Smartphone

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Kerberos.
Level 2
Level 2
Příspěvky: 195
Registrován: prosinec 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Smartphone

Příspěvekod Kerberos. » 10 zář 2009 19:55

HTC ne, to má kámoš a nejak se mi moc nelíbí ... má diamond

Reklama
Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Smartphone

Příspěvekod memphisto » 10 zář 2009 19:58

Diamond první generace je naprd. Diamonda II nebo Touch HD Pro bych bral hned :smile:
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Kerberos.
Level 2
Level 2
Příspěvky: 195
Registrován: prosinec 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Smartphone

Příspěvekod Kerberos. » 10 zář 2009 20:28

dyž me se mrte zamlouvá ten samsung, asi hold začnu hoodně šetřit :-D

Uživatelský avatar
šulda
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1364
Registrován: srpen 08
Bydliště: Tam kde se vrány otáčejí
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Smartphone

Příspěvekod šulda » 15 zář 2009 13:39

Kerberos píše:tak sem to trosku okouknul a zalibila se mi nokia N97 , ale narazil jsem na uzivatelskour ecenzi ze se mu to po zabrání cca 500 MB začalo sekat a zamrzat, zpomalovat odezva atd.. nemáte s tim nekdo zkusenosti ??

Mám na E: volných 14,6GB ze 32 a na F: 3,9GB z 8 a nic se neseká, nezamrzá atd. 50% majitelů si na N97 stěžuje a 50% ji chválí. Já patřím mezi mezi tu druhou polovinu. Jedinou vadu kterou sem na něm zaznamenal je Firmware jak už to u Nokie (a nejen u Nokie :lol: ) bývá zvykem u nového produktu. Jedná se o klasické porodní nemoci které další verze FW má řešit. Jak to znám tak je řešit bude. U Nokií je pro mne veliká výhoda že existuje možnost jak si telefon vyladit podle svého a téměř nekonečná škála SW co se aplikací týká. Je pravda že u nového s60 5th ji ch ještě není tolik, ale pomali a jistě přibývají :wink:
Kerberos píše:Dobrý den, jelikož sem nenašel žádné kloudné forum ohledne mobilů ..

Existuje spoustu kvalitních domácích i zahraničních fór zaměřených smartphony :idea:
Člověk se pořád učí.


Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti