Vypnutí mobilu Samsung bez znalosti PIN Vyřešeno

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

bluenite
Level 2
Level 2
Příspěvky: 212
Registrován: květen 06
Bydliště: Praha8
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Vypnutí mobilu Samsung bez znalosti PIN

Příspěvekod bluenite » 02 led 2022 14:39

Potřebuji vypnout, nebo hard resetovat nepoužívaný=čistý mobil Samsung A217F/DSN, který je nyní v zapnutém stavu a nejde vypnout bez zadání pinu, který neznám. Do menu se nedostanu, je to zablokované. Zkusil jsem všechny možné implicitní kombinace (0000, atd.). Jde to nějak, bez vyjmutí baterie? Na webu jsou různé návody, ale ani jeden pro tento případ nejde použít.
díky za radu
Petr

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vypnutí mobilu Samsung bez znalosti PIN

Příspěvekod ITCrowd » 02 led 2022 15:37

Mělo by stačit podržet vypínací tlačítko. Po chvíli naskočí možnosti vypnout/restartovat.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Uživatelský avatar
renek11
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 916
Registrován: leden 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vypnutí mobilu Samsung bez znalosti PIN

Příspěvekod renek11 » 02 led 2022 15:51

bluenite píše:Potřebuji vypnout, nebo hard resetovat nepoužívaný=čistý mobil Samsung A217F/DSN, který je nyní v zapnutém stavu a nejde vypnout bez zadání pinu, který neznám. Do menu se nedostanu, je to zablokované. Zkusil jsem všechny možné implicitní kombinace (0000, atd.). Jde to nějak, bez vyjmutí baterie? Na webu jsou různé návody, ale ani jeden pro tento případ nejde použít.
díky za radu
Petr

Počkej až se vybije. Pokud je nalezenej nebo kradenej, tak ho raději vrať nebo nahlaš.
MB: ASUS PRIME Z370-A; CPU: Intel Core i7-8700K + Noctua NH-D15; RAM: Crucial Ballistix 32GB DDR4 3600MHz CL16; VGA: ASUS GeForce RTX 3070 Noctua OC Edition; SSD: Samsung SSD 970 PRO 512GB + Samsung SSD 960 EVO 250GB + Samsung SSD 860 EVO 4TB; PSU: Seasonic FOCUS Plus 750 Platinum; CASE: Fractal Design Define R5; LCD: Dell AW3418DW Alienware; KEYBOARD: Logitech G910; MOUSE: Logitech G502 Hero; HEADPHONES: Logitech G635

zeus
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 10914
Registrován: únor 12
Bydliště: Pankrac
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vypnutí mobilu Samsung bez znalosti PIN

Příspěvekod zeus » 02 led 2022 15:54

Nech ho vybit a pak trojhmat.
Prazaci jo ty se maj, az kdyz si me zavolaj..

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vypnutí mobilu Samsung bez znalosti PIN

Příspěvekod mmmartin » 02 led 2022 22:15

renek11 : Opravdu se domníváš, že uživatelé fóra nejsou schopni ze souvislostí usoudit, na který z předchozích příspěvků reaguješ, že jim poskytuješ berličku citace? Pokud nevíš jaký je technologický postup vygenerování odpovědi, pohledem do Pravidel zjistíš, že bod 3 / e praví:

pro vaše odpovědi používejte tlačítko „ODPOVĚDĚT“
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11

bluenite
Level 2
Level 2
Příspěvky: 212
Registrován: květen 06
Bydliště: Praha8
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Vypnutí mobilu Samsung bez znalosti PIN

Příspěvekod bluenite » 02 led 2022 22:45

zní to divně, ale je to tak, jak píšu. U žádného mobilu jsem to ještě nezažil. Pár jsem jich měl. Předpokládal jsem podobné reakce.

Jde o mobil darovaný od někoho, co ho nepoužíval od jeho získání v létě 2020. Schválně nepíšu "od nákupu" protože nebyl koupený, ale součásti akce mobil zdarma. Asi proto tam byla ta ochrana pinem předem... Byl nyní pár měsíců v šuplíku a po odchodu staré xperie přichází na řadu. Nevím, co je na tom divného, bez nějakého předchozího vysvětlování. Kdyby byl kradený, určitě se tady neptám a jdu do nějakého pofiderního krámu za "odblokovačem".

Samsung jsem včera vzorně nabil na 100% a zkusil ten reset. Ten nejde spustit a žádá při jakékoliv manipulaci pin. I pro vypnutí. Vložil jsem sim, vyndal sim, výsledek stejný. To jenom pro vysvětlení, nečekám již žádnou radu.

Uzavírám topic, řešení nalezeno na youtube. Nebylo to tak zas jednoduché, předtím jsem tam hledal taky. Pokud má někdo zájem, ať se ozve.

Zdravím všechny experty i "experty".

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vypnutí mobilu Samsung bez znalosti PIN  Vyřešeno

Příspěvekod mmmartin » 03 led 2022 10:22

Je neuvěřitelné, jak dovedou být někteří tazatelé arogantní. Několik lidí se ti tady pokoušelo pomoci, ty sis během toho našel řešení sám, což se občas stává.

Fórum ale zdaleka neslouží jen k řešení konkrétních problémů konkrétních uživatelů, je to zejména bohatá databáze problémů a možností jejich řešení a bývá dobrým zvykem a slušností se o nalezené řešení podělit.

Dodatečně přidáno po 3 hodinách 6 minutách 55 vteřinách:
EDIT: abych vše uvedl na pravou míru: od tazatele přišla omluvná SZ a připojil i odkaz na návod, který zmiňuje ve svém příspěvku: https://www.youtube.com/watch?v=mQlso-IDWG0 s dodatkem "Přeji mnoho vyřešených problémků ke spokojenosti všech."
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Výmaz všech dat z mobilu
    od Myerina » 22 čer 2023 10:39 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    10
    2632
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    26 čer 2023 08:24
  • dokumenty MS Ofice na mobilu
    od hanka12 » 08 zář 2023 08:13 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    3
    1932
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    08 zář 2023 11:50
  • samovolné vypnuti PC
    od matesfox » 10 říj 2023 21:11 » v Problémy s hardwarem
    10
    2047
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    11 říj 2023 16:05
  • Výběr mobilu /cena/výkon
    od showpayne » 14 lis 2023 20:37 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    5
    1629
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    15 lis 2023 20:08
  • HotSpot do PC z mobilu - síťová karta
    od sasshrek » 16 kvě 2023 10:28 » v Sítě - hardware
    2
    775
    od sasshrek Zobrazit poslední příspěvek
    16 kvě 2023 10:51

Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů