Siemens CX65

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
krtenek
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1955
Registrován: květen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: s

Příspěvekod krtenek » 03 zář 2006 20:34

MarekRaušer píše:Tak to dík.půjde z domu!
Proč? :shock: Máš s ním problémy? Podle toho co zde píšeš, tak ne. :evil:

Reklama
Uživatelský avatar
shark1359
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 130
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod shark1359 » 04 zář 2006 13:27

Údaje výrobců v mAh na baterkách a krabicích je sice hezká věc. Důležitější pro koncovýho uživatele je ale praktická výdrž a výsledná použitelnost. Kdyby mě ale mobil ve chvíli,kdy ho potřebuju (např v práci) a doufám že ještě dnes vydrží . . . . . . 2x nebo 3x za 5 minut "kvíknul" a pak totálně zdechnul, byl bych opravdu nas....nej a nedivím se mýmu bráchovi že jde proto od Siemensů pryč. :evil: O problémech s firmwarem jsem v souvislosti se Siemensem taky slyšel ale to se dnes může stát asi u každýho,trochu líp vybavenýho mobilu. V zásadě proti Siemensům ani nic jiného nemám . . . . . jen ty baterky . . . ty baterky . . . BATERKY :crazy:

Uživatelský avatar
krtenek
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1955
Registrován: květen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod krtenek » 04 zář 2006 17:48

shark1359 píše:jen ty baterky . . . ty baterky . . . BATERKY :crazy:
To máš svatou pravdu. Ale je fakt, že při barevným displeji je těch 1 000 oproti 720 mAh znát.

Uživatelský avatar
alias75
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1173
Registrován: listopad 05
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod alias75 » 05 zář 2006 04:41

No jo ,co člověk to názor.Přítelkyně má vysouvací a největší spokojenost.Cca 2 roky.Já měl M65 3 roky a taky byl ok.Teť mám SX1 a to je hroznej krám.Tedy ne telefon ,ale program.Rychlou jehlou ušitý Fw15 ,který původně neměl být a tak podobně.Překlad Fw14 ,kdy tam jsou en hlášky pozapoměli opravit i v 15.To ale není nic těžkého to kluci z siemensmanie dokážou lehce opravit a navíc tvého mobilu se to netýká.
Jen se mě potvruje že rady typu ten mobil nestojí za nic jsou poněkud scestné.Asi jediný opravdu nepovedený mobil je ta SX1.Ale je krásnej.A ty funkce.Po jedné reklamaci (základní deska) a aplikování Miopath je to foun jako víno.
Jdi do rady Jan Pašek tady co napíše pár lidí je o ničem.Mám dva známí co reklamovali (několikrát) SonyE v životě bych si ho nekoupil :smile: .No a co v množství kusů ,které se vyrobí se to vždycky stane.Zkus založit topic na SonyE a dostane negativních i pozityvních odpovědí taky.

Jdi na http://www.siemensmania.cz jak radí Jan Pašek a čti.Pak si udělej svůj názor.Je tam koncentrace Siemensáků dost velká a neboj se že to jsou zaslepený magoři,kteří ječí "jen Siemens".Tak to opravdu ne.
Největší životní moudro je,vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .
_______________________________________
Když píšu bez diakritiky ta je to z:
G1 Android.Root. rom Canyogen 3.6.2 Theme HTC Hero 1.4.0; SonyEricsson XperiaX10; HTC Wilfire

Uživatelský avatar
MarekRaušer
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 382
Registrován: květen 06
Bydliště: Náchod
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

d

Příspěvekod MarekRaušer » 12 zář 2006 21:36

Problémi mám už přišel z opravy.Předtím se sám vypínal,že na displeji zůstali třeba hodiny zšedlo to a asi 1 třertině byla slabá čára.No a tedka to dělá taky i po opravě.


OPRAVA BYLA,ŽE VYMĚNILY PROCESOR.
NA BĚLEHRAD !!! CO JE TO ZA ŠVEJKOVINU !!! NIKDY NEMŮŽE BÝT TAK ŠPATNĚ,ABY NEBYLO JĚŠTĚ HŮŘ !!!

Uživatelský avatar
shark1359
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 130
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod shark1359 » 13 zář 2006 12:00

Ať ti tu kdokoliv poradí cokoliv - vždy bude konečné rozhodnutí jen na tobě. Na tvém místě bych se ho ale koukal rychle zbavit. Ať si pak koupíš kterýkoliv mobil jakékoliv značky tak podle toho co píšeš - budeš na tom určitě líp a budeš mít klid. Howgh. :xmas:

Uživatelský avatar
Mr.freerider
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 291
Registrován: srpen 06
Bydliště: Mladá boleslav
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Mr.freerider » 13 zář 2006 17:02

Podívej se radši po CX75 já ho mám něco okolo 1 roku
256 ticíc barev,pamět karta, mp3 aac 3gp,1,3 megapixel foto
sem s ním maximálně spokojený kopil sem ho za 7000 a teď ho seženeš za 4-5

JANPOUSTKA
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

SIEMENS

Příspěvekod JANPOUSTKA » 27 říj 2006 02:43

Já nevim co proti siemensum mate,je to vynikajici telefon hlavně SIEMENS CX 65 už sem měl nokii sonyericsson alcatel a znovu sem se vrátil k siemensu opravdu si nemužu stežovat jediné na co bych si mohi stěžovat je totálni neschopnost techniku operátora 0 2 nejsou schopni ho nastavit,vše sem si nastavil sám přes portál BENG-SIEMENS opravdu neschopnost techniku 0 2 je na vysoké urovní.
BENNY

Uživatelský avatar
alias75
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1173
Registrován: listopad 05
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod alias75 » 27 říj 2006 05:14

No už to nebu nikdy ono .
Pro ty co ještě nejsou v obraze- http://www.siemensmania.cz/content.php?id=850 .
Největší životní moudro je,vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .
_______________________________________
Když píšu bez diakritiky ta je to z:
G1 Android.Root. rom Canyogen 3.6.2 Theme HTC Hero 1.4.0; SonyEricsson XperiaX10; HTC Wilfire

Adias
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: duben 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Siemens CX65

Příspěvekod Adias » 04 kvě 2009 18:27

Siemens ten je super hlavne se mi libi jeho SW muze i posilat jary.Ja mam ME75 a spokojem.A jinak s tou baterkou mam ji starou asi 4roky a na podsviceni 100% nevydrzi dlohou ale staci snizit na 10% a je to v klidu drzi dost dlouho!!!
SIEMENS FOREVER


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů