Při zapojení kabelu HDMI do notebooku DELL, zčerná monitor ale pc dále běží.

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

aziatix
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: červen 18
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Při zapojení kabelu HDMI do notebooku DELL, zčerná monitor ale pc dále běží.

Příspěvekod aziatix » 14 čer 2018 18:46

V notebooku jsem zadala kliknutím připojit se k projektoru tak, že, POUZE PROJEKTOR. Okamžitě mi tak zhasla obrazovka na pc při čemž jsem měla zapojený kabel HDMI do TV.
Po odpojení kabelu a vypnutí pc sem ho znovu zapnula a klikla na POUZE POČÍTAČ. Pc běží jak má, aspoň se tak tváří, i jsem ho restartovala. Ale když se chci připojit k TV zapojením HDMI kabelu do pc tak mi okamžitě zhasne monitor v pc a já nevím jak to napravit, aby mi pokaždé nezčernala obrazovka. A já se v klidu mohla brouzdat po netu přes TV. Předtím to propojení běželo v naprostém pořádku, bez závady. Poradíte mi co s tím, prosím. Zdenka

Reklama
Uživatelský avatar
xbs
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19490
Registrován: prosinec 17
Bydliště: mezi venuší a marzem
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Při zapojení kabelu HDMI do notebooku DELL, zčerná monitor ale pc dále běží.

Příspěvekod xbs » 14 čer 2018 18:55

Win + P -> Duplikovat = bude se zobrazovat to samý na obrazovce noťasu i telině...
Win + P -> Jenom druhá obrazovka = obrazovka noťasu se vypne, obraz bude pouze na telině...

aziatix
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: červen 18
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Při zapojení kabelu HDMI do notebooku DELL, zčerná monitor ale pc dále běží.

Příspěvekod aziatix » 14 čer 2018 19:52

Tak se mi to povedlo, a obraz se mi ukázal v TV ale pc ne.
Ale obraz se tam neudrží dlouho, a za chvilku už tam žádný není.
A já zas musím na surovo vypnout pc.

Dodatečně přidáno po 53 minutách 46 vteřinách:
xbs píše:Win + P -> Duplikovat = bude se zobrazovat to samý na obrazovce noťasu i telině...
Win + P -> Jenom druhá obrazovka = obrazovka noťasu se vypne, obraz bude pouze na telině...


Tak jsem to nakonec udělala znovu, jen s tím že jsem pro jistotu vypojila hdmi kabel z TV, a po zapnutí pc jsem ho znovu zapojila. Před tím se mi obraz v TV neudržel dlouho a za chvilku se ztratil, tak mi napadlo že restartuji pc, a ono to pomohlo.
A obraz je tam furt. Uvidím jak to bude zítra po znovu zapnutí .


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 18 hostů