Stránka 1 z 1

V některých programech mi nejdou napsat písmena C, V, H

Napsal: 27 čer 2015 23:21
od Malakhov
Dobrý den!
Mám takový problém s klávesnicí a nejsem si jistý, zda-li to je HW, nebo SW, ale spíše SW, přesto to dávám do této kategorie..
V podstatě pořád mi na klávesnici nejde psát C,V,H, když zkusím klávesnici vypojit a zapojit, vždy když něco zmáčknu, udělá to klávesovou zkratku s Windows buttonem (když zmáčknu P, chce mě to připojit k projektoru apod), následně párkrát zmáčknu windows button a funguje to v pořádku. Tudíž jsem si myslel, že jde spíš o HW a je tam např zamáčklý button, ale problém je v tom, že ikdyž mi nejde napsat např to C, V a H, nejde to jen třeba ve skype, ale v prohlížeči to jde a na skype tlačítka fungujou taky, ale jen když zmáčknu shift, opravdu netuším, čím by to mohlo být.
Děkuji za každou užitečnou odpověď

Re: Klávesnice

Napsal: 27 čer 2015 23:38
od X
Možná viry ...

Re: Klávesnice

Napsal: 27 čer 2015 23:55
od Pic
Navštiv sekci HiJackThis - návod v Články a návody. Nejprve zkus jinou klávesnici, nebo tuto v jiném PC. Problém může být poškozená klávesnice.

Re: Klávesnice

Napsal: 28 čer 2015 09:28
od Malakhov
Toto je právě druhá klávesnice, u první nešel numlock, alt apod... (taky byla v pořádku fyzicky)
Mám Kaspersky antivirus a počítač jsem zkusil projet čističema (Ccleaner, mwb, atf...), vymazal všechny nepotřebné SW apod, je možné, že by to i přesto byl vir?
/e Chci tím říct, že..pokuď to je vir, tak nemá cenu vás zatěžovat Hijackem, abyste tam museli něco zkoumat, neboť mám celkově ten systém nějak špatný (viz this), takže bych je rovnou asi přeinstaloval..

Re: Klávesnice

Napsal: 28 čer 2015 12:54
od Pic
Doporučuji navštívit sekci HiJackThis.