Mechanika (Vyřešeno) Vyřešeno

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
cranberiss
Level 2
Level 2
Příspěvky: 173
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Mechanika

Příspěvekod cranberiss » 02 říj 2007 18:52

Tak udělal jsem zálohu, potom v registru smáznul 3 klíče od nějakých CD-romek, rest. pc mrknul opět do registru a tam se ukázal jeden klíč s CD-rom, ale už nebyly 3 jak to bylo doposud.

Zkusím teď ještě ten Alcohol, jestli se to nepovede, v což moc nedoufám, tak potom už nevím jak dál...

Reklama
Uživatelský avatar
cranberiss
Level 2
Level 2
Příspěvky: 173
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Mechanika

Příspěvekod cranberiss » 02 říj 2007 19:13

Taaak Slááááva, DVD-romka mi konečně jede, ikdyž trošku zvláštně, ale jede.
Spustil jsem Alcohol, potom co jsem si změnil datum, jak to tady jeden uživatel radil, v Alcoholu odebral virtuální mechaniku, rest. pc, ale nic se nestalo, potom jsem v Alcoholu změnil rozhraní ovladačů mechanik, vše znova odebral v registru, i v systému a po rest. pc se ukázala hláška, že systém našel novou mechaniku, tu mou a potom nějakou virtuální CD-romku :-( a nabídlo se, že potřebuje ovaldače, když jsem je chtěl nainstalovat, tak se naskytl stejný problém, co jsem tu už popisoval a mechanika oěpt zmizla :o ... Tak jsem vše znova odstranil a dál reset.

Po novém restartu se ukázaly opět nové mechaniky, ale nainstalování jejich ovladačů jsem odmítl > mechanika zůstala a běží zatím v pohodě, zajímavá je jedna věc, záhadná virtuální mechanika, která se sama instaluje :idea: .

(Problém byl nejspíše v tom, že Alcohol má svoje ovladače pro rozhraní mechanik, i virtuálních, tak i těch fyzických a když odinstalujete Alcohol, či Vám vyprší smlouva a zapomenete přehodit rozhraní ovladačů u mechanik, tak se Vám může naskytnout stejný problém jako u mě, ale myslím si, že já jsem jen vyjímka a mněl jsem jen velkou smůlu, doufám, že se to z Vás nikomu nestane)


No nic, chtěl bych všem poděkovat za pomoc a věnovaný čas mým "blbým" mechanikám, díky všem čaute.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 66 hostů