Fitness náramek

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

SleepyHollow
Level 1
Level 1
Příspěvky: 84
Registrován: březen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Fitness náramek

Příspěvekod SleepyHollow » 17 pro 2018 14:39

Nightingale píše:Nepotřebuje to vidět hned na hodinkách :) Podstatný je pro něj ten krokoměr a měření tepu. Slyšel jsem, že ten krokoměr je občas dost nepřesný, protože to měří na základě pohybu zápěstí, takže to naskakuje i u pc, ale to asi jinak vyřešit nepůjde v této cenovce.

Tak kroky to počítá podle pohybu zápěstí. Takže ano bude to počítat i normální pohyby když budeš sedět. To stejné bude se vzdáleností. To se přepočítává z těch kroků. Všechno to jsou jenom přibližné informace. Na přesný počet bys musel mít GPS.

Reklama
Uživatelský avatar
Cleric
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2424
Registrován: červen 12
Bydliště: Kolín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Fitness náramek

Příspěvekod Cleric » 17 pro 2018 15:21

Znovu to musím zopakovat, kroky to snímá pouze při chůzi nikoliv při máchání zápěstím. Vyzkoušeno několikrát. Poslední firmware toto musel již opravit.
Fractal D. Meshify C TG MB MSI MAG B550 TOMAHAWK CPU AMD Ryzen 5 5600X GPU Radeon Sapphire RX6600 XT RAM G.SKill Aegis 16GB HDD SSD M.2 ADATA XPG Gammix S11 1TB HDD 2 TB PSU Be quiet! 11 550W AOC C24G1 144Hz Mobil Apple iPhone 13Pro 256GB Tablet Samsung Galaxy Tab S7

SleepyHollow
Level 1
Level 1
Příspěvky: 84
Registrován: březen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Fitness náramek

Příspěvekod SleepyHollow » 18 pro 2018 13:54

Jak to ale dokáže zjistit jestli jdeš nebo jenom hýbeš rukou v sedě? Jako asi to bude podle nějaké razance nebo pravidelnosti.

Uživatelský avatar
Cleric
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2424
Registrován: červen 12
Bydliště: Kolín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Fitness náramek

Příspěvekod Cleric » 18 pro 2018 13:59

Zkoušel jsem normální pohyb při práci na PC a náramek nic nedetekoval. Prošel jsem se do kuchyně a zpět a naměřilo mi to pár kroků.
Fractal D. Meshify C TG MB MSI MAG B550 TOMAHAWK CPU AMD Ryzen 5 5600X GPU Radeon Sapphire RX6600 XT RAM G.SKill Aegis 16GB HDD SSD M.2 ADATA XPG Gammix S11 1TB HDD 2 TB PSU Be quiet! 11 550W AOC C24G1 144Hz Mobil Apple iPhone 13Pro 256GB Tablet Samsung Galaxy Tab S7

Nightingale
Level 1
Level 1
Příspěvky: 78
Registrován: únor 16
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Fitness náramek

Příspěvekod Nightingale » 19 pro 2018 07:44

Nakonec jsem vybral tento:
https://www.tsbohemia.cz/iget-fit-f2_d304384.html

Ten xiaomi je v pár věcech lepší, asi i lépe hodnocený, ale nakonec vyhrál přehledný display, o něco málo kvalitnější náramek a hlavně kompletně česká lokalizace co má ten iget. Přinejhorším se ten dárek dá do konce ledna vyměnit :)

SleepyHollow
Level 1
Level 1
Příspěvky: 84
Registrován: březen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Fitness náramek

Příspěvekod SleepyHollow » 19 pro 2018 14:43

Cleric tak je možný, že už to mají nějak vyřešené. Už dlouho jsem to nezkoumal. Já měl dřív bfit, ale ten neměl měření tepu. Měl jsem ho čistě jenom kvůli notifikacím z mobilu.

Uživatelský avatar
drobino
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 971
Registrován: září 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Fitness náramek

Příspěvekod drobino » 19 pro 2018 14:57

Vždyť na xiaomi těch náramků můžeš na aliexpresu koupit tucty včetně kovových, na iget jsem tam nenašel ani jeden.

SleepyHollow
Level 1
Level 1
Příspěvky: 84
Registrován: březen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Fitness náramek

Příspěvekod SleepyHollow » 20 pro 2018 13:58

Jo těch náramků je tam hromada, ale musíš dobře vybírat. Kamarád měl jeden plastový a dělala se mu pod ním vyrážka. Pak měl jeden kovový, ale po nějaké době se začala loupat ta horní vrstva.

Uživatelský avatar
Cleric
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2424
Registrován: červen 12
Bydliště: Kolín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Fitness náramek

Příspěvekod Cleric » 20 pro 2018 14:05

To je pravda, náhradní tahy chce vybírat dobře. Taky mám doma jeden mesh z Číny a celkové provedení se mi moc nelíbí. Vrátil jsem se k originálu co u něj byl.
Fractal D. Meshify C TG MB MSI MAG B550 TOMAHAWK CPU AMD Ryzen 5 5600X GPU Radeon Sapphire RX6600 XT RAM G.SKill Aegis 16GB HDD SSD M.2 ADATA XPG Gammix S11 1TB HDD 2 TB PSU Be quiet! 11 550W AOC C24G1 144Hz Mobil Apple iPhone 13Pro 256GB Tablet Samsung Galaxy Tab S7

SleepyHollow
Level 1
Level 1
Příspěvky: 84
Registrován: březen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Fitness náramek

Příspěvekod SleepyHollow » 21 pro 2018 14:00

Nejlepší je, ale to spíš u hodinek, mít klasický systém připínání pásků. Pak si můžete v hodinářství koupit jakýkoliv náramek a dát si ho tam.

Uživatelský avatar
drobino
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 971
Registrován: září 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Fitness náramek

Příspěvekod drobino » 21 pro 2018 19:46

No je fakt že mám trochu hroší kůži.Pracuji ve strojírenství a denně se vystavuji tokovým s*****m že vlastně nějaký silikon z Číny mi nevadí. Pravdou je že někteří kouří 50let a jsou naprosto zdraví a někteří si zapálí 2x za život a dostanou rakovinu plic. Prostě individuální záležitost.


Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti