Jaký dotykáč?

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

kulda.s
Level 2
Level 2
Příspěvky: 172
Registrován: prosinec 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Jaký dotykáč?

Příspěvekod kulda.s » 04 lis 2009 19:09

Mě osobně se Iphone moc nelíbí.
Ani nevím proč .. měl jsem ho 3 dny a bohatě mi to stačilo. mě se zdá, že iphone je spíš takovej multimediálka a já na multimediálku mam lepší věc (možná se mílím, ale přišlo mi to tak). Také kvůli jeho tvaru, který se mi nelíbí! Pro někoho je revoluční .. pro mě teda, ale ne.

Reklama
Uživatelský avatar
matko
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 367
Registrován: duben 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Jaký dotykáč?

Příspěvekod matko » 04 lis 2009 19:35

sem zastance iphone !!! iphone je moc kvalitni vyrobek, herni konzole velka 3.5palcova obrazovka skve na filmy na hudbu to neni taky zadnej shit. programy se da rict ze vyrovnaji htc. iphone uz ma gps v plne podpore, mms a fotak kterej nataci video. wifi coz ma asi uz kazdej novej telefon, ale hlavne design je originalni. aplikace a hry nejsou tak drahy obbvyle 0.99usd nebo si stahne nelegalne. Iphone bez jailbreaku je nejhorsi telefon a iphone s jailbreakem je nejlepsi telefon. mam doma ipod touch 2g a maximalni spokojenost

kulda.s
Level 2
Level 2
Příspěvky: 172
Registrován: prosinec 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Jaký dotykáč?

Příspěvekod kulda.s » 04 lis 2009 23:24

Jo a poté jsem se chtěl zeptat jaký prohlížeč používá W mobile .. také IE nebo si tam mohu nainstalovat nějaký vlastní?

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jaký dotykáč?

Příspěvekod memphisto » 05 lis 2009 07:33

Používá standardně IE, ale můžeš si nainstalovat jakýkoliv jiný.I FF už je tuším. Hromadu softwaru najdeš na http://www.freewareppc.com/
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
šulda
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1377
Registrován: srpen 08
Bydliště: Tam kde se vrány otáčejí
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jaký dotykáč?

Příspěvekod šulda » 11 lis 2009 16:24

zbeky píše: a má windows mobile takže je tam obrovská možnost rozšiřitelnosti softwaru

Ne jen windows mobile má tuto možnost.
kulda.s: Rozhodl ses pro jednu možnost která tady padla, ale je jich opravdu víc. Stačí pohledat a hlavně před koupí vyzkoušet.
matko píše:sem zastance iphone !!! iphone je moc kvalitni vyrobek,

Chvalme to co máme. Každý pod pojmem "moc kvalitní" představí to co chce.
Člověk se pořád učí.

Uživatelský avatar
zao
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3801
Registrován: leden 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Jaký dotykáč?

Příspěvekod zao » 11 lis 2009 16:41

ten kdo měl v ruce iphone bbez jailbreaku ho nemůže hodnotit, po jailbreaku je to úplně jinej mobil a nic mě nechybí, snad jen ten foťák by mohl být lepší a gps by nemusela být asistovaná(tu stejně nepoužívám)
Jsem tu abych vám poradil s výběrem jakéhokoliv HW a klidně vám udělám sestavu na míru za peníz jakej si řeknete a samozřejmě pomůžu i z něčím jiným když budu vědět.

Uživatelský avatar
šulda
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1377
Registrován: srpen 08
Bydliště: Tam kde se vrány otáčejí
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jaký dotykáč?

Příspěvekod šulda » 17 lis 2009 00:27

Já mám hack, dobrej foťák a A-GPS si můžu vypnout 8)
Člověk se pořád učí.

Uživatelský avatar
LifeRoma
Level 3
Level 3
Příspěvky: 463
Registrován: listopad 07
Bydliště: Česká Republika
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Jaký dotykáč?

Příspěvekod LifeRoma » 17 lis 2009 01:20

Nejraději bych odkázal na mnou vytvořená vlákno, jenže tam se ceny pohybují do 5000Kč...
no já bych uvažoval o Samsungu s800 Jet, protože má AMOLED displej, nové pracovní prostředí a rychlý procesor..
LAe taky by nebylo špatné se poohlédnout na LG Arenu
JUST METAL RULES THE WORLD!!!

Makiavely
Level 1
Level 1
Příspěvky: 81
Registrován: září 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jaký dotykáč?

Příspěvekod Makiavely » 17 lis 2009 01:42

Jak je to třeba u telefonů značky Samsung s kvalitou fotek/videa...atd. Já měl Samsung digi foťák za 3500,- a kvalita fotek byla děsná a video o tom se radši nevyjadřovat ale měl štěstí pokazil se dřív než bych s ním šlehnul o zem. Když třeba srovnáte fotku z LG se Samsungem, ostrost / min vzdálenost od objektu / min. svetlo pri jakem jde fotit. Samožřejmě že je to telefon ale zajímá mě to, když už telefon s foťákem, wifi a navigací tak ať to všechny ty krámy zastoupí ve slušné kvalitě no ne!
"Žijeme pro nic ,ale umíráme pro něco."

Uživatelský avatar
LifeRoma
Level 3
Level 3
Příspěvky: 463
Registrován: listopad 07
Bydliště: Česká Republika
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Jaký dotykáč?

Příspěvekod LifeRoma » 20 lis 2009 17:48

Hele mi ti tady dáme tipy jakej mobil bys respektiveě mohl si pořídit.. Ale ještě jedna rada.. koukni na netu po uživatelskýchj recenzích.
JUST METAL RULES THE WORLD!!!


Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů