Stránka 1 z 1

Vetrani skrine

Napsal: 09 bře 2007 19:49
od koumaak
Ahoj koupil jsem si dva vetracky

http://interlink.tsbohemia.cz/default.a ... tiid=40935

Chtel jsem jeden namontovat pod hardisky a jeden pod zdroj at pekne proudi vzduch v case. S namontovanim vetracku pod zdroj dozadu skrine neni problem jelikoz vzduch vytlacuje. Ale dopredu pod disky jsem ho ani nemontoval protoze tam by vzduch taky vytlacoval ze skrine coz nechci. Potrebuju aby vzduch do skrine nasaval. Vetracek jde namontovat ale pouze z jedne strany takze porad vzduch vytlacuje. Co ted?

Diky za rady

Napsal: 09 bře 2007 20:03
od Avalanche
Pokud vim, tak vetraky sou delany, aby odvadely teplo. Chtelo by to vetrak s opacnym chodem, nebo s obracenyma vrtulema.

re

Napsal: 09 bře 2007 20:04
od jarod72pm
no pokud na tom trváš , tak si kup prodloužené šroubky :wink: ať si ho přichytneš opačně :idea:
což asi moc nepomůže takže pokud je šance ho vyměnit za nasávací tak to potom není problém 8)

Re: re

Napsal: 09 bře 2007 20:43
od koumaak
jarod72pm píše:no pokud na tom trváš , tak si kup prodloužené šroubky :wink: ať si ho přichytneš opačně :idea:
což asi moc nepomůže takže pokud je šance ho vyměnit za nasávací tak to potom není problém 8)


Jak poznam ze je nasavaci? V nabidce ruznych vetracku v popisu vetracku nikde neni jestli je nasavaci :) Kdyby se obratil tak nasava, ale nejde obratit(jedine ty dlouhy srouby).

re

Napsal: 09 bře 2007 21:53
od jarod72pm
Nekomplikuj to .
Oboustrané větráčky tam či zpět jsou jen hledat např:
http://www.barbone.cz/?stiid=51917&strs ... or%20120mm
a je to :wink:

Napsal: 09 bře 2007 22:16
od Parmen.tym.cz
č jesli chces aba se ti točil obraceni tak roztrihni kabeli a zapoj je obracene taky to tak mam

Napsal: 10 bře 2007 01:13
od El Diablo
Nedávno sem měl stejný problém, tak sem ventilátorek přišrouboval pomocí čtyř kousků hadičky na naftu (označení DN4 asi 15Kč/m) funguje to zrovna jako silentbloky... :)