PŘETAKTOVÁNÍ

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...). Témata z této sekce se NEZOBRAZUJÍ v TOPxx na hlavní straně fóra.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Uživatelský avatar
Doktor 1
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 337
Registrován: březen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Doktor 1 » 08 úno 2007 00:15

Také jsem si za tu dobu co jsem chodím o pár tématech myslel své, ale když jsem si uvědomil, že sem chodí úplní začátečníci nebo lidé kteří jsou jen čistě uživatelé a nikdy se o comp nijak více nezajímali, dá se to pochopit. Více lidí je tu občas za vola když potřebují poradit nebo jim po hromadě jiných starostí něco nedocvakne.Od toho to tu fórum je! Myslím ale, že to bylo od tebe fakt hnusné založit téma na výsměch. Chci věřit, že jsi to až tak zle nemyslel , ale vyznělo to opravdu dost nefér. :mad:

Reklama
Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 08 úno 2007 00:38

Domnívám se, že i pokud by si majkll i dělal srandu, že přesto debata pomohla těm, kteří ji četli, a to pochopit některé souvislosti při skládání PC v domácích podmínkách. Asi minimálně pochopili, že nejde posbírat po všech čertech jednotlivé díly a nastrkat je do bedny a ono se to nějak vyvrbí.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • přetaktování intel pentium e5200
    od Mladkov204 » 15 črc 2023 17:28 » v Vše ostatní (hw)
    22
    2302
    od meda2016 Zobrazit poslední příspěvek
    17 črc 2023 09:16

Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti