Volby prezidenta - co na ně říkáte? Vyřešeno

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...).

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Kdo by měl být podle vás prezidentem České Republiky.

Karla Schwarzenberga
42
49%
Miloše Zemana
43
51%
 
Celkem hlasů: 85

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Volby prezidenta - co na ně říkáte?

Příspěvekod guest » 15 led 2013 11:28

K tomu ať se vyjadřují právníci, k tomu ať ti, kdo o tom něco vědí (anebo si myslí, že vědí) podávají žaloby k Ústavnímu soudu…


Však oni se vyjadřují, ale nikdo je nebere v potaz a možná i na ty žaloby dojde.

80% národa s tím nesouhlasí, což dle tvého názoru znamená, že je zde 80% hlupáků a pokrytců.

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23629
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Volby prezidenta - co na ně říkáte?

Příspěvekod ITCrowd » 15 led 2013 11:35

A příší volební období je třeba zavést odpustky a desátek, aby měli z čeho ten majetek udržovat.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Uživatelský avatar
jaojao
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2600
Registrován: srpen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Volby prezidenta - co na ně říkáte?

Příspěvekod jaojao » 15 led 2013 11:41

Víš já nikomu neberu víru to prrrrrrr ani omylem, každého věc v co věří, ale nad vším by měla být morálka, nějaké to desatero.....

Nejde mi pod nos, že Vatikám si přivlastňuje světové historické "poklady" lidstva.........

To, že papež mává nad hlavou zlatou berlou, se zlatým křížem na krku, prstenem, oblečený v hábitě za xx tisíc dolarů, kterak se to snoubí s učením Krista mi ne a ne to nějak dostat do hlavy, k tomu pak ještě bude číst o nějakém pokání - události z bible, s přihlédnutím ke všem majetkovým a historickým faktům, to je mi pak fakt na blití....
Naposledy upravil(a) jaojao dne 15 led 2013 11:45, celkem upraveno 2 x.
Intel > nvidia > WD > Kingston > Seasonic > LG > XP <<< takhle nějak :) a zde např.: https://1url.cz/iriwZ (ta dívka tam to je dcera )

Uživatelský avatar
Myloš
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6990
Registrován: duben 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Volby prezidenta - co na ně říkáte?

Příspěvekod Myloš » 15 led 2013 11:44

Pokud je mi známo, konfiskace prováděl panovník ve jménu koruny. Ne že by církev ve své historii neprovedla dost špinavostí, o to se nepřu.

A stát nefinancuje církev. Stát je naopak financován církví. Z toho, co církvím ukradl, jim dává určitou část na provoz, ale zbytek zisku si nechává, takže dodnes stát na církvi parazituje. Přijde ti to v pořádku? Přijde ti v pořádku, že církev dotuje parazity? Není ti trapné prostřednictvím státu využívat ukradený majetek a bránit se jeho vrácení?

ITCrowd píše:2Myloš: Jednoduchá odpověď. Je demokracie, a pokud 70% lidí nesouhlasí, aby církev dostala majetek, pak ho dostat nemá. Tečka. Místo dohadů bych udělal referendum a byl by jednou provždy pokoj.
Je demokracie, takže pokud 70 % lidí odsouhlasí, že je dobré vyvraždit Cikány… jistě si domyslíš, kde tvé pojetí demokracie může skončit.
Můžeme diskutovat o tom, je-li toto pojetí restitucí správné, tzn. nedostanou-li církve něco, na co nemají nárok, ale jinak bych se referendem neopovažoval ohánět. Právo má platit pro všechny stejně.
  • Než položíte dotaz, nejprve se ptejte strejdy Gůůgla.
  • Výňatek z pravidel fóra PC-HELP:
    • Název tématu zvolte takový, aby co nejvýstižněji charakterizoval obsah tématu.
    • Nesnažte se řešit jiný problém (i když podobný) v jednom tématu. Raději založte nové téma.
  • Mýliti se je Myloš. ;-)

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Volby prezidenta - co na ně říkáte?

Příspěvekod guest » 15 led 2013 11:50

Je demokracie, takže pokud 70 % lidí odsouhlasí, že je dobré vyvraždit Cikány…


To je na Tebe Myloši dosti hloupý argument. :-(

Kdo má tedy o takovém obrovském přesunu národního majetku rozhodovat když ne občané? Těch několik zkorumpovaných úředníků, kteří už mají v merku co následně od církve za pakatel koupí, anebo i dostanou jako všimné za službu?

Uživatelský avatar
jaojao
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2600
Registrován: srpen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Volby prezidenta - co na ně říkáte?

Příspěvekod jaojao » 15 led 2013 11:52

Nepřipadalo ti svého času trapné chování jistého lidovce, domáhání se zrušení závěti jisté paní ...pravost podpisu, svéprávnost atd....... :-(
---------------
To už je snad hyenismus.........
------------
Že by z těch konfiskací, mnohdy ovlivněných církví jí samotné nic nekáplo?
Naposledy upravil(a) jaojao dne 15 led 2013 11:59, celkem upraveno 2 x.
Intel > nvidia > WD > Kingston > Seasonic > LG > XP <<< takhle nějak :) a zde např.: https://1url.cz/iriwZ (ta dívka tam to je dcera )

Uživatelský avatar
mopik
Level 2
Level 2
Příspěvky: 218
Registrován: květen 07
Bydliště: Podorlické kopečky.
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Volby prezidenta - co na ně říkáte?

Příspěvekod mopik » 15 led 2013 11:53

Naštěstí církev a víra není totéž, a vidím, že jedna strana se bez druhé celkem dobře obejde....

Uživatelský avatar
Myloš
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6990
Registrován: duben 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Volby prezidenta - co na ně říkáte?

Příspěvekod Myloš » 15 led 2013 12:03

mopik: Samozřejmě že církev a víra není totéž. On to snad někdo za totéž považuje? Tramvaj a cestování taky není totéž. Bazén a plavání rovněž… Církev je společenství věřících. I já jsem církev.

Blue Spirit: Neřekl bych, že je to hloupý argument. V opačném případě zrušme soudy a odsuzujme zločince referendem. Jak už jsem napsal – můžeme diskutovat o výši náhrad, jsou-li oprávněné, ale rozhodovat v referendu, zda má okradený dostat to, co mu bylo ukradeno, nadto rozhodovat o tom na základě jeho (ne)oblíbenosti, to mi přijde dost zběsilé.

jaojao: Nevím, kterého lidovce máš na mysli, o daném případu nic nevím. Jestliže se něco takového stalo, je to jistě ostudné, ale nechápu souvislost s církevními restitucemi. Nebo snad myslíš, že pokud se nějaký křesťanský politik choval jako dobytek (pokud se tak choval; opravdu nevím o co jde), nemají církve dostat nic? :lol:
  • Než položíte dotaz, nejprve se ptejte strejdy Gůůgla.
  • Výňatek z pravidel fóra PC-HELP:
    • Název tématu zvolte takový, aby co nejvýstižněji charakterizoval obsah tématu.
    • Nesnažte se řešit jiný problém (i když podobný) v jednom tématu. Raději založte nové téma.
  • Mýliti se je Myloš. ;-)

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23629
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Volby prezidenta - co na ně říkáte?

Příspěvekod ITCrowd » 15 led 2013 12:03

Pokud je mi známo, konfiskace prováděl panovník ve jménu koruny. Ne že by církev ve své historii neprovedla dost špinavostí, o to se nepřu.

Promiň, ale asi jsi nikdy neslyšel o inkvizici, vymítání ďábla a honech na čarodějnice. Procesy s podezřelými lidmi vedla církev a té taky za tu práci připadl majetek odsouzených.
A stát nefinancuje církev. Stát je naopak financován církví. Z toho, co církvím ukradl, jim dává určitou část na provoz, ale zbytek zisku si nechává, takže dodnes stát na církvi parazituje. Přijde ti to v pořádku? Přijde ti v pořádku, že církev dotuje parazity? Není ti trapné prostřednictvím státu využívat ukradený majetek a bránit se jeho vrácení?

Potřetí a naposled. Církvi byl majetek odebrán na základě dekretů, protože kolaborovala s nacisty. Tak jako všem ostatní, kteří se toho dopustili. Komunisté dobrali zbytek.
Je demokracie, takže pokud 70 % lidí odsouhlasí, že je dobré vyvraždit Cikány… jistě si domyslíš, kde tvé pojetí demokracie může skončit.

Jak už napsal BS tohle tě není hodno. A za další, nemyslím si, že by 70% souhlasilo s vyvražděním.
Naposledy upravil(a) ITCrowd dne 15 led 2013 12:27, celkem upraveno 2 x.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Uživatelský avatar
jaojao
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2600
Registrován: srpen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Volby prezidenta - co na ně říkáte?

Příspěvekod jaojao » 15 led 2013 12:06

Myloši Myloši Myloši http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/svoboda-torpeduje-dar-charitam-16-let-starou-zaveti_62146.html :-(
toho pána taky neznáš?
-----------------------------------------------------
Církev by měla dostat ano, ale na holou :lol:
------------------------------------------------------------------
Vím jak dopadli husiti, ale stejně bych hrál za ně taky...navíc rád a s hrdostí, proti všem křižákům.
Nechceš raději také "kopat" za Nároďák?
Naposledy upravil(a) jaojao dne 15 led 2013 13:12, celkem upraveno 1 x.
Intel > nvidia > WD > Kingston > Seasonic > LG > XP <<< takhle nějak :) a zde např.: https://1url.cz/iriwZ (ta dívka tam to je dcera )

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: Volby prezidenta - co na ně říkáte?

Příspěvekod guest » 15 led 2013 12:30

Když už jsou tak věřící, pak bych to nechal na Božím soudu. Papeže i s kardinály hodil do středu Mácháče a když všichni vyplavou, mají nárok.

A to jsem ještě hodnej. Oni to dělali opačně
. kdo vyplaval toho upálili a kdo se utopil, byl očištěn. Zajímavá technologie.

Uživatelský avatar
jaojao
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2600
Registrován: srpen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Volby prezidenta - co na ně říkáte?

Příspěvekod jaojao » 15 led 2013 12:36

Boží soud byl trestem smrti: vyplaval-li, pomohl mu Satan - upalte ho. :?
Naposledy upravil(a) jaojao dne 15 led 2013 12:38, celkem upraveno 1 x.
Intel > nvidia > WD > Kingston > Seasonic > LG > XP <<< takhle nějak :) a zde např.: https://1url.cz/iriwZ (ta dívka tam to je dcera )


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti