Stránka 1 z 1
USB Mikrofon nelze rozpoznat v PC
Napsal: 26 dub 2013 15:59
od Chiller
Dobrý den
koupil jsem si USB kondenzátorový mikrofon Samson C01U.
Když připojím mikrofon do PC tak mi vyhodí hlášku "Zařízení USB nebylo rozpoznáno"
Podle všech návodů by si měl mikrofon ovladače stáhnout a nainstalovat automaticky po prním připojení.
Četl jsem spoustu návodů a nic mi nefunguje. Nevíte někdo prosím kde je chyba ?
Mám Windows 7 Professional 32bit. Zkoušel jsem to už na dvou stolních počítačích, na jednou notebooku a pořád to stejné.
Prosím o radu jak to zprovoznit. Děkuji
Re: USB Mikrofon nelze rozpoznat v PC
Napsal: 26 dub 2013 16:11
od guest
Vítej na PC-Help!
Porty USB jsou funkční. I nový mikrofon může být vadný.
Re: USB Mikrofon nelze rozpoznat v PC
Napsal: 26 dub 2013 17:29
od Chiller
Opravdu myslíte že je rozbitý ? nemůže to být jenom něco s ovladači USB, nebo něco takového ?
Re: USB Mikrofon nelze rozpoznat v PC
Napsal: 26 dub 2013 18:06
od guest
Může proto jsem se na ty USB porty ptal!
Porty USB jsou funkční?
Re: USB Mikrofon nelze rozpoznat v PC
Napsal: 26 dub 2013 18:13
od Chiller
aha takhle, já jsem tam neviděl otazník, tak mi to nebylo jasné. Promiňte ale v tomhle se moc neorientuju, poradíte mi jak to zjistím ? Děkuji
Re: USB Mikrofon nelze rozpoznat v PC
Napsal: 26 dub 2013 18:18
od guest
Otazník tam nebyl. Zjistíš to tak, že tam připojíš jiné USB zařízení. Také se můžeš podívat do Správce zařízení zda tam nejsou nějaké žluté ?? či !! u USB.
Re: USB Mikrofon nelze rozpoznat v PC
Napsal: 26 dub 2013 18:35
od Chiller
Když připojím Mikrofon tak se mi zobrazí ve správci zažízení žlutý otazník a u toho Unknown device. Když se podívám na podrobnosti tak oznámí potíže (Kód 43)
Jinak USB jsou normálně funkční
Re: USB Mikrofon nelze rozpoznat v PC
Napsal: 26 dub 2013 18:47
od guest
Kód 43
Zařízení bylo zastaveno, protože oznámilo potíže. (Kód 43)
Doporučené řešení
Jeden z ovladačů, které řídí zařízení, odeslal do operačního systému upozornění, že zařízení nějakým způsobem selhalo.
Pokud jste již spustili Průvodce řešením potíží, může být užitečné vyhledat další informace o diagnostice daných potíží v dokumentaci k hardwaru.
Pokud jsou USB funkční a mikrofon nejde na více PC, pak mne nic jiného než že je vadný fakt nenapadá. Nemá na sobě nějaký spinač?
Nefunguje | od: Ester | odpovědět 28.3.2013 14:14:04
Dobrý den, před Vánocemi jsem si objednala tento mikrofon.Dodnes jsem ho nesprovoznila neni možné,že se jedná o náký kus,který je vadný zkoušela jsem doopravdy vše.
http://www.muzikant.cz/zvuk-a-nahravani ... -48810.php
Re: USB Mikrofon nelze rozpoznat v PC
Napsal: 26 dub 2013 18:58
od Chiller
Spínač nemá, asi bude vadný, to už by musel jít... Děkuji za vaše rady a mějte se pěkně