Slet PC help - váš názor

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...).

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 12 čer 2007 11:12

Hledám střed jakéhosi pomyslného kruhu. :D Pochybuji, že pro Plzeňáka bude Jihlava "neutrální půdou", stejně tak jako Prešovákovi se asi nebude chtít jet do Plzně. Není to jen o mentalitě, ale taky o dostatku času a financí.

Reklama
Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 12 čer 2007 12:01

Uz sem to tu skoro dva měsíce nečet.
Karlos a čtvrtá identita :number1: :o :D :lol:
Modrásek ano s pomyslným středem mezi nejvzdálenějšímy zájemci souhlasím bo je to ten nejrozumější kompromis.
LTB Trochu pohybu jako protiváha k vysedávání u lahve a bedny PC není naškodu jenže každému co jeho jest. Dej mi kolo naplánuj mi trasu a já se s tím poperu. Nechat na sebe střílet zelenej sliz? Ne ne ne ty ty ty! Dále postřeh Levné ubytování seženeš tak že si poškáš na začátek nebo konec turistické sezóny a domluvíš se s majitelem nějakého Campu kde jsou chatičky při ubytování v hotelu ti vyrostou náklady tak na dvojnásobek. Právě v ten moment kdy turisti ještě nejsou nebo už nejsou se dá licitovat o ceně.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Radix
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2165
Registrován: září 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Radix » 12 čer 2007 12:51

Ten hotel Pod Spálovem by byl skvělý. S nevlastní manželkou si udělat procházku podél Jizery, okolo elektrárny až na "pěšorest" pod Krkavčí skálou... Nebo jít přes Prosíčka a Vrát na Sušky. Nebo po Hamštejnském hřebenu na Kozákov...
Slet PC-HELPu by byl jen krycí akcí. :oops:

Uživatelský avatar
Elusive
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2123
Registrován: srpen 06
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Elusive » 12 čer 2007 17:15

karlos píše:Elusive, myslíš ten stav, ....... , kdy se mi formátuje mozek. :lol:


Ano, ten stav. A je to velmi příznačné, pořád se tu řeší nějaké formátování disku a reinstall, všechno je to takové tajemné, nehmatatelné, to <head>alko-format</head> je hmatatelný velmi. Častokrát i druhý den. Takový studený reset. :D

Uživatelský avatar
Doktor 1
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 337
Registrován: březen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Doktor 1 » 07 pro 2007 00:20

Dlouho jsem tu nebyl a jak tak koukám zájem totálně zmizel. Pravděpodobně to bude tím, že je to najednou moc velká akce. Asi to chtělo začít oblastními srazy např. Praha a okolí atd. jen tak na pivko a pak by vznikly skupinky, které by se odvážily i někam dál. :wink:

Uživatelský avatar
pikaso.andreas
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1156
Registrován: říjen 07
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod pikaso.andreas » 07 pro 2007 07:45

Jsem sice nováček, ale i já bych na nějaký slet šel :-) Jak mám v popisu, jsem od toho Zlína ... Takže pokud založíme oblastní organizace, bude to lepší než hned všichni letět někam na druhou stranu republiky. Ať se to klidně rozdělí na Praha, Brno, Ostrava :-) Do Brna co by kamenem dohodil a do Ostravy jezdím studovat..
Rád se přiučím od zkušenějších... A učený z nebe nespadl :-D

Když mám čas, dělám geoboardy pro děti.

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 07 pro 2007 14:49

Z mé zkušenosti je problém domluvit se i ve třech. A nyní kolem vánoc v době největších výdajů je pro mne toto téma pasé.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 07 pro 2007 15:10

pikaso.andreas píše:Jsem sice nováček, ale i já bych na nějaký slet šel :-) Jak mám v popisu, jsem od toho Zlína ... Takže pokud založíme oblastní organizace, bude to lepší než hned všichni letět někam na druhou stranu republiky. Ať se to klidně rozdělí na Praha, Brno, Ostrava :-) Do Brna co by kamenem dohodil a do Ostravy jezdím studovat..

Pokud se založí oblastní organizace, pak bych chtěl dělat nástěnkáře a vedoucího kantýny. :D

Uživatelský avatar
mike007
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5860
Registrován: srpen 07
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mike007 » 07 pro 2007 17:05

Dlooouhá diskuze...
Doufám, že to nakonec dopadne a někdo to naplánuje. Určitě bych se zúčastnil.
Nejlepší hra je Excel!
Pravidla fóra PC-helpJak označit téma za vyřešené
»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
UPOZORNĚNÍ - můj Skype, Soukromé zprávy či email neslouží jako tech. podpora.
Dotazy pište do fóra. Od toho tu je.

Uživatelský avatar
Crave
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1300
Registrován: říjen 06
Bydliště: Huštěnovice - Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Crave » 07 pro 2007 17:36

zucastnil bych se take velice rád, ale květen je moc pozdě-tak mozna duben nebo az cerven, v kvetnu maturuju a delam prijimacky na vs a nerad bych o takovou akci prisel..
jn..zlinsky kraj, je nas tu asi dost..:D..praha, nebo nejaky ten okraj prahy by vysel idealne a co se tyce financi jsem do toho ochoten dat kolem 2500,-

Uživatelský avatar
besst
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 386
Registrován: březen 05
Bydliště: Severozápad
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod besst » 07 pro 2007 19:03

úplně jsem se, Crave, lekl, že jsem to psal já 8)
Zákl.deska - Gigabyte GA-EP45-DS3L, Typ CPU - Intel Core 2 Duo E8600 3.33GHz, Paměť - 2 x 2GB DDR2-800, Grafická karta - Sapphire Radeon HD TOXIC 4870 512MB GDDR5, Monitor - BenQ FP73G 17', HDD jednotka - SAMSUNG 750 GB, Zdroj - OCZ Game Xtreme 700W, Operační systém - Win Vista Home Premium

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6447
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 08 pro 2007 12:33

Do půlky února jsem mimo, bo jeden kochající se Němec způsobil, že jsem se stal chodcem. Když budu hodný, tak se ze mě v půli února stane zase řidič a pak již jen stačí zavelet a jedu kamkoliv. A jak jsem již kdysi napsal, není problém na ose Domažlice->Plzeň->Praha->? přibrat kohokoliv do počtu 5 (já vzadu nesedím, tak je mi to jedno :wink: ).
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Názor na 49" monitor
    od Downylol » 24 lis 2023 14:17 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    6
    1188
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    25 lis 2023 21:15
  • Sestava cca 50 000,- prosím o názor, či úpravu
    od Hejhul » 18 dub 2024 11:47 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    2
    2170
    od Alferi Zobrazit poslední příspěvek
    18 dub 2024 12:58
  • Prosim o nazor ne tento pc ci sa oplati kupit.
    od mandes » 27 dub 2024 00:47 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    24
    6529
    od mandes Zobrazit poslední příspěvek
    02 kvě 2024 14:03

Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti