ATI Radeon HD 4670 -chyba při instalaci ovladaču

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: ATI Radeon HD 4670 -chyba při instalaci ovladaču

Příspěvekod El Diablo » 30 srp 2009 01:00

RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H

Reklama
Danator
Level 2
Level 2
Příspěvky: 188
Registrován: květen 09
Bydliště: Stráž pod Ralskem
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: ATI Radeon HD 4670 -chyba při instalaci ovladaču

Příspěvekod Danator » 30 srp 2009 09:03

No tak jako to je docela problém :D seš si opravdu jistý že sis stáhl přesné ovladače na ten tvůj typ grafiky a nebo kontaktuj toho kdo ti prodal ten PC snad ti poradí a nebo ti to přijede za menší poplateček udělat :D
AMD Athlon(tm) 64 processor 3000+
2048MB RAM
ATI Radeon X1650 series 512MB AGP
HDD 180 GB

vojtisek
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: srpen 09
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: ATI Radeon HD 4670 -chyba při instalaci ovladaču

Příspěvekod vojtisek » 30 srp 2009 15:09

Udržbu Pc zvládám bez problému..A přeinstalovával jsem systém,protože jsem zapl pc a oba dva procesory pracavaly na 100% využití a neměl jsem nic spuštěné..a antivirus nenašel žádný virus,tak mě nenapadlo nic jeného než přeinstalovat systém..Jinak děkují za nápady.

vojtisek
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: srpen 09
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: ATI Radeon HD 4670 -chyba při instalaci ovladaču

Příspěvekod vojtisek » 30 srp 2009 16:07

Děkují za odkaz,ale přesně z té stránky mám všechny ovladače stáhle ..vše funguje,až na tu grafickou kartu...
Ještě mě napadlo,jestli není potřeba nějaký "program"??jako třeba například directx,codeky aj..

peacoq
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: ATI Radeon HD 4670 -chyba při instalaci ovladaču

Příspěvekod peacoq » 30 srp 2009 17:59

Kodek: ..nesouvisi s tim co se oznacuje jako ovladace.
(Pro prehrani videa nestaci pouze prehravac, ale je take je nutny kodek - dekomprimacni nastroj pro spolupraci s hardware, jak pocitac naucit cist-prehravat ruzne formaty a obraz jako takovy.)
- instaluje se pokud mozno jeden 'univerzalni balik' (cole2, k-lite, CCCP, all-in-one, jsou asi ty zakladni) a knim, je-li to nutne jen kodek umoznujici prehrani konkretniho formatu (napr. quick-time-alternative, rm-alternative,..) v pripade, ze tvuj prehravac ma problem neco prehrat a instalovany kodek mu toneumoznuje. ro volbe prehravace potom existuje stejny princip: jeden 'univerzalni' (GOM, VLC, winamp,.., ktery plny univerzalni funkci, zatimco napriklad Real Player, Windows Media Player, Quick Time, DiX,.. tuto univerzalnost nesplnuji a v prve rade jsou urceny k prehravani konretnich formatu urcenych pro konkretni jeden typ prehravace, zatimco 'univerzalni' prehravac si poradi se vsemi formaty a kdyz ne, je nutne doinstalovat jen doplnujici kodek)

DirectX: ...to same, nesouvisi s oznacenim problemu 'ovladace'. (presne ani nevim, jak bych popsal jeho funkcnost :-p)
A s timsouvisi napriklad i Java, FLASH-PLAYER, ...kodek, direct i java jsou nutnosti ke spravnemu a POHODLNEMU pouzivani PC jako prehravace videi a nebo on-line prenosu, atd. Takze mio aktualni ovladace grafiky (ATI CCC) je nutne dbat i na aktualizaci kodeku a Javy.

Jeslti to vse vis, tak neva :) ja to mam nakopirovane kdyz nekomu pomahavam s objasnenim ''proc to musim instalovat / a proc to msim aktualizovat'', a podobne, a tak mi necini problem to napsat pro pripad, ze ti to pomuze v ramci tveho dotazu ''...napadlo me, jeslti neni potreba nejaky kodek''.
Cauvec

vojtisek
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: srpen 09
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: ATI Radeon HD 4670 -chyba při instalaci ovladaču

Příspěvekod vojtisek » 30 srp 2009 18:07

Díky za objasnění..byl to jen nápad,protoýe jsem bezradný..\
Jo a ještě jedna věc je zajímavá,když jsi stahnu a nainstaluju Live update od msi . a dám vyhledat ovladače pro mojí sestavu,tak to vyhodí 9 ovladaču na grafiku,ale všechny jsou to ovladače na Nvidia ,ale já mám ATI...z toho jsem byl trochu zaskočený..máte někdo prosím nějaké vysvětlení??

peacoq
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: ATI Radeon HD 4670 -chyba při instalaci ovladaču

Příspěvekod peacoq » 30 srp 2009 18:31

Takze:
1. z tohoto odkazu budes sem-tam kontrolovat a stahovat univerzalni ovladac pro ATI - CCC ...podle postupu, jak je vyse (to, proc ti instalce selhala, joooo, tak to se nevi, ale jinak je to plne funkci a jednotna aktualizace jak CCC, tak i Display Drivers - oba v jednom)
http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst.aspx

2. podle stejneno principu 'sem-tam' musis zkontrolovat verzi Javy (ne vzdy se totiz nainstaluje sama, jakoze na automaticke doporuceni, aniz by jsi si toho vsimnul) http://java.sun.com/javase/downloads/index.jsp (aktualni je Java 6 Update 16 Java SE Runtime Environment (JRE)

3. a stejne tak kodek (ten-ktery pouzivas)

4. DirectX http://www.microsoft.com/downloads/deta ... laylang=en ..je potom zalezitost spise her, nez samotneho systemu a pripadne budes upozornen na to, ze ..nemas posledni aktualni verzi a tedy neco selhalo a bude ti doporuceno aktualni verzi instalovat

5. Flash Player se stejne tak nabidne v okamziku, kdy neco nepujde on-line prehrat (jinak je to Adobe Flash Player) a nekdy je treba ke klasickemu flash-playeru doinstalovat tzv. Debugger (ale i to se pripadne nabidne, budel-li to k necemu potreba)

Jesltize kompl funguje dobre, nemame problem s prehravanim videa, hudby ani s prehranim videa online primo v okne internetoveho prohlizece (a jestlize pripadne problemy s web-kamerou se neprojevuji univerzalne, ale treba jen v pripade ICQ, zatimco na Skype, nebo nejakem jinem serveru jde), tak o stav kodeku nedbame, nebudeme se vrtat v nastaveni ani instalaci. Pouze budeme hlidat aktualizovani hlavniho kodeku a grafiky.

Progra, typu 'Live Updater / Driver Detective / Driver Updater' ...je spise jen orientacni, neni-li v palecenne verzi (ktere umi nabidnout i odkazy ke stazeni nutnych aktualizaci), ...kdyz budes postupovat systemem ''sem-tam'' okouknu, zda neni nova verze ovladece/kodeku/javy, tak se vyhnes problemum ('sem-tam' konkretizovat neumim, proste v ramci bezne udrzby PC).
A jinak, kdyz neco nepujde, prehrat video, on-line video, tak to casto souvisi s kodekem, takze overit akrualnost a aktualizovat i grafiku.

(Nicmene se muze stat, ze treba posledni verze ovladacu grafiky zapricini, ze budou kolidovat s verzi kodeku, ..stava se to, a reseni je prejit na jiny kodek. To je ale extremni situace, nikoli bezna vec, ale stava se to. Treba jendou posledni verze ati-ovadacu 'vystrelila' spolupraci s kodekem a prehravac prestal prehravat .avi, a tak reseni bylo, prejit na jiny kodek a na jiny prehravac a vse zase fungovalo: bylo k-lite mega codec pack + prehravac Media Player Classic, a preslo se na Cole2 + prehravac GOM.)

Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: ATI Radeon HD 4670 -chyba při instalaci ovladaču

Příspěvekod El Diablo » 30 srp 2009 19:50

Seš si jistý že udáváš správný typ NB?
RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H

Uživatelský avatar
Kenapuc
Level 1
Level 1
Příspěvky: 68
Registrován: srpen 09
Bydliště: Lázně Bohdaneč
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: ATI Radeon HD 4670 -chyba při instalaci ovladaču

Příspěvekod Kenapuc » 30 srp 2009 20:03

Jedine, co me napada je to, ze jsi misto ovladacu pro ATI Mobility Radeon, stahl ovladace pro ATI Radeon (stolni verzi).
V noteboocich je to proste ATI Mobility Radeon.

Kazdopadne na strankach ATI jsem ovladace pro notebookovou HD4670 nenasel.
Potrebuji pomoc!: http://www.pc-help.cz/viewtopic.php?f=7&t=44065

> Intel Core 2 Duo E8400 (3.0GHz)
> ATI Radeon HD4870 Toxic 1GB
> 2x 2GB DDRII Patriot 1066MHz (CL5)

vojtisek
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: srpen 09
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: ATI Radeon HD 4670 -chyba při instalaci ovladaču

Příspěvekod vojtisek » 30 srp 2009 20:16

JJ určitě zadávám správny typ notebooku i grafické karty..na zítra mám domluveného technika,tak uvidím jak pochodí on..jinak děkují za všechny nápady..

vojtisek
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: srpen 09
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: ATI Radeon HD 4670 -chyba při instalaci ovladaču

Příspěvekod vojtisek » 01 zář 2009 11:08

Takže s ovladačema už je to vyřešene...postupoval jsem podle návodu na : http://www.driverheaven.net/modtool.php
tak kdyby měl někdo stejný problém,muže použít tuto stránku..
Všem mnohokrát děkují za všechny nápady..

Miki1337
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: září 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: ATI Radeon HD 4670 -chyba při instalaci ovladaču

Příspěvekod Miki1337 » 10 zář 2009 04:54

Mel jsem uplně stejne problem a také jsem musel použít Mobility Modder. Nicméně jsem s ním nebyl spokojen, protoze mi nekteré hry nejely z nepochopitelných důvodů... Problém zmizel ve chvíli, kdy jsem nainstaloval Windows 7 RC... Ovladače(Vistove) se okamzite nainstalovaly bez nutnosti pouziti Modderu a vsechno funguje jak ma, navic, ATI Catalyst uz ma ovladace Windows 7 na Mobility Radeon HD4670 na svych strankach(na XP tam nejsou a troufam si tvrdit, ze uz ani nebudou)...


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Hry neběží plynule - aktualizace ovladačů Příloha(y)
    od Forhill » 30 pro 2023 12:41 » v Problémy s hardwarem
    3
    978
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    30 pro 2023 16:15
  • Ideální sestava pro grafiku Radeon RX 550 4GB
    od lukynn_cze » 20 črc 2023 12:10 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    3
    924
    od Alferi Zobrazit poslední příspěvek
    20 črc 2023 19:46
  • Recenze ASUS ROG STRIX Radeon RX 6650 XT V2 OC Edition
    od winycz » 27 čer 2023 22:57 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    1
    15973
    od Ltb Zobrazit poslední příspěvek
    27 čer 2023 23:00
  • Win 11 blokace při stažení, instalaci
    od Ondras66 » 03 led 2024 19:39 » v Windows 11, 10, 8...
    1
    2009
    od pcmaker Zobrazit poslední příspěvek
    04 led 2024 15:01
  • Pomoc s instalací Windows Příloha(y)
    od volvo1971 » 02 zář 2023 10:00 » v Windows 11, 10, 8...
    8
    1976
    od martin.100 Zobrazit poslední příspěvek
    02 zář 2023 18:33

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 14 hostů