Jaký mobil s Androidem do 6-8k Kč Vyřešeno

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Owner
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7260
Registrován: červenec 07
Bydliště: Třinec
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Jaký mobil s Androidem do 6-8k Kč

Příspěvekod Owner » 03 dub 2011 22:15

Zdravím,
potřeboval bych pomoct s výběrem nového mobilu, protože moje Nokia se Symbianem, jakožto systémem už nebude za pár let podporována a proto jsem se rozhodl ke koupi nového železa.
Moje požadavky jsou :
1Ghz procesor, kapacitní displej, microSDHC slot, Android pokud možno v co nejnovější verzi, 3,5mm jack a cena kolem 7k Kč

Uvažoval jsem o HTC Desire, nyní by cena měla spadnout díky modelu HTC Desire S, vyplatí se ho koupit ?

Díky za odpověď
Fallout fan | HJT | MWAV | CCleaner | Provozuji Minecraft server Minecore.cz | Osobní blog
Notebook: Thinkpad X200s - 12", Core2Duo L9300, 9cell, 240GB SSD, 5GB DDR3
PC: AMD Phenom II X6 1055T, 12GB DDR3, AMD 6870, 500GB Seagate 7200.12

Reklama
Uživatelský avatar
racik198
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 754
Registrován: leden 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Jaký mobil s Androidem do 6-8k Kč

Příspěvekod racik198 » 03 dub 2011 22:24

HTC Desire se jistě vyplatí pokud do spadne na 7k, ale teď jsou ty nové dvojádrové mobily s tegrou II, takže nevím, zachvíly ho všichni budou považovat za zastaralé :D
PC1: Core i7 2600K, Gigabyte Z68X-UD3H-B3, R9 Nitro 380X 4GB, 16GB DDR3, Corsair CX650, 480GB SSD + 1TB SSHD, CM Storm Enforcer
PC2: Lenovo YOGA 500-14IBD, i5 5200u, 940M 2GB, 8GB DDR3, 1TB SSHD
TP: Mi A1, Snap 625, 4GB/64GB

Uživatelský avatar
Andrew98
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2516
Registrován: duben 11
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jaký mobil s Androidem do 6-8k Kč

Příspěvekod Andrew98 » 04 dub 2011 07:41

nebo zkus jeste chvili pockat ted s nastupem 3D a dvoujadrovych procesoru cena zarucene hodne klesne

--- Doplnění předchozího příspěvku (04 Dub 2011 07:42) ---

no a co takhle toto http://mobilni-telefony.heureka.cz/sams ... -galaxy-s/
Intel Xeon E3-1231v3 + SilentiumPC Fera 2
ASUS B85-PRO GAMER
Sapphire R9 270X Toxic Boost
Kingston HyperX Savage 16GB CL9 1600Mhz
Seasonic SS-620GM2 Evo 620W
Intel 520 120 GB + Seagate Barracuda 7200.14 - 1TB
iiyama ProLite X2483HSU-B1

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jaký mobil s Androidem do 6-8k Kč

Příspěvekod memphisto » 04 dub 2011 09:09

Samsung jsem měl poprvé a naposledy. Jejich podpora Androidu je naprosto žalostná. Nové verze přicházejí až hodně po ostatních a navíc věta u těch levných kousků odpovídající požadavkům:
Nemusí pocházet z ofic. české distribuce
mluví za vše. Ne ve všech zemích je Market přístupný. Znám jednoho, co si takhle koupil šedivku a nejde mu Market a další služby :evil:
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
HAFcool
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2469
Registrován: říjen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jaký mobil s Androidem do 6-8k Kč

Příspěvekod HAFcool » 04 dub 2011 10:33

Taky se přimlouvám za HTC. Brácha měl Samsung Omnia a měl noční můry. Strašné ovládání apod. .

Uživatelský avatar
novoty
Level 3
Level 3
Příspěvky: 557
Registrován: březen 10
Bydliště: Kolín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jaký mobil s Androidem do 6-8k Kč

Příspěvekod novoty » 04 dub 2011 10:59

Ber Desire, ted uz ho sezenes celkem levne a porad je celkem vykona masina. Pernik by mel na Desire dorazit do leta a pokud se nebojis experimentovat a pustis se do rootu tak si nahrajes 2.3 android ihned. Pro desire je obrovska podpora co se tyka komunity. Jediny problem je osizeny multitouch a mensi pamet, ale pokud nemas v planu hrat kazdy den hry tak to zadne omezeni neprinese a pamet vyresis rovnez rootem a app2sd. Potom je z Desiru vyborny stroj ;) Sam jsem jeho stastny majtel a jsme velci kamaradi :)

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Uživatelský avatar
Andrew98
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2516
Registrován: duben 11
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jaký mobil s Androidem do 6-8k Kč

Příspěvekod Andrew98 » 04 dub 2011 13:14

nektere hry bez multitouche sou celkem na nic zato sgs ma taky hodne velkou podporu komuniti 2.3 by mel dorazit nekdy koncem tohoto mesice ale zase neni tam blesk a to plastove telo pomoc... ale sgs ma lepsi display a ma lepsi grafickou akceleraci ale i kdyz mozna ze ten desire je lepsi no je to na uzivateli co vic preferuje
Intel Xeon E3-1231v3 + SilentiumPC Fera 2
ASUS B85-PRO GAMER
Sapphire R9 270X Toxic Boost
Kingston HyperX Savage 16GB CL9 1600Mhz
Seasonic SS-620GM2 Evo 620W
Intel 520 120 GB + Seagate Barracuda 7200.14 - 1TB
iiyama ProLite X2483HSU-B1

Uživatelský avatar
cheas
Level 2
Level 2
Příspěvky: 195
Registrován: prosinec 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jaký mobil s Androidem do 6-8k Kč

Příspěvekod cheas » 04 dub 2011 14:47

Rozhodně ber Desire, ale není to primárně multimediální telefon, takže některé hry a aplikace například pro něj nejsou dělané. Taky ho neber, pokuď jsi milovník kvalitně reprodukované hudby. Nevím jak na jiných sluchátkách, ale na Koss Porta Pro je slyšet špatně odstíněný GSM modul (a další anténky) jak pracují a u těhle starších HTC zvuk moc dobrý není celkově. Je prostě málo "dynamický" řekněme. Dobrý zvuk k HTC přišel s desire S a proto bych se (pakliže chceš dobrý výstup do lsuchátek) podíval spíš na nějakou Xperii od SE, které mají dobrý výstup už dlouho :)

Jinak, LG Optimus 2x nebo Samsung Galaxy "něco" jsou telefony, kterých se netřeba bát ;)

Uživatelský avatar
Andrew98
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2516
Registrován: duben 11
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jaký mobil s Androidem do 6-8k Kč

Příspěvekod Andrew98 » 04 dub 2011 17:21

a jeste jeden napad vim ze xperie sou proste no na nic ale x10 ma dostat update na 2.3 a jeste k tomu xda prolomilo bootloader takze by to nemusel byt takovy problem cpu ma dobre akcelerace graf. taky neco utahne a multitouch tam nic moc neni je tam dual touch a je celkem nepresny oproti treba samsungu a jinym
Intel Xeon E3-1231v3 + SilentiumPC Fera 2
ASUS B85-PRO GAMER
Sapphire R9 270X Toxic Boost
Kingston HyperX Savage 16GB CL9 1600Mhz
Seasonic SS-620GM2 Evo 620W
Intel 520 120 GB + Seagate Barracuda 7200.14 - 1TB
iiyama ProLite X2483HSU-B1

Uživatelský avatar
novoty
Level 3
Level 3
Příspěvky: 557
Registrován: březen 10
Bydliště: Kolín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jaký mobil s Androidem do 6-8k Kč

Příspěvekod novoty » 04 dub 2011 18:00

cheas, jo, tu anténu pozoruji taky.. ovšem při přehrávání to zanikne a pokuď porovnám reprodukci zvukového výstupu s mojí starou 5800xm tak nevidím rozdíl.. obojí na taky na Portách... je pravda že se mi zdálo že SGS hrál o krapet lépe, ale ten rozdíl byl opravdu zanedbatelný

Ještě jedna ''nepříjemnost'' je docela odfláknutý systémový reprododuktor, ale je fakt že Desire na přehrávání písniček přes reprák nikdy nebyl stavěnej.... a na vyzvánění či na nějaké ty zvuky her to stačí ;)

Ale ono na každém telefonu najdeš nějakou tu nevýhodu, na Galaxy S je to třeba méně citlivá GPS či docela špatný oficiální FW, někomu nesedí zpracování (já osobně bych si takovej plastovej krám nikdy nekoupil, a může to mít klidně 10xsuper super amoled :D, radši oželím displej a budu mít kvalitní zpracování ;) Potom je tu Desire HD ale ten má zase ''slabou'' baterii, je problém ten problém uživit do odpoledne.. navíc displej má horší než klasický Desire (ikdyž jsou oba SLCD, prý ho má DHD špatně továrně nastaven či co)

Prostě, s žádným z takovýchto telefonů chybu neuděláš, je to jen na tobě ;) Já doporučuji Desire ;) Je to tím že ho vlastním tak si to taky i prosazuju :D Prošel mi rukama i SGS, tam mě sice uchvátil displej ale ta plastová ''hračka'' tem dojem úplně zničila. Poté DHD ale tam byla špátná baterie a byl na mě prostě moc velkej.... Desire je pro mě ideální ;) LOVE :-* :D

Uživatelský avatar
Spyke
člen HW spec týmu
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4632
Registrován: duben 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Jaký mobil s Androidem do 6-8k Kč

Příspěvekod Spyke » 04 dub 2011 19:00

Také jsem na podzim uvažoval o koupi HTC Desire, ale pak se mi do ruky dostal spolu se Samsungem Wave a bylo rozhodnuto. S8500 sice nemá Android, nýbrž BADU, na kterou rozhodně neexistuje tolik aplikací, ale to pro mě problém nepředstavuje. S telefonem si stejně hraju leda první měsíc, pak mě omrzí. A za Desire bych svou vlnku v žádném případě nevyměnil, nebudu zde vypisovat klady (především) a zápory, jen když jsem zde četl negativní ohlasy na Samsung, chtěl jsem vystoupit z davu.. :wink:
Prosím, pište česky! Čtěte příbalový leták a používejte Google.
* Na světě jsou dva druhy lidí, ti co mě mají rádi a ti co půjdou do pekla..
* Tak jsem infantilní, no a co? Každý je nějaký, někdo je třeba komunista..

Uživatelský avatar
Owner
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7260
Registrován: červenec 07
Bydliště: Třinec
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Jaký mobil s Androidem do 6-8k Kč

Příspěvekod Owner » 04 dub 2011 20:16

novoty píše:cheas, jo, tu anténu pozoruji taky.. ovšem při přehrávání to zanikne a pokuď porovnám reprodukci zvukového výstupu s mojí starou 5800xm tak nevidím rozdíl.. obojí na taky na Portách... je pravda že se mi zdálo že SGS hrál o krapet lépe, ale ten rozdíl byl opravdu zanedbatelný

K těm portám, sám je také vlastním, modrou verzi a na své Nokii 5530XM si nemůžu stěžovat na nekvalitní zvuk. Audiofil nejsem, běžně používám pro cestování pěšky pecky Kossy Stealth. Takže pokud to hraje alespoň stejně jako Nokie, budu spokojen.

To Spyke:
Jsem pevně rozhodnutý pro Android, u Nokie jsem si říkal, že to je good systém a ještě pár let vydrží. Sice vydrží, ale aplikace budou za chvíli problém a se 468Mhz CPU se toho taky nedá moc dělat.

To novoty :
Reproduktor na přehrávání MP3 opravdu nepoužívám, nejsem jako ti malí, co si pouštějí hudbu na celou ulici. S tou baterkou to doufám 1 den vydrží. :D .
Rootu se nebojím a na 2.3 bych si klidně počkal.

To Andrew98 :
Sony Ericsson jsem měl, ale byl to W200i bez OS, do SE s Androidem bych ale nešel.

To cheas:
Jaké aplikace máš konkrétně na mysli ?
Chci na něm pouštět hudbu, občas filmy a nějaké ty hry také.

To HAFcool:
Samsung jsem viděl s Windows Mobile naživo, opravdu noční můra, proto bych se mu nejraději vyhnul i s Androidem.

To memphisto:
Market by byla jistě zajímavá featura, hlavně aby to nešlapalo tak perfektně jako OVI obchod u Nokií.

S tou cenou, ještě chvíli počkám, protože si myslím, že to spadne i pod 7k Kč.
Fallout fan | HJT | MWAV | CCleaner | Provozuji Minecraft server Minecore.cz | Osobní blog
Notebook: Thinkpad X200s - 12", Core2Duo L9300, 9cell, 240GB SSD, 5GB DDR3
PC: AMD Phenom II X6 1055T, 12GB DDR3, AMD 6870, 500GB Seagate 7200.12


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • YouTube mobil
    od ShadowWord:Pain » 29 črc 2023 13:36 » v Vše ostatní (sw)
    4
    2228
    od ShadowWord:Pain Zobrazit poslední příspěvek
    29 črc 2023 16:14
  • Nový mobil do 30tis
    od bolek_98 » 26 bře 2024 13:02 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    2
    2319
    od Gerete Zobrazit poslední příspěvek
    26 bře 2024 16:46
  • Mobil pro mamku kolem 4500 Kč
    od Grander » 16 črc 2023 14:11 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    0
    1852
    od Grander Zobrazit poslední příspěvek
    16 črc 2023 14:11
  • Funkční a spolehliva aplikace pro mobil Android ,na sledovani detí
    od Ketty02 » 01 dub 2024 22:09 » v Vše ostatní (sw)
    1
    1929
    od pikaso.andreas Zobrazit poslední příspěvek
    01 dub 2024 22:14
  • Jaký nový foto "mobil" do 6000Kč
    od michal84 » 01 zář 2023 13:29 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    18
    7761
    od pazdrat Zobrazit poslední příspěvek
    20 lis 2023 07:06

Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam[Bot] a 10 hostů