Vodafone Internet v mobilu-SiemensM75-nejde po nast.SMS Vyřešeno

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Vodafone Internet v mobilu-SiemensM75-nejde po nast.SMS

Příspěvekod Jan Pašek » 21 lis 2008 12:28

Milí kolegové jak jistě víte Vodafone připravil pro své stále zákazníky vánoční dárek internet v mobilu na 6 měsíců zdarma Byl bych blb toho nevyužít.
Balíček služby internet v mobilu jsem si aktivoval. a nechal si poslat aktivační SMS. snad sem to i uložil a vše provedl podle instrukcí ale dříve v tom telefonu byl nastaven WAP a zdá se že se ti nastavení hádají.
Bez zapnutého GRS se nedostanu vůbec nikam a když dám domovskou stránku chce to na WAP.

Rád bych s někým kdo to má nastavené prošel nastavení ručně. (Ano mohu se obrátit na operátora ale mám chytře aktivovanou službu samoobsluhy a za každé zavolání na živého operátora zaplatím a to hodně) Nebo kdyby se našel někdo kdo poradí jak celé nastavení internetu v mobilu smáznout že bychom začali znovu u nastavovací sms.
Je tu ještě jedna možnost poskytněte odkaz na přesný návod já sem byl na mobilmánii a chvilku sem tam do toho zíral jenže znáte to když někde nejste doma cítil sem se tam jak s nahou prdkou v trní. Třeba je někdo z vás na stránkách o mobilech jako doma tak mě přistrčí.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Reklama
Uživatelský avatar
majkll
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1109
Registrován: srpen 06
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Vodafone Internet v mobilu-SiemensM75-nejde po nast.SMS

Příspěvekod majkll » 21 lis 2008 13:07

Zde je návod na nastavení siemense ME 75 , tak to snad pomůže.
MSI P45 Neo | CORE2DUO E6750 2,9GHZ | Ram 2X1GB 1066Mhz A-DATA extreme edition | HDD WD 250Gb + 1TB externí WD | 8800 GS 384MB | Fortron 400W | Windows 7 Ultimate + 22" full HD SAMSUNG

--->Pravidla Pc-Helpu<---

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vodafone Internet v mobilu-SiemensM75-nejde po nast.SMS

Příspěvekod memphisto » 21 lis 2008 13:43

nebo ještě další možnost je nechat si poslat tu chytrou SMS, co ti to nastaví sama. nezdá se mi, že po zaktivování Samoobsluhy by bylo volání na operátora zpoplatněno.využívám Samoobsluhu a volání na operátora mám zadarmo.musíš volat na to číslo 800 a dál nevím jak to je.

jinak když se pomocí toho manuálního nastavení proklikáš přes menu až do toho místa, kde se to bude nastavovat, tak tam budeš mít přístupové body nebo jak se to jmenuje u Siemensu a ty můžeš smazat a nastavovat znovu. Siemens jsem měl naposledy před asi pěti lety, takže už si nepamatuju, jak to přesně vypadá

jinaqk všechno potřebné info máš na http://www.internetdomobilu.cz/
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Vodafone Internet v mobilu-SiemensM75-nejde po nast.SMS  Vyřešeno

Příspěvekod Jan Pašek » 21 lis 2008 19:15

Takže chlopi chyba byla nenastavená domovská stránka. trochu sem se v tom zamotal díky za váš čas.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Připojení mobilu k pc (internet)
    od rmlcek5 » 17 dub 2023 08:34 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    1
    1363
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    17 dub 2023 08:37
  • Jaký router UPC/Vodafone
    od amirinda » 14 dub 2023 09:14 » v Sítě - hardware
    15
    1580
    od Pajus Zobrazit poslední příspěvek
    15 dub 2023 18:02
  • Alternativy k připojení od O2/vodafone/t-mobile, srovnání
    od Micmen » 17 zář 2023 11:22 » v Administrace sítě
    10
    2498
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    17 zář 2023 21:41
  • dokumenty MS Ofice na mobilu
    od hanka12 » 08 zář 2023 08:13 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    3
    1791
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    08 zář 2023 11:50
  • Výmaz všech dat z mobilu
    od Myerina » 22 čer 2023 10:39 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    10
    2575
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    26 čer 2023 08:24

Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů