Stránka 1 z 1
Jak do Windows, když neznám heslo?*
Napsal: 19 čer 2009 09:38
od anio
Cau.....mám problém . Jak mám zjistit heslo nebo zalozit noveho uzivatele na win xp ? Zapnu pc objeví se 3 uživatelé a na každém musím zadat heslo které newím :) díky za radu
// Četl jsi pravidla tohoto fóra?
// „Název tématu zvolte takový, aby co nejvýstižněji charakterizoval obsah tématu.“
// rada? je u tebe výstižný nadpis, lumpe? Styď se! Název jsem opravil; příště vol vhodný název sám.
// Myloš
Re: Jak do Windows, když neznám heslo?*
Napsal: 19 čer 2009 09:42
od guest
A jak to že nevíš ani jedno ze tří hesel? To se snad nedá zapomenout ! Nebo se chceš někomu nabořit do PC?

Re: Jak do Windows, když neznám heslo?*
Napsal: 19 čer 2009 09:43
od Myloš
Mám dojem, že ten, kdo počítač opatřil hesly, moc dobže věděl, co dělá.
Zřejmě nechtěl, aby mu tam kdokoli neautorizovaný (včetně tebe) lezl.
Tudíž nemáš-li opravdu dobrý důvod pro to, abys na otázce trval, bude toto vlákno zamčeno (viz legalita a pravidla tohoto fóra).
Re: Jak do Windows, když neznám heslo?*
Napsal: 19 čer 2009 09:55
od Tomina
Ten počítač je koho ?? Pokud tvůj a máš tam tři účty do kterých neznáš heslo, je to na pováženou. Na překonání slouží program (*.iso), z kterého nabootuješ, ovšem návod od nás nečekej..
Re: Jak do Windows, když neznám heslo?*
Napsal: 19 čer 2009 10:00
od Myloš
anio:
Protože jsi nestačil zareagovat, tady se to začíná zvrhávat směrem k radám nelegálních postupů, a já odcházím do práce, vlákno zamykám.
Jestliže máš – jak výše píšu – opravdu dobrý důvod pro to, abys na otázce trval, napiš mi SZ a až večer přijdu, odemknu (nebo můžeš napsat někomu z aktuálně přítomných kolegů moderátorů).