Stránka 1 z 2

Klouby

Napsal: 13 dub 2009 08:08
od karlos
Patrně to mnozí již znají a všichni ostatní dříve, nebo později poznají sami. Jsou to bolesti kloubů na prstech pravé ruky, způsobené častou prací s myší. Co vám pomáhá? Bolavé šlachy na předloktí mi pomohl zklidnit Voltaren, ale s klouby zatím bojuje marně.

Re: Klouby

Napsal: 13 dub 2009 08:20
od Kosai
Ještě jsem neměl potřebu tohle řešit (pokud to příjde tak to prostě hned rozhýbu a je to ok),ale zajímalo by mě jak jsou na tom tyhle blbůstky,někde psali že to "prý" pomáhá,ale beru to jen jako laciné reklamní triky :smile: .
http://www.ball.cz/powerball

Re: Klouby

Napsal: 13 dub 2009 08:22
od Tomina
Téda, tak tohle mě naštěstí nikdy nepotkalo, to by přece člověk musel dělat na počítači od rána do večera :lol:
Já bych možná doporučil léčit to zevnitř. Čili nějaké tabletky typu GS Condro apod.

Re: Klouby

Napsal: 13 dub 2009 08:49
od zao
zkusil bych změnit myš, mě se tohole jednou stalo ale z posilování a nic jinýho než pauza mě nepomohlo

Re: Klouby

Napsal: 13 dub 2009 09:13
od ini808
Naučit se používat myš levou rukou. Asi to není nic jednoduchého, ale znám člověka, který to takto řeší.

Re: Klouby

Napsal: 13 dub 2009 09:32
od RudolfM
Prontoflex sprey - nastříkáš a mírně vmasíruješ a je to paráda. :D

Re: Klouby

Napsal: 13 dub 2009 10:06
od jarbad
Tak to já mám spíše problémy s bolestí za krkem,pomůže jedině když mi to manželka rozmasíruje :D

Re: Klouby

Napsal: 13 dub 2009 10:06
od X

Re: Klouby

Napsal: 13 dub 2009 11:21
od Stene
http://www.ball.cz/powerball tohle je na předloktí spíš.. Jinak jestli máš ve zvyku křupat si prsty (když se nudíš nebo když si nervózní) tak na to rači hned zapomeň, protože za pár let ty ruce neudržíš a ani myš neuklikáš..

:bomb: :blush: :evil: :twisted:

Re: Klouby

Napsal: 13 dub 2009 11:58
od guest
Měl jsem stejný problém a nějak to odeznělo samo. Teď mne ale bolí levé předloktí které leží na stole a nepomáhají ani ty zázračné gely.

Re: Klouby

Napsal: 13 dub 2009 13:12
od mike007
Hodně ti pomůže Powerball, na zápěstí i na bolesti kloubů, věř mi. Kamarád, který je ve tvém věku s tím měl taky problémy do doby než sem mu prodal Powerball. Také je dobré si pořídit nějakou podložku s gelem, třeba nějakou kozatici jako mám já (odkaz). Hodně lidí machruje, že žádnou podložku nepotřebuje. Že jeho supermegagyga herní myš nic takového nepotřebuje, ale na své zdraví nikdo nemyslí.

Re: Klouby

Napsal: 13 dub 2009 13:16
od El Diablo
Ta vypadá dobře! :)