Zdravím lidi, mužete mně někdo poradit. Na vánoce jsem si koupil nový počítač a ze začátku šlapal jako hodinky ale teď se mně každých cca 15 sec. začne sekat. Nevím čím to je, ale když zahýbu myší tak to přestane. Například: Hraju CS:GO tam se hýbu (i myší) a všechno je v pohodě. Potom si třeba zapnu flight simulátor a když přestanu hýbat myší (mám ovladač) tak se to začne zase sekat. I když tohle píši to znamená že nehýbu myší tak se mně špatně píše a je to zpomalené. Nevím jestli má cenu psát hardware (šlapalo to jako hodinky)
GPU: GeForce GTX 950, I5 44603,20 GHZ, win 7 Home premium (64)
Díky za rady
PS: Ještě mně říkal mladej že si myslí že to dělá od té doby co si nainstaloval ze Steamu The Forest (už jsme to odinstalovali ale pořád to blbne. Asi to tím nebylo.
Dodatečně přidáno po 1 hodině 31 minutách 42 vteřinách:Ještě mě napadlo jestli to nemůže být tou myší. Má nějakou herní myš ale nevím už co to je
Dodatečně přidáno po 2 hodinách 14 minutách 6 vteřinách:Teď se na to znovu koukám a zjistil jsem že když zapnu správce úloh alt+ctrl+del

tak se všechno přestane sekat a všechno funguje jak má.... není to divný?