Problémy se 3. a 4. RAM slotem. Vyřešeno

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

wUnp
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: březen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Problémy se 3. a 4. RAM slotem.  Vyřešeno

Příspěvekod wUnp » 14 kvě 2019 00:58

dvorakj píše:a jak tu maji lide vedet, ze tomu rozumis? vzdy se postupuje od nejvice pravdepodobnych veci a zacina se zasunutim kabelu do zasuvky.

dle komentaru to spise vypada, ze tomu nerozumis vubec. zkusil bych jeste profouknout slot na RAM, event. kontrolu prohnuti desky u CPU


to si už děláte ze mě prdel nebo co... to co jsi opět napsal jsem zde alespoň 3x zmínil že jsem to udělal dva týdny zpátky několikrát.... fakt pouze lidé s IQ pod 80 jinak nevím kde chodíte na tyhle odpovědi... přečíst nadpis a odpovědět sračku umí každej... kdyby sis ty přečetl co jsem psal tak bys věděl že jsem vše X krát udělal ale už nemám žádný nápady jak to opravit tím pádem jsem hledal pomoc o dalších co tomu rozumí jestli není nějaká možnost si to opravit... mluvím o opravě děsky/ RAM slotů a né o zapojení do zásuvky a čištění... Stydím se za českej národ plnej tupejch lidí co znají basic věci a snaží se radit lidem co basic věci zkusili první den a nefungovalo tak se dali do pokročilejších a když zjistili závadu ale nevěděli jak ji opravit tak se obrátili na ostatní... nikdo z lidí (pokud se vám dá říkat lidi, spíš bych vás nazval primáty ale budiž) co na tento příspěvek psali tomu nerozumí líp než já (spíš o dost míň než já)... 'Nemohu se dočkat až mi schválí povolení k práci mimo EU jelikož se stydím za to že jsem čech a nikdy se sem nehodlám vracet! díky za žádnou pomoc primáti...

Reklama

  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Problémy s VPN
    od sitovysamuraj » 08 led 2024 21:03 » v Administrace sítě
    2
    1093
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    08 led 2024 21:47
  • Problémy s ram/gpu
    od Bayani » 23 úno 2024 07:24 » v Problémy s hardwarem
    4
    419
    od Bayani Zobrazit poslední příspěvek
    23 úno 2024 07:44
  • Problémy s SSD kartou
    od Karill » 29 srp 2023 16:52 » v Problémy s hardwarem
    2
    1238
    od meda2016 Zobrazit poslední příspěvek
    29 srp 2023 23:09
  • Problémy s tiskárnou (Spooler)
    od RockHard » 06 lis 2023 11:31 » v Vše ostatní (hw)
    4
    1166
    od RockHard Zobrazit poslední příspěvek
    08 lis 2023 08:51
  • BSOD problémy (několik) Příloha(y)
    od inripuff » 19 úno 2024 15:06 » v BSOD (Blue Screen Of Death)
    10
    1960
    od inripuff Zobrazit poslední příspěvek
    27 úno 2024 14:18

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti