Stránka 1 z 1
Logitech G19
Napsal: 26 čer 2015 19:03
od lukas.ruber
Zdravím, mám klávesnici Logitech G19 (podsvícená, display, ale kdo neví asi nepomůže) no úplně z ničeho nic (otevřený akorát prohlížeč) se klávesnice zbláznila, na displeji problikuje logo logitechu, podsvícení je jen bíle a nedaří se mi to rozchodit, zkoušel jsem jiné usb, taky jsem přeinstaloval ovladače, prošel všechny dráty a nechal vychladit trafo (klávesnice má svoje napájení), restarty pc a tak dál.. i velice "odborné poklepávání a kroucení" klávesnicí i kontakty.. výsledkem bylo že se mi to jeden den podařilo tímto vším rozchodit, naskočily možnosti na displeji a taky jiná barva podsvícení-po dvou dnech rozčilování celkem úleva, ale vydrželo to 15 minut. Další dva googluju a snažím se to rozchodit, ale bez výsledku.. prosím o jakoukoliv radu, už opravdu nevím co.. předem děkuji..
Re: Logitech G19
Napsal: 26 čer 2015 19:45
od Martab
Pokud pomohlo zkroucení, viděl bych to bývá studený spoj.
Odesláno z mého HTC Desire 500
Re: Logitech G19
Napsal: 27 čer 2015 09:02
od lukas.ruber
No nemyslím, že pomohlo přímo to.. spíš jsem to dal do jiného usb ( po několikáte ) nainstaloval ovladač a najednou to jedlo... klávesnici jsem ani nepoužíval, když zase vypadla... jen jsem slyšel win zvuk když odpojíte zařízení..
Re: Logitech G19
Napsal: 27 čer 2015 09:42
od Martab
Tak ji zkus na jiném PC
Odesláno z mého HTC Desire 500
Re: Logitech G19
Napsal: 27 čer 2015 10:37
od lukas.ruber
To jsem zkoušel, jistá změna tam byla, logo logitechu svítilo místo poblikávání.. potom jsem to právě vrátil na počítač a to byla ta chvilka kdy to chvíli fungovalo..
Re: Logitech G19
Napsal: 27 čer 2015 11:30
od Martab
Je v záruce? Pokud nefungovala na jiném PC, nehledal bych chybu v PC a ovladačích, ale v samotné klávesnici...
Odesláno z mého HTC Desire 500
Re: Logitech G19
Napsal: 27 čer 2015 12:32
od lukas.ruber
už určitě ne, mám ji asi 6 let.. u logitechu jsem se moc nedozvěděl a nevím kam to dát "opravit"
Re: Logitech G19
Napsal: 27 čer 2015 13:04
od Martab
Leda šikovný elektrikář který se vyzná, v servisu ti to opraví stylem výměna kus za kus...
Odesláno z mého HTC Desire 500
Re: Logitech G19
Napsal: 28 čer 2015 09:04
od lukas.ruber
no.. :) i tak děkuju za rady. Budu ještě zkoušet..