Stránka 1 z 2
Honor 4c upgrade na lolipop
Napsal: 06 dub 2016 12:51
od Roy703
Ahojte,včera som si kupil Honor 4C ale dost rychlo sa mi vybija bateria..
Počul som že ak upgradnem na lolipop tak by to malo byt lepšie..
Ale ako upgradnem na lolipop android ? teraz mám 4.4.2 KitKat
Re: Honor 4c upgrade na lolipop
Napsal: 07 dub 2016 13:56
od Roy703
..
Re: Honor 4c upgrade na lolipop
Napsal: 07 dub 2016 14:49
od Spartak1991
Zdravím,
co je pro tebe dost rychle vybíjející baterie? Jelikož Honor a Huaweii mají většinou baterie a jejich výdrž v cajku..
Také se výdrž odvíjí od toho, co na mobilu děláš..
Nové aktualizace najdeš: nastavení-info o telefonu-aktualizace systému
pokud tam aktualizace nebude, je zde možnost stažení jedině z jiného zdroje, jako třeba:
http://consumer.huawei.com/cz/support/d ... honor%204c
Re: Honor 4c upgrade na lolipop
Napsal: 07 dub 2016 15:03
od dzaba
Ahoj,
tak jak psal Spartak je otázka co na tom děláš.....jestli když si sem tam za den zavoláš a večer už nemáš baterku není to v pořádku ale pokud ho aktivně využíváš tak nabíjení 2krát denně je úplně opodstatněné. Každopádně up androidu je to poslední co ti pomůže. Nejdřív napiš co na tom děláš a jak často to nabíjíš. Osobně s telefony pracuji každý den takže si myslím ,že dokážu odhadnout kdy to je na reklamaci a kdy to je na uživateli.
Re: Honor 4c upgrade na lolipop
Napsal: 08 dub 2016 14:37
od Roy703
mobil nabíjam večšinou raz za den ale nabíjanie trvá 2 hodiny niekedy aj viac,neni som na ňom uplne stále ale stačí ked hladám niečo v nastaveniach,pozeram facebook,gmail,puštam si hudbu a za pol hodinu mi zmizne aj 15% baterie a to som nehral ani hru,pri hraní hry sa mi vybije asi 10% za 10-15 minut..
Takže ho využívam na take bežne učely,facebook,youtube,hudba,hry..ale nie non-stop..
Stala sa mi ešte taká vec včera,dal som nabíjal mobil ktorý sa nabíjal od 21:00 do 23:00 na 100%..zapol som ultra úsporný režim na noc aby sa nevibíjal zbytočne,tak ráno vstanem a zo 100% tam je 53%..pozrel som čím to môže byt nič som nemal zapaté.. tak som išiel do Nastavenia-bateria a tam mal OS Android vytazenie baterie na 60%..tak mi to bolo jasné pretože normálne som tam maval okolo 20%..samozrejme že to vypať neišlo pretože to je OS Android ale vôbec neviem čím to môže byt,vypnem WiFi,GPS,bluethoot a všetky také zbytočné veci a dojdem za 6 hodin zo školy a z 53% tam je 31%..tentokrát ked som pozrel do baterie tak zase OS Android 54%..neviem čo stým mám urobit prosím pomôžte mi :/
Dodatečně přidáno po 1 minutě 15 vteřinách:Ešte by som sa chcel spýtať že ked toto stiahnem
http://consumer.huawei.com/cz/support/d ... honor%204c tak bude tam Slovenský jazyk ?

Re: Honor 4c upgrade na lolipop
Napsal: 08 dub 2016 14:39
od Spartak1991
To co popisuješ není normální, mrkni nato, co za procesy ti vybíjejí tu baterii a povypínej je..
Pokud nezabere ani to, budeš mít vadnou baterku..
Re: Honor 4c upgrade na lolipop
Napsal: 08 dub 2016 14:54
od Roy703
ešte chcem spomenut že ráno čo som to zbadal tak som dal tovarenske nastavenie,bolo to spočiatku fajn,OS android malo 19% ale čo som potom došiel s tej školy tak z 53% tých 31% a zase ten OS Android robil zle..
Mobil mám ud utorka takže 4 dni a prešiel som z Windows phone takže neviem stým moc narábať

tak ako najdem tie procesy co mi vybijaju bateriu ?
Re: Honor 4c upgrade na lolipop
Napsal: 09 dub 2016 14:11
od Roy703
Tak vcera vecer to bolo fajn a teraz po nabití mobilu zase vidim 48%..
Re: Honor 4c upgrade na lolipop
Napsal: 19 dub 2016 19:33
od Roy703
Ahojte,tak problem uz nepretrvava ale zase mam problem stym ze mam vyuzitie RAM na 60-70%a to mam mam zapnuty len CM Security,clean master a messenger..
Sem tam sa mobil sekne,interne ulozisko je zaplnene na 75% a SD karta na 33%,vsetky nainstalovane aplikacie su na SD karte...
Tento problem zacal ked som upgradol.na ten lollipop..
Dodatečně přidáno po 16 minutách 47 vteřinách:
Tak mohol.by som.dat tovarenske nastavenie nech mi to vrati kitkat 4.4.2 pretoze tam som.mal ram usage 40% ale zase oproti.lollipopu viac zerie bateriu ne ?
Re: Honor 4c upgrade na lolipop
Napsal: 19 dub 2016 21:07
od Rewqa
Co já mám zkušenosti, tak u každýho mobilu mi chvilku trvalo než se jakoby "zaběhla" baterka. Nejdřív taky docela mizerná výdrž, ale po pár dnech už v pohodě.
Re: Honor 4c upgrade na lolipop
Napsal: 19 dub 2016 21:20
od Roy703
Tak mam dat teda tovarenske nastavenie ?
Dodatečně přidáno po 1 hodině 20 minutách 27 vteřinách:
Tak dal som tovarenske nastavenie ale nedalo.mi to z5 kitkat ale nehalo mi to lollipop,co je skoda :/ ,ale uz nemam 60-70% usage ram ale 50-60%..
Chcel by som prisim vediet 2 veci:
1.ako si dam zpät svoj originalny kitkat 4.4.2 ? Instaloval som ten lollipop cez SD kartu tak ze som to stiahol.do pc a z pc som to dal.na sd kartu v mobile a nainstaloval..
2.aky mate nazor na aplikacie ako clean master,du booster atd..? Nenici to RAM alebo take nieco ? Naozaj to funguje a zrychluje mobil.??
Re: Honor 4c upgrade na lolipop
Napsal: 22 dub 2016 07:17
od Roy703
..