55 FPS u PlayerUnknown's BattleGrounds Vyřešeno

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
dom324
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3161
Registrován: prosinec 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: 55 FPS u PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS  Vyřešeno

Příspěvekod dom324 » 23 led 2018 14:19

Nimcek píše:Typuju že hra není optimalizovaná pro highend procesory, navíc pokud nehraješ ve 4k tak to bude právě procesor co tě brzdí. Já hraju ve 4k a na max detaily 75fps+
Btw. Občas má Windows tendenci dávat úkoly půl na půl na logická / virtuální jádra. Zkus vypnout multithreading.

Od kdy je ve 4K limitem procesor? Při FullHD a 4K musí procesor pro každý snímek udělat stejné množství výpočtů tj. CPU dá např. 200FPS ve FullHD a 200FPS ve 4K. Naopak grafická karta je zatížena tím, že rasterizéry musí počítat 4 násobný počet pixelů, tudíž, když gk dá 200FPS ve FullHD, ve 4K dá 70-100FPS.

Reklama
Uživatelský avatar
beather
Herní spec. / Tvůrce článků
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4480
Registrován: únor 13
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: 55 FPS u PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS

Příspěvekod beather » 23 led 2018 14:19

Titan-GT píše:U těch systemu bych hned vypnul aktualizace.


velice moudry krok
Návod na HijackThisNávod na BSODZákladní diagnostika počítačePříspěvek fóru

„Inteligentní lidé se snaží problémy řešit, geniální se je snaží nedělat!“ - Albert Einstein :punish:
[b]Rozcestník mých článků

Uživatelský avatar
satik
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3509
Registrován: leden 15
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: 55 FPS u PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS

Příspěvekod satik » 23 led 2018 15:14

RealShitt píše:Jak jsem unlocknul FPS v PUBG ? hele já ani nevím že je FPS nějak locknuté ... Natož abych věděl jak je možné že mi jde FPS v PUBG daleko za 300 na nejnižší ... Co jen vím, tak známému který byl u mě to pořešit, jede v PUBG fps nad 300 i na 4 PC tak nevím hele

FPS v PUBG locknute jsou odjakziva a 300+fps je celkem nesmysl i z hlediska vykonu, protoze hlavni brzdou fps v PUBG na low je procesor - budto jsi koukal na spatny cislo nebo to neni PUBG nebo ti to nejak spatne ukazuje ve SLI.

RealShitt píše:Ty 2 GK 1080 Ti se nepřehřívaly byli sotva vlažné...

To se prehrivat klidne prave mohly, spatny kontakt chladice, ale bylo by divny, kdyz by to delaly obe.

Dodatečně přidáno po 1 minutě 40 vteřinách:
dom324 píše:Naopak grafická karta je zatížena tím, že rasterizéry musí počítat 4 násobný počet pixelů, tudíž, když gk dá 200FPS ve FullHD, ve 4K dá 70-100FPS.

Hodne hodne zjednodusene :D
PC: MSI RTX 4090 Suprim X, AMD Ryzen 9 7950x3D, ASUS Crosshair HERO X6670E, 64GB RAM@6000CL30, Fractal Define Torrent, Seasonic PRIME TX 1600W, SSD Seagate Firecuda 530 M2 2TB +
4TB + 4TB SATA Micron 5200 ECO
Periferie: Samsung Odyssey G9 Neo + 2x AOC AG271QG, Razer Deathadder, Ducky Shine7, Steelseries QcK+, Beyerdynamic MMX300, Valve Index

Uživatelský avatar
dom324
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3161
Registrován: prosinec 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: 55 FPS u PlayerUnknown's BattleGrounds

Příspěvekod dom324 » 23 led 2018 15:21

Radši to hodně hodně zjednodušit, než pak napsat něco, čemu diskutující, ke kterému odpověď mířila, dost pravděpodobně nebude rozumět :D

Uživatelský avatar
RealShitt
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: leden 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: 55 FPS u PlayerUnknown's BattleGrounds

Příspěvekod RealShitt » 23 led 2018 15:36

To máš pravdu...

Nicméně je problém vyřešen


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů