Problém s instalací SSD do notebooku
Napsal: 21 lis 2018 13:39
Ahoj, koupil jsem na doporučení SSD disk do staršího nb Satellite L50-A-19N (instaloval jsem v rámečku do pozice DVD mechaniky) a po krátké době se ukázalo že ten disk nefunguje dobře (vyhazoval chyby, tuhnul nebo dokonce nebyl fyzicky vidět v systému). Tak jsem ho poslal na reklamačku a vrátili ho s tím že nic nenašli. Takže předpokládám že bude vadnej buď rámeček (Evolve DF095), nebo SATA kabel nebo SATA port. Chyba SATA je pravděpodobná protože ani ta optická mechanika co byla nefungovala 100% (nešlo nic vypálit). Závadu řadiče na desce můžu vyloučit protože původní mechanický disk pracuje spolehlivě.
Jak to udělat nebo co vyměnit abych mohl ponechat oba disky v těle notebooku a oba byly 100% funkční? Na pořadí nezáleží. Dík za rady.
Jak to udělat nebo co vyměnit abych mohl ponechat oba disky v těle notebooku a oba byly 100% funkční? Na pořadí nezáleží. Dík za rady.