Doporučení nového telefonu

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
DesperadoKHY
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 379
Registrován: leden 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Doporučení nového telefonu

Příspěvekod DesperadoKHY » 25 čer 2021 14:40

Dobrý den, vždycky jsem si kupoval mobilní telefony do 10 000 Kč, ale chtěl bych vyzkoušet i dražší mobilní telefony kvůli výbavě, konektivita a kvalitě. Ušetřil jsem peníze a můj rozpočet je 18 000kč, které mohu na nový telefon vynaložit. Protože mobilním telefonům nerozumím, potřeboval bych poradit od zkušených. V obchodech prodejci nejsou moc důvěrní, dokáží prodat vše, jen aby se toho zbavili. Např. mi doporučovali Motorolou Edge plus o které jsem četl nehezké recenze. Čekal jsem, že mi doporučí iphone 11 nebo One 8 plus a nebo něco úplně jiného. Spokojím se s Androidem nebo Ios, je mi to jedno. Jaký telefon by jste mi doporučili v ceně okolo 18 000kč?

Reklama
Uživatelský avatar
Skeleton
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 743
Registrován: říjen 12
Bydliště: Kutná Hora
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Doporučení nového telefonu

Příspěvekod Skeleton » 29 čer 2021 20:12

Tak začal bych tím, že bych si na nějakém srovnávači cen seřadil v dané cenové relaci modely a výrobce. Koukl bych na výrobce, jaký systém a případně jakou nástavbu používá. Jaká je teoretická délka podpory aktualizací a jaká je realita. Pak bych sel čistě po parametrech tzn RAM, displej a foťák. Když už máš za sebou takový průzkum trhu, tak jdi na ytb a pusť si pár recenzí tvých vybraných adeptů.

Na názory obchodníků někde v kamenné prodejně bych vůbec nedal, prodají jen to, co jim dlouho leží na krámě a nebo to, na co mají největší marži.

Závěrem jen to, že většinou si spokojený u nějakého výrobce. Já měl svůj první Samsung Galaxy S4 mini, přešel jsem na S7 a pak na S20 FE 5G, kromě S4 mini jsem byl vždy spokojen. Ale je to o tom, jaké máš nároky, protože nejde říct, že daný výrobce dělá jen dobré modely a cenově odpovídající. Takže vybírat vybírat vybírat a to nejradši sám. Osobně si zjistím co nejvíc informací a pak mě překvapí při nebo po koupi minimum věcí a co je hlavní, tak těm bludům od prodejcům z prodejny se můžeš tak vnitřně vysmát, protože oni ti vychválí vše.
► Zobrazit spoiler


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Přesunutí sms do nového android telefonu
    od Petr98 » 21 říj 2023 16:10 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    4
    1786
    od meda2016 Zobrazit poslední příspěvek
    21 říj 2023 21:45
  • Wipe Telefonu
    od Luis » 21 lis 2023 19:43 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    1
    1260
    od cervcek Zobrazit poslední příspěvek
    22 lis 2023 21:15
  • Doporučení hry na PS3, auta, volná jízda
    od pikaso.andreas » 01 srp 2023 12:48 » v Hry
    4
    2267
    od nixxis Zobrazit poslední příspěvek
    01 srp 2023 14:41
  • Vaše doporučení na velikost monitoru
    od Tvrbar » 15 lis 2023 15:01 » v Vše ostatní (hw)
    16
    3059
    od Tvrbar Zobrazit poslední příspěvek
    22 lis 2023 14:56
  • Obnoveni ztracenych fotek z telefonu pri kopirovani do pc
    od Dizzy66 » 21 led 2024 17:08 » v Vše ostatní (sw)
    2
    1127
    od šulda Zobrazit poslední příspěvek
    23 úno 2024 07:12

Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů