Asi mě sežerete, ale..Proč se díváš jenom po telefonech s Androidem? Co Lumie?
Co iPhone 4? Ve verzi 8GB máš nádhernej novej telefon za nějakejch 8.300 Kč.
Na telefonování, SMS (i iMessage, Viber, WhatsApp...) a maily je perfektní, hry si na tom taky zahraješ (když přežiješ lagy tak i nejnovější AAA tituly). App Store plnej použitelnejch aplikací taky oceníš. Je to nenáročnej a bezpečnej telefon. Fotky dělá nádherný. Retina displej je taky nádhernej.
Nenech se odradit datem uvedení na trh. Ten telefon je kvalitnější, hezčí a plynulejší než každá nová droidí mrcha za ty peníze.
Navíc má ze strany Applu pořád podporu (Update FW iOS 7 vyjde na podzim i pro iPhone 4, zdarma). Podporou do letošního září se nemůžou pochlubit ani Samsungy který vyjdou v srpnu (nadsázka(ne moc velká)).
Co se záruky a kvality týče, vydrží opravdu hodně, i když ti někdo bude tvrdit, že ne, že když spadne z centimetru na stůl že se rozbije, že je křehčí než Samsungy, HTC... To je nesmysl. Kov a tvrzený sklo neni křehčí než roztavený petlahve. Spadl mi ze 4 metrů na skálu přímo na displej a na roh. Neni to vidět.
Záruka se provádí výměnou za novej kus.
iOS má opravdu nádherný prostředí a je radost ho používat. Jestli máš možnost si iPhone někde vyzkoušet, udělej to.
Akorát velikostí displeje tě asi nepotěší, neni to žádná velká kráva. Displej je jinak nádhernej a nemá takovou tu divnou androidí odezvu.
--- Doplnění předchozího příspěvku (01 Črc 2013 20:48) ---
Aha, já četl 8,5 tisíce. No nic, tak iPhone 3GS
