Dolní lišta nezobrazuje okna aplikací (vyřešeno)

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...). Témata z této sekce se NEZOBRAZUJÍ v TOPxx na hlavní straně fóra.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Uživatelský avatar
James_Radlle
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 820
Registrován: únor 07
Bydliště: Far Far Away
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod James_Radlle » 22 dub 2007 00:56

ReCall píše:
Lion-BK-CZ s.r.o. píše:[i]Re-call -> Promin ale asi jeste nemas Windows Vista a tady to de
omlouvam se


Ne! tys to bouzel nepochopil on v tom popisu udaval ze tam vsechno ma.....az na ty okna....nakou vistou to opravsu nebude!
A SKRYTALISTA SE DA VYTAHNOUT TAHEM MYSI NEBO NAJED MYSI UPLNE DOLU A KLIKNI PRAVYM
A NASTAV TO
Evil or Very Mad


:idea:
Počítač: ANO! :bottle:

Reklama
Uživatelský avatar
petr.s
Level 2
Level 2
Příspěvky: 233
Registrován: únor 07
Bydliště: praha
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod petr.s » 22 dub 2007 01:01

ono to jsem napatří, ale v podstatě v porovnání s windows XP je to jako městský policajt (XP) a gestapo (v případě VISTY) samozřejmě mluvim o právech uživatele v OS
Notebook : HP Pavilion dv6000 2x512MB DDR2, Procesor Intel Celeron M420 1,61 GHZ, 100 GB HDD, Mobile Intel(R) 945GM Express Chipset, Windows MC Edition SP2
:alian:

Uživatelský avatar
James_Radlle
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 820
Registrován: únor 07
Bydliště: Far Far Away
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod James_Radlle » 22 dub 2007 01:02

HA! mam to - je to tak jak jsem rikal - teme oddelovacema, totiz z obrazku je ze ti tam minimalne jeden chybí - ten co oddeluje panel rychlého spuštění od požadovaného prostoru pro okna.
Počítač: ANO! :bottle:

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 22 dub 2007 10:23

James má pravdu, že ti jeden chybí. Zkus roztáhnout panel na 2 nebo 3 řádky (potáhnutím horního okraje) a snad se objeví. Jestli ho nenajdeš, zkus se přepnout do klasického zobrazení.

P.S. Oddělovače jsou celkem 3: mezi tlačítkem Start a snadným spuštěním, mezi snadným spuštěním a aplikačními okny (ten ti chybí) a mezi aplikačními okny a dalšími panely (panel jazyků).
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

Lion-BK-CZ s.r.o.
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: duben 07
Bydliště: Blansko
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Lion-BK-CZ s.r.o. » 22 dub 2007 12:50

No toho jsem si taky vcera vsiml, ze tam jeden chybi... :idea: Podle me se me stalo to ze si ty dva oddelovace sedli presne na sebe a ja je ted nemuzu oddelit... :evil: Pomohlo by obnoveni PC ??? Ja myslim ze by aji mohlo ne. :roll:
PC: AMD Sempron 2500 (socket A), VGA MSI GeForce 5200 8× T 128Mb , RAM: 256 DDR 400 :(. HDD 80Gb, Sound Blaster Audigi SE 7.1 24bit.

Lion-BK-CZ s.r.o.
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: duben 07
Bydliště: Blansko
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Lion-BK-CZ s.r.o. » 22 dub 2007 12:54

Dekuji moc vsem co mi pomahaji, pomahali a i tem co teprv pomahat budou ;). :D
Přílohy
ScreenHunter_1.jpg
Bohužel... To už jsem taky zkoušel, zkoušel jsem to i vselijak posouvat a nic
PC: AMD Sempron 2500 (socket A), VGA MSI GeForce 5200 8× T 128Mb , RAM: 256 DDR 400 :(. HDD 80Gb, Sound Blaster Audigi SE 7.1 24bit.

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 22 dub 2007 13:08

Lion-BK-CZ s.r.o. píše:Pomohlo by obnoveni PC ??? Ja myslim ze by aji mohlo ne.


Nevím, jestli to v tomhle případě pomůže, ale můžeš to zkusit. Předtím, ale ve vlastnostech Hlavního panelu vypni panel Snadné spuštění a restartuj komp. Pak vyzkoušej, jestli se objeví nějaké okna na panelu. Případně pak zkus zase Snadné spuštění zapnout.
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

Uživatelský avatar
James_Radlle
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 820
Registrován: únor 07
Bydliště: Far Far Away
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod James_Radlle » 22 dub 2007 13:31

Nez zkusis ro obnoveni, pokus se jak rikal mikel vypnout panel snadneho spusteni.
Zkus popadnout mysi panel jazyku a presoupnout ho co nejbliz ke startu pak zapni panel rychleho spusteni a prohodit posuvniky mezi nimi....
Počítač: ANO! :bottle:

Lion-BK-CZ s.r.o.
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: duben 07
Bydliště: Blansko
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Lion-BK-CZ s.r.o. » 22 dub 2007 14:49

Nebudete věřit :cry: . Dal jsem Obnoveni systemu, napsalo mi to ze system nebyl obnoven a muj dolni panel se zpravil, ale takovym zpusobem ze mi tam ted jeden prebyva a to co jsem tam nemel vubec tam ted mam dvakrat a opet se toho nemuzu zbavit Prisaham ze uz si s tim v životě nebudu hrát !!! :| :| :|
Přílohy
ScreenHunter_2.jpg
Bože , Bože ...
PC: AMD Sempron 2500 (socket A), VGA MSI GeForce 5200 8× T 128Mb , RAM: 256 DDR 400 :(. HDD 80Gb, Sound Blaster Audigi SE 7.1 24bit.

Uživatelský avatar
James_Radlle
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 820
Registrován: únor 07
Bydliště: Far Far Away
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod James_Radlle » 22 dub 2007 15:21

Lion-BK-CZ s.r.o. píše:Nebudete věřit :cry: . Dal jsem Obnoveni systemu, napsalo mi to ze system nebyl obnoven a muj dolni panel se zpravil, ale takovym zpusobem ze mi tam ted jeden prebyva a to co jsem tam nemel vubec tam ted mam dvakrat a opet se toho nemuzu zbavit Prisaham ze uz si s tim v životě nebudu hrát !!! :| :| :|


No to je teda hukot!!! :-) aspon tam ted mas neco...
zkus to co uz jsem rikal, smazat svuj ucet a vytvorit ho znovu. :wink:
Počítač: ANO! :bottle:

Lion-BK-CZ s.r.o.
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: duben 07
Bydliště: Blansko
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Lion-BK-CZ s.r.o. » 22 dub 2007 15:27

O tom me povidej, jsem asi machr, to jen tak nekdo nedokaze z niceho udelat dva :).... O pc uz neco malo vim, ale toto je poser nejvetsi... 8) :lol: Jinak asi si zalozim novej ucet... Dekuji vsem za rady...
PC: AMD Sempron 2500 (socket A), VGA MSI GeForce 5200 8× T 128Mb , RAM: 256 DDR 400 :(. HDD 80Gb, Sound Blaster Audigi SE 7.1 24bit.

Uživatelský avatar
Mister.G
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 306
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Mister.G » 22 dub 2007 16:44

Ono by před tou obnovou stačilo zaškrtnout položku Uzamknout hlavní panel. Tobě by zmizely posuvníky a měl bys klid. Teď si otevři aspoň 2 okna a posouvej posuvníky tak, že budeš mít panel rychlého spouštění vlevo a otevřený okna vpravo na jedné a to horní liště. Dojde k tomu, že spodní lišta bude prázdná. Vezmi horní okraj lišty a stáhni jí dolů. Zůstane ti jen jedna a máš klid. Schválně jsem si to zkusil rozdělat jako ty a tohle je řešení. Jinak k tomu došlo tím, že jsi si hrál právě s Uzamykáním hlavního panelu.

PS: až to všechno bude ok, tak v nastavení Startu zaškrtni Uzamknout hlavní panel a nestane se ti to.
K čemu nám je, že zítra bude líp, když pokaždé, když se ráno probudíme, je dnes.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Zvuková lišta pro 2 monitory
    od tominaxx » 30 črc 2023 20:20 » v Problémy s hardwarem
    2
    945
    od tominaxx Zobrazit poslední příspěvek
    30 črc 2023 22:23
  • Nová okna v Chromu
    od fafejt » 06 pro 2023 22:19 » v Internet a internetové prohlížeče
    2
    1584
    od fafejt Zobrazit poslední příspěvek
    07 pro 2023 09:20
  • Sháním aplikaci pro 2-faktorové ověřování win+android
    od rhsCZ » 16 úno 2024 17:38 » v Vše ostatní (sw)
    2
    880
    od rhsCZ Zobrazit poslední příspěvek
    16 úno 2024 18:07
  • Windows nezobrazuje podrobnosti souborů Příloha(y)
    od pepanecek5 » 04 úno 2024 14:01 » v Windows 11, 10, 8...
    4
    863
    od kecalek Zobrazit poslední příspěvek
    05 úno 2024 19:57
  • Jsem jediný uživatel, aplikaci zablokoval správce, co s tím? Příloha(y)
    od Minapark » 06 led 2024 09:58 » v Windows 11, 10, 8...
    6
    1140
    od Minapark Zobrazit poslední příspěvek
    06 led 2024 14:58

Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti