Jak na formát .out?

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...). Témata z této sekce se NEZOBRAZUJÍ v TOPxx na hlavní straně fóra.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

FANAthic
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: květen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Jak na formát .out?

Příspěvekod FANAthic » 17 kvě 2007 19:35

Poraďte pls nevím si rady :cry: . Stáhl jsem si hru sloučil a teď je tam soubor název.out. Když to otevřu total commanderovi ta se tam oběví ikonka název.cue ale když na ní poklikám ta se objeví možnosti: rozbalit a spustit, nebo rozbalit vše a spustit. Ať kliknu na cokoliv, tak se objeví "se souborem nebyl asociován žádný program" a pak dám OK a zase je tam jen ten název.cue. Skoušel jsem to přetáhnout na plochu a nešlo napsalo to "vložte disketu o00!" a pod tím ta adresa kde je umístěn ten soubor. Nejde to ani přes Daemon tools ani přes Alcohol. Skoušel jsem to přepsat na .exe a nejde. Prosím poraďte moc bych si chtěl zahrát tu hru.

Reklama
Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pozdrav

Příspěvekod memphisto » 17 kvě 2007 20:48

soubor s koncovkou cue je vlastně jedna část z obrazu disku obsahující potřebné informace o obrazu disku.v deamonovi nebo v alkoholu by to mělo jít spustit.
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod liborek » 17 kvě 2007 21:39

Musíš tam mít dva soubory a tím *cue spustíš/např v tom Daemonu/ten hlavní *bin.

FANAthic
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: květen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: pozdrav

Příspěvekod FANAthic » 18 kvě 2007 15:21

problém je že jeto jakoby zabaleno ve formátu .out a mejde to rozbalit ani nic

FANAthic
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: květen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod FANAthic » 18 kvě 2007 15:33

jóóóóó už jsem zjistil jak na to rozbalil jsem to ve winraru a objesil se tam bin a cue

Kenny602
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: květen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Kenny602 » 22 kvě 2007 21:46

jinak nekdy se mi stalne, ze slozim video z casti (001,002...) a vznikne OUT - ten sem jen prejmenoval na WMV a jelo to :D
http://www.intraci.ic.cz - seriál z prostředí plzeňského intru


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti