Aukro - dotaz(y)

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...).

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Uživatelský avatar
mike007
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5860
Registrován: srpen 07
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Aukro - dotaz(y)

Příspěvekod mike007 » 09 čer 2010 23:39

Jasně. Všechno se dá spočítat ;)
Nejlepší hra je Excel!
Pravidla fóra PC-helpJak označit téma za vyřešené
»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
UPOZORNĚNÍ - můj Skype, Soukromé zprávy či email neslouží jako tech. podpora.
Dotazy pište do fóra. Od toho tu je.

Reklama
Radix
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2165
Registrován: září 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Aukro - dotaz(y)

Příspěvekod Radix » 09 čer 2010 23:44

K čemu to počítat? Kdy skončí aukce se přece ví.

Uživatelský avatar
mike007
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5860
Registrován: srpen 07
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Aukro - dotaz(y)

Příspěvekod mike007 » 09 čer 2010 23:46

Když přihazuješ na poslední chvíli, tak je dobré znát i vteřiny do konce... Ty ti Aukro nikde neukáže ...
Nejlepší hra je Excel!
Pravidla fóra PC-helpJak označit téma za vyřešené
»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
UPOZORNĚNÍ - můj Skype, Soukromé zprávy či email neslouží jako tech. podpora.
Dotazy pište do fóra. Od toho tu je.

Radix
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2165
Registrován: září 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Aukro - dotaz(y)

Příspěvekod Radix » 09 čer 2010 23:53

Tomu nerozumím. Já si napíšu čas konce aukce na papírek, zjistím, jestli mám v počítači dobře synchronizované hodiny a klidně tu vteřinu před koncem přihodím.

Uživatelský avatar
samotarrk
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3680
Registrován: listopad 08
Bydliště: Rakovnicko
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Aukro - dotaz(y)

Příspěvekod samotarrk » 10 čer 2010 10:44

Jde o to že nebudeš nikd yrychlejší než počítač a ten díky programu prý přihodí úplně v poslední setině vteřiny, chápeš? Než ty 3x nebo kolikrát odklikneš příhoz tak on to udělá v obrovské rychlosti.
MSI Z97 PC Mate * Intel i5 4690K 3,5Ghz(4,9Ghz takt) * Noctua NH-D14 * Corsair 8GB DDR3 * NVIDIA MSI GTX960 2GB * Seasonic M12II-520 * Thermaltake Element G * SSD Crucial MX300 525GB * WD 2TB EARX * Creative SB X-Fi Xtreme Audio * WIN 10* 22" LG Flatron * 5.1 Logitech X-540

Radix
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2165
Registrován: září 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Aukro - dotaz(y)

Příspěvekod Radix » 10 čer 2010 10:55

Nechápu. Já přihodím maximální částku, kterou jsem ochoten akceptovat a s žádným počítačem se nebudu přetahovat. Pak to vede k tomu, co popisoval Karlos.
Byl by nějaký odkaz na ten program, co takhle automaticky přihazuje?

Uživatelský avatar
Tazator
Level 3
Level 3
Příspěvky: 554
Registrován: únor 10
Bydliště: Okres Ústí nad Orlicí
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Aukro - dotaz(y)

Příspěvekod Tazator » 10 čer 2010 12:09

Nic takového není - příklad někdo draží věc za 100,- a já nabídnu 100,- teoreticky je už můj, ale přihodí někdo jiný cca 150,- ale zobrazí se, že přihodil jen 5,- cena 105,- já se rozmyslí, že chci přihodit na 125,- a tak přihodím, jenže druhý dal vlastně 150,- a tak je cena 127,- (cena se zvyšuje příhozem ze začátku o korunu a posléze o dvě, tři pět atd...) ale já dám 200,- a cena věci je tedy 155,- mám ještě do foroty 55,- a když nikdo nepřihodí je věc moje a pokud někdo přihodí cca 20,- věc se mi zdraží na cca 180,- atd... Je to jednoduché a žádný program nepotřebuji a asi by byl k ničemu - prostě si dám strop a je to. Teď sem vydražil monitor s úhlopříčkou 50cm za sto korun (vyvolávací cena) - nikdo neměl zájem a tak je můj, ale dal sem maximum na příhoz 250,- A pokud by někdo nabídl cca 260,- tak je jeho - ale mohu tu cenu kdykoliv navýšit třeba na 500,- atd...
Intel Core i5-2500K; Arctic Freezer 13; GA-P67A-UD3-B3; MSI N570GTX Twin Frozr II/OC; Kingston HyperX Blu 4GB (kit 2x 2GB) 1600MHz; Windows 7

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Aukro - dotaz(y)

Příspěvekod karlos » 10 čer 2010 12:24

Ale když budeš první, kdo přihazuje, tedy za vyvolávací cenu a sekneš to tam sekundu před koncem, tak tomu de...ovi, co by ti to zdražil, nedáš šanci... :lol:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
samotarrk
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3680
Registrován: listopad 08
Bydliště: Rakovnicko
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Aukro - dotaz(y)

Příspěvekod samotarrk » 10 čer 2010 16:07

Pro Tazator: Už od dvou lidí jsem slyšel, že takový program je. Tak proč tvrdíš, že nic takového není? Pokud program je a někdo má zájem (řekněme za každou cenu věc získat) tak v poslední setině vteřiny, úplně v posledním možném okamžiku, kdy ty se ani nestačíš nadechnout k pšiknutí, je příhoz. A ten Tvůj? Ten bude, ale až jako druhý.

Ale nehádejme se, dokud někdo nedodá odkaz či info o takovém programu, pak se můžeme bavit dál až budeme vědět jak takový program funguje.

Ten program na slunečnici, stahuj či jinde nehledejte, ten má velkou cenu pro velké obchodníky na Aukru, kdyby ho měl každý, ztratil by smysl :wink:
MSI Z97 PC Mate * Intel i5 4690K 3,5Ghz(4,9Ghz takt) * Noctua NH-D14 * Corsair 8GB DDR3 * NVIDIA MSI GTX960 2GB * Seasonic M12II-520 * Thermaltake Element G * SSD Crucial MX300 525GB * WD 2TB EARX * Creative SB X-Fi Xtreme Audio * WIN 10* 22" LG Flatron * 5.1 Logitech X-540

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Aukro - dotaz(y)

Příspěvekod karlos » 10 čer 2010 17:34

No, řekl bych, že ten program nemá pro obchodníky na aukru žádnou cenu. Pokud chci věc za každou cenu, tak hned první den aukce přihodím strop 5.000.000 a chtěl bych vidět frajera, který mě přehodí. Ten, kdo chce obchodováním na Aukru vydělat, bude chtít kupovat co nejlevněji, takže určitě ne za každou cenu. Nehledě na to, že kdo chce opravdu na aukru vydělávat, bude prodávat, nikoliv kupovat. A setina sekundy před koncem? Kde veme synchro času? Do konce aukce 5, 4, 3, 2, 1 minuta, méně než jedna minuta, aukce byla skončena. K tomu si připočti dobu přenosu dat, která vnese další nepřesnost.
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
Tazator
Level 3
Level 3
Příspěvky: 554
Registrován: únor 10
Bydliště: Okres Ústí nad Orlicí
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Aukro - dotaz(y)

Příspěvekod Tazator » 10 čer 2010 17:51

samotarrk: karlos má pravdu nač ti to bude? Když něco chci tak tam dám cenu skoro jako v obchodě - když to nedopadne tak si to koupím.
Intel Core i5-2500K; Arctic Freezer 13; GA-P67A-UD3-B3; MSI N570GTX Twin Frozr II/OC; Kingston HyperX Blu 4GB (kit 2x 2GB) 1600MHz; Windows 7

Uživatelský avatar
samotarrk
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3680
Registrován: listopad 08
Bydliště: Rakovnicko
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Aukro - dotaz(y)

Příspěvekod samotarrk » 10 čer 2010 18:21

A toto je co? Není to tak staré téma a otázka nebyla zodpovězena. Každý jen tvrdil jak je nejlepší a každou věc, kterou chce lehce získá normálním způsobem. Já na Aukru nejsem a asi ani nebudu pač po jedné zkušenosti, dovolte mi se rozepsat a omluvte mé OT, nemám k prodávajícím na Aukru důvěru. Člověka neodhadneme i když ho dlouho známe, natož člověka kterého neznáme vůbec.

army666 píše:Ahoj všem chci se zeptat jaké používáte programky pro automatické přihození na aukro. já jsem narazil na stránku https://cs.bidnapper.com ale tam ni to nějak nefunguje. Nejlépe by bylo v CZ ale i když to bude v Aj tak se stim nejak poperu.


Nikdo nereagoval na tento dotaz jak by měl a přitom po otevření je hned napsáno, že zajišťuje, že mě nikdo při použití programu nepřehodí :wink: Vyhrajte více aukcí, vaši konkurenti nebudou mít čas reagovat

V prosinci před vánoci jsem viděl na Aukru reproduktory 5.1 Genius (dřevěné snad 5000 už si nepamatuji) a moc se mi líbili a cena, no super. A tak jsem poprosil strýce, který na Aukru je denně a nakupuje (nejen fotoaparáty a objektivy), aby tam dal příhoz. Udělal to. Pak jsem začal koumat po stránkách po přesných detailech těchto repro a uvědomil si, že obrázek je fotka z netu a ne skutečná fotka (nováček blbej jsem byl) a název "Legendární reproduktory Genius 5.1" mi nic konkrétního neříkají. Jaké 5000, 6000? Těch typů je hafo a tak jsme zaslali dotaz na prodávajícího, aby nám to upřesnil. Neozval se ani po urgencích, přestože chodil na aukro. Celé se nám to začalo zdát podezřelé a tak jsme přestože měl napsáno "příhozy neruším" zaslali žádost o zrušení příhozu. Urgence na Aukro pro: nedostatečné informace, pasivita prodávajícího, obrázek jež nevyjadřuje skutečné repro - ničemu nepomohli. Naštěstí jsme byli přehozeni - uf :D , ale nedalo nám to a kontaktovali jsme toho co nás přehodil a ... sakra také se mu to přestalo pozdávat a taky jej kontaktoval a taky žádná odpověď. Na fóru Aukra byly dvě skupiny. Zastánci prodávajícího z nichž jedna či jeden byl/a sprostá co si dovolujeme o něm pochybovat, že všechno je naše vinna, ale naštěstí bylo více zastánců naší strany. A jak to celé dopadlo. Malou chvíli před skončením aukce, aukci zrušil :o to může? ... jak to bylo dále už si nepamatuji, protože mě to přestalo zajímat. Když jsme procházel info o Genius reproduktorech tak jsem zjistil, že krása na pohled nic neznamená a že problémů mají až až. Četl jsem nějaké stížnosti a začal této značce nedůvěřovat (což se později potvrdilo i u klávesnice) a koupil si krásné Logitechy X-540, jejichž středový repro mohu umístit na monitor (bože kam bych ty bedny Geniusu dal :lol: ) na Mironetu a jsem maximálně spokojen.

Radši fungl nové zboží s kompletní zárukou a s balením než pochybný výrobek, bez záruk a spoustu problémů. Nemám rád Aukro :x no a co někdo nemá rád Facebook :lol:
MSI Z97 PC Mate * Intel i5 4690K 3,5Ghz(4,9Ghz takt) * Noctua NH-D14 * Corsair 8GB DDR3 * NVIDIA MSI GTX960 2GB * Seasonic M12II-520 * Thermaltake Element G * SSD Crucial MX300 525GB * WD 2TB EARX * Creative SB X-Fi Xtreme Audio * WIN 10* 22" LG Flatron * 5.1 Logitech X-540


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Dotaz na cenu
    od spartane » 17 úno 2024 18:07 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    2
    1097
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    18 úno 2024 21:25
  • Dotaz k upgradu PC Příloha(y)
    od renny997 » 08 srp 2023 15:36 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    5
    1791
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    06 zář 2023 19:26
  • Dotaz na nízké FPS
    od Radouz159 » 31 črc 2023 18:59 » v Hry
    18
    4211
    od Radouz159 Zobrazit poslední příspěvek
    01 srp 2023 12:57
  • Projektor Wanbo X5 dotaz
    od pepan321 » 04 led 2024 19:09 » v Vše ostatní (hw)
    0
    1198
    od pepan321 Zobrazit poslední příspěvek
    04 led 2024 19:09
  • Dotaz na cenu sestavy
    od Fantousek » 26 dub 2024 17:30 » v P: Hardware
    1
    1695
    od falco_dee Zobrazit poslední příspěvek
    28 dub 2024 09:49

Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti