Stránka 1 z 1

Jak upgrade tablet na android 4.1

Napsal: 29 dub 2013 00:48
od honzah.ltm
Ahoj, mam tablet Prestigio MultiPad PMP3470B a rád bych věděl jak do něj nainstalovat 4.1. V soucasne dobe ma 4.0.3. Tak diky za odpovedi :smile: .

Re: Jak upgrade tablet na android 4.1

Napsal: 02 kvě 2013 13:35
od Rewqa
Tak neoficiální cestou by to asi šlo, ale jinak záleží na výrobci jestli poskytne aktualizaci na Jelly Bean. To, že je novější verze androidu než tam máš, neznamená automaticky, že to půjde upgradovat. Ten upgrade musí vydat výrobce tabletu a pokud ne, tak máš smůlu (oficiální cestou). Jinak pokud upgrade výrobce vydal (zjistíš na stránkách výrobce), tak by to mělo jit upgradovat přes software, kterej je dodávanej k tomu tabletu.

Re: Jak upgrade tablet na android 4.1

Napsal: 04 kvě 2013 12:41
od honzah.ltm
Uz jsem se dostal i do BIOSu a stahnul jsem si 4.1 pro nexus, videl jsem to na youtube.

Re: Jak upgrade tablet na android 4.1

Napsal: 04 kvě 2013 15:03
od Žbeky
Jsi na nejlepší cestě si z toho udělat cihlu. BIOSem asi myslíš bootloader nebo recovery. To je sice správný začátek, ale cpát tam něco, co tam nepatří, to je sebevražda. Vřdyť to má úplně jiná střeva!

Re: Jak upgrade tablet na android 4.1

Napsal: 04 kvě 2013 15:24
od ondoubek
Dyť si to brickneš. Hledej třeba na XDA Developers, jestli tam nebude CustomROM. Nic co není ověřené tam nedávej.

Re: Jak upgrade tablet na android 4.1

Napsal: 04 kvě 2013 15:34
od Tomina
:lol: :lol: :lol: panebože, takovým lamám bych zakázal cokoliv s Androidem kupovat.. :evil: