuje zdarma české programy ktreré jsou v cs link, jinak karta na české programy stojí kolem 1000/rok. V obchodě mi řekli že je malá pravděpodonost že by cs link zkrachovala když je na trhu už 5 let ( pak by se karta musela koupit) ale člověk nikdy neví. Spíš mi jde jestli je tato tv v poho nebo má někdo lepší tip.

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 21 lis 2007 23:38

Digi TV mám, především pro sportovní kanály v češtině a další zajímavé programy opět v češtině, nebo s českými titulky (především historie, příroda a p.). Na to mi to bohatě postačuje.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43071
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

RE:  Vyřešeno

Příspěvekod jaro3 » 22 lis 2007 20:35

Digi TV asi jen tak nezkrachuje. Je to velká skupina- HU, RO,SK, Pol.Můžeš počkat, budou měnit karty ze systému Nagravision2(provalený) na Nagravision3(firma Kudelski).Zatím ve stadiu zkoušek, proti CSlinku daleko více programů.ale měsíční poplatky.Za nějakou dobu budou možná v DVB-T.A možná ale v MPEG-4 AVC(H.264) a kódované.Rozhodni se sám. Pokrok v HDTV také nabírá na síle, pak jejich DVB-S můžeš zahodit.

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6447
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 23 lis 2007 06:00

V obchodě mi řekli že je malá pravděpodonost že by cs link zkrachovala když je na trhu už 5 let
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ta logika věci mě pobavila. Ve světě krachují běžně i firmy s padesátiletou tradicí a na mediálním trhu už tuplem...
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43071
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

RE:

Příspěvekod jaro3 » 23 lis 2007 13:41

Samožřejmě stává se vše.Před lety byla na pokraji krachu firma Leo Kirch (provozuje Premiere), a dnes je ve velkém plusu, když je kodovací systém nalomený.Provozovatelé mediální služeb je pořádný vývar.Zvláště patrné i na DVB-S.Pořád noví a noví a nikdo nekrachuje.Spočítej abonenty, kteří každý měsíc musí platit měsíční poplatky.Na jednom transpondéru třeba 30 programů, poplatky jen za transponder + kodovací systém+programy, které se pořád opakují.

Uživatelský avatar
Cybercom
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 254
Registrován: únor 04
Bydliště: Jílové u Děčína
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

digi tv

Příspěvekod Cybercom » 23 lis 2007 14:13

Digi TV se ti rozhodně vyplatí, za rok je zařízení tvoje a můžeš to odhlásit a zbyde ti parabola a přijímač, takže tě o vyjde na 3120, mě to celý vyšlo na 1560, protože když začínali, bylo prvních 6 měsíců zdarma. Kromě toho je tam víc programů než na kabelovce (46) za daleko nižší cenu (kabelovka 489 Kč). Takže není co řešit.
Jiří Škorec

Uživatelský avatar
foxy_whiteFox
Level 3
Level 3
Příspěvky: 445
Registrován: prosinec 06
Bydliště: Olomoucký kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod foxy_whiteFox » 23 lis 2007 15:07

A co datový tok? Digi TV vysílá nekvalitně, slyšel jsem, že datový tok je o 1/3 nižší, takže kvalita obrazu je znatelně horší?!

Uživatelský avatar
Cybercom
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 254
Registrován: únor 04
Bydliště: Jílové u Děčína
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Cybercom » 24 lis 2007 11:39

foxy_whiteFox píše:A co datový tok? Digi TV vysílá nekvalitně, slyšel jsem, že datový tok je o 1/3 nižší, takže kvalita obrazu je znatelně horší?!


Na 72 cm CRT televizi žádnej rozdíl nepozoruju, je to úplně stejný jako Czech Link u babičky, s tím rozdílem že u babičky kostičkuje Óčko a občas vypadne.
Jiří Škorec


Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti