Dobrý den.
Mam už delši dobu Alldocube X Neo Snapdragon 660 z banggood a je nějak zpomalený.
Nepomohlo aní reset do default.
Tak koukam po něčem novějšim.
Docela se mi libi Lenovo Tab P12 s matným displejem.
https://www.alza.cz/lenovo-tab-p12-matt ... 377474.htm
https://www.youtube.com/watch?v=nmcrItMIH-k
Nový tablet.
Moderátoři: Mods_senior, Mods_junior, HW spec team
-
buchtik
- Level 1.5

- Příspěvky: 120
- Registrován: 07 úno 2023 14:25
Re: Nový tablet.
Rád nudlovitý formát na tabletu - ? Rakový dotaz bez popisu toho k čemu tab používáš je ničemu.
Kup si repasovaný Apple na Amazon.de (certifikovaná repase)
https://www.amazon.de/s?k=ipad&i=comput ... ion-type_3
Zaručený přesně popsaný stav vnější a i baterie a + záruka
Kup si repasovaný Apple na Amazon.de (certifikovaná repase)
https://www.amazon.de/s?k=ipad&i=comput ... ion-type_3
Zaručený přesně popsaný stav vnější a i baterie a + záruka
-
BigSandy
- Level 2.5

- Příspěvky: 289
- Registrován: 17 pro 2006 19:50
Re: Nový tablet.
Apple nechci,fuj.
-
petr22
- Guru Level 15

- Příspěvky: 55319
- Registrován: 06 úno 2012 10:27
Re: Nový tablet.
Budto Apple, nebo bude "zpomaleny" (protoze Android).
U Androidu je potreba cas od casu udelat reset do tovarniho nastaveni, kdy jsi ho delal naposled?
U Androidu je potreba cas od casu udelat reset do tovarniho nastaveni, kdy jsi ho delal naposled?
-
buchtik
- Level 1.5

- Příspěvky: 120
- Registrován: 07 úno 2023 14:25
Re: Nový tablet.
Na co ten tablet používáš se dozvíme ... web a pošta ? Nebo hry ?
-
- Podobná témata
- Odpovědi
- Zobrazení
- Poslední příspěvek
-
- 7 Odpovědi
- 15819 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od BigTony91
-
- 18 Odpovědi
- 26779 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od WinDroid
-
- 1 Odpovědi
- 4868 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od Martab
-
- 5 Odpovědi
- 10943 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od meda2016
-
- 4 Odpovědi
- 28086 Zobrazení
-
Poslední příspěvek od meda2016
