Volby prezidenta - co na ně říkáte? Vyřešeno

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...).

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Kdo by měl být podle vás prezidentem České Republiky.

Karla Schwarzenberga
42
49%
Miloše Zemana
43
51%
 
Celkem hlasů: 85

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53796
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Volby prezidenta - co na ně říkáte?

Příspěvekod petr22 » 13 led 2013 20:51

A volila ho i polovina volicu CSSD, a bylo videt jak se to jejimu vedeni hrube nelibi

Reklama
Uživatelský avatar
HAFcool
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2469
Registrován: říjen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Volby prezidenta - co na ně říkáte?

Příspěvekod HAFcool » 13 led 2013 20:52

od mopik » před 2 minutami

Ono se na to dá nahlížet i tak, že podle volebních rozborů volila Karla Schwarzenberga především většina intelektuálů a lidí s vyšším vzděláním. Hulváta Zemana asi tedy ten zbytek.


To určitě ne. Podle volebních rozborů a dalších kravin měl také v první dvojce být pan Fischer a kde je teď?

Prezident má reprezentovat stát. A pan Schwarzenberg opravdu neumí reprezentovat. Kdyby byl o deset let mladší, tak možná, ale určitě né v tomhle stavu.

Uživatelský avatar
mopik
Level 2
Level 2
Příspěvky: 218
Registrován: květen 07
Bydliště: Podorlické kopečky.
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Volby prezidenta - co na ně říkáte?

Příspěvekod mopik » 13 led 2013 20:57

Debata se stává osobní a to sem nepatří, pokud jsi spokojen s dobou vládnutí Zemana a myslíš si, že byla dobrá, klidně ho vol. Já na to mám diametrálně jiný názor a tak už z tohoto principu budu volit proti němu. To je demokracie, tvůj názor mi nevadí, jen ho považuji za mírně zaslepený, vzhledem k výsledkům ZemanoKlausovské éry. Tak zatím ahoj.

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53796
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Volby prezidenta - co na ně říkáte?

Příspěvekod petr22 » 13 led 2013 20:59

Takhle to bude dalsi dva tydny

Na idnes uz to zacalo

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Volby

Příspěvekod X » 13 led 2013 21:04

Tomina píše:Z těch dvou je kníže nejmenší zlo v tom smyslu, že by nemusel sám již hrotit tolik prachy, když má takový majetky, ...


Bohužel tě musím zklamat, podle výzkumu co se dělal v zahraničí, tak nejegoističtější, asociální a využívající každou příležitost ke svému obohacení, a to i nelegální ... páchají ty s největšími majetky. A ono to nakonec dává i smysl, proto mají majetek (ke kterému přišli hrabivostí), který ani do smrti nevyužijí a přesto dále hrabou. To že naši soudci, poslanci, ministři jsou dobře placeni, ale přesto u nás je soudcovská mafie a krade se nejvíce nahoře je snad každému jasné. Výjimky potvrzující pravidlo jsou samozřejmě na obou stranách ...

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Volby prezidenta - co na ně říkáte?

Příspěvekod Pic » 13 led 2013 21:08

Zemana nejspíše volí lidé nespokojení se současnou ekonomickou situací při současném růstu životních nákladů a růstu nezaměstnanosti, jelikož usuzují, že Zeman žije nyní více mezi lidmi a zná i jejich problémy. Kdežto kníže se pohybuje úplně v jiných kruzích a skutečnou situaci velké většiny obyvatel z přímého kontaktu nezná. Mnozí mu také moc nerozumí, což pro takovou funkci není moc dobré. A přes omezené pravomoci prezidenta, stejně spoléhají, že bude prosazovat řešení problémů, které je denně trápí.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Volby prezidenta - co na ně říkáte?

Příspěvekod guest » 13 led 2013 21:10

Ano, i takto by se ta dalo říci. Zeman je člověk z lidu, byť to zní blbě.

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53796
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Volby prezidenta - co na ně říkáte?

Příspěvekod petr22 » 13 led 2013 21:15

V zahranici mozna, v tomhle state kradou skoro vsichni a na jejich spolecenskem postaveni a pozici zavisi jenom to, co kradou a kolik toho kradou. Pri platu v desitkach tisic jsou miliony velkym lakadlem, stejne jako pri platu v tisicich desitky tisic.

K tomu patri i to, ze ti co mohou krast pouze malo zavidi tem, o kterych si mysli ze kradou hodne.

Me staci videt, kolik je mesicne vyhozeno lidi prave proto ze kradou. A to i na velmi dobre placenych pozicich.

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Volby prezidenta - co na ně říkáte?

Příspěvekod X » 13 led 2013 21:29

Tak argumentace / zamyšlení / otázka nestála, je to jen odvedení pozornosti jinam ...

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53796
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Volby prezidenta - co na ně říkáte?

Příspěvekod petr22 » 13 led 2013 21:32

Ja myslel ze to byl citat z komunistickeho letaku z roku 1948, chybi tam uz jen ze majetek ziskali vykoristovanim delnicke tridy. Brat lidem penize, jenom proto ze je maji (a urcite je ukradli) bych radil tak do let 1948-1954.

V tomhle state se to ovsem tyka cca 5 lidi. Kdezto obycejni lide kradou i zarovky na zachode.
Naposledy upravil(a) petr22 dne 13 led 2013 21:59, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Myloš
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6990
Registrován: duben 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Volby prezidenta - co na ně říkáte?

Příspěvekod Myloš » 13 led 2013 21:51

Těsňa píše:Já jsem to nenapsal úplně správně měl jsem ulici od baráku tuny cikánů a s jedním, který je asi o 15let starší než já jsem vždycky hrával fotbal…
Tos to fakt přeně nenapsal, ale pak se nediv, že jsem tě špatně pochopil.

Těsňa píše:Já neuvažuji levicově, uvažuji logicky ;) Já neříkám aby se to zakázalo, každopádně mi příjde blbost, aby se to zde učilo.
Proč blbost? Je to dobrovolný předmět a přihlásí se na něj ten, kdo se bude chtít cikánsky učit. Pokud je to, jak říkáš, blbost, pak se k tomu nikdo nepřihlásí.
Přesně jak ti napsal petr22: „Romstinu se ucit nemusis - stejne jako vietnamstinu, ukrajinstinu, polstinu, hebrejstinu a dalsi jazyky narodnostnich mensin. Nicmene bys to nemel zakazovat nekomu jinemu kdo o to stoji.“

Těsňa píše:A naprostný rasista taky nejsem, jsem jen proti těm ,,nemakačenko", čorkám, co dělají bordel, řvou a jen chodí na pracák pro prachy a ještě si jdou ve 20ti letech do invalidního důchodu!
Ale to ještě neznamená, že musíš být, jak jsi napsal, „absolutní odpůrce cigánů“.
  • Než položíte dotaz, nejprve se ptejte strejdy Gůůgla.
  • Výňatek z pravidel fóra PC-HELP:
    • Název tématu zvolte takový, aby co nejvýstižněji charakterizoval obsah tématu.
    • Nesnažte se řešit jiný problém (i když podobný) v jednom tématu. Raději založte nové téma.
  • Mýliti se je Myloš. ;-)

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Volby prezidenta - co na ně říkáte?

Příspěvekod guest » 13 led 2013 22:14

Když už jste u těch cikánů, napíšu svoji zkušenost.

Léta jsem bydlel v ulici kde bydlely 3 rodiny cikánů. Chodili jsme spolu do školy do třídy a jako kluci jsme se i prali. Ale vždy jsem se prali jako kluci. Nikdy tam nepadlo nic o cikánech anebo o čechůnech. Nicméně, když jsem bydlel v M.Boleslavi, tak mne cikáni přepadli, zmlátili a okradli o 3 tácy. To bylo asi o tisíc víc než tehdejší měsíční mzda.

Mezi těmi cikány "z mládí" mám stále přátele a mimochodem jsou to výborní a úspěšní hudebníci.

Nemám na cikány úplně vyhraněný názor; i když jsem nedávno viděl lempla s novou bílou oktávkou, lempla který nikdy do práce nechodil a jeho početnou rodinu živíme my, všichni.

Můj názor je, že cikáni se dají "ukočírovat" jenom to chce silnou ruku. Vede mne k tomu následující zkušenost. Když jsem seděl v Jáchymově, tak tam byla problematická Rómská ložnice č.4 a nikdo si s ní nevěděl rady.
Velitel, por.Kalina se mne zeptal, zda bych to nevzal. Dělal jsem velitele na jiné, relativně úspěšné ložnici. /Je to jako na vojně/.
Já to tedy vzal. Předesílám, že jsem byl rachitický 55 kilo vážící chcipák a o "silné ruce" nemohlo být řeči. Také mi to nevadilo, protože jsem dělal účetního a jako takový jsem byl celý den v práci abych se vyhnul těm buzeracím co v base jsou.

A najednou to fungovalo, nejhorší ložnice byla nejlepší a stačilo na to slušné a rozumné slovo. Zatímco na české ložnici byl problém vybrat někoho na rajony /to bylo keců, já byl minule atd./ tak na cikánské stačilo říct a někdo se prostě zvedl a šel.

A jen na okraj. Když čech dostal balíček, tak udělal povinný troják čaje. Potom zalezl pod deku a chroustal salám. Cikán ten salám rozkrájel na 21 kousků a každý měl něco-málo.

P.S. Je ale pravdou že k té autoritě mi trochu dopomohlo, že jsem jim psal různé žádosti a odvolání, protože většina z nich neuměla psát. Ano, viděl jsem desítky lidí a nebyli to jenom cikáni, kteří se podepisovali třemi křížky. Ale to bylo v osmdesátých letech minulého století. :smile:


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host