Stránka 1 z 1

Po aktualizaci graficke k.nejde pc

Napsal: 27 čer 2019 10:08
od Ivka31
Dobry den, pomohl by mi nekdo s nastavenim graficke karty? Nevim kde je problem, ale kdyz aktualizuji ovladac na grafice AMD, po restartu pc najede jeste nacitani systemu,sle misto nasloceni hlavni stranky je jen cerny obraz, pc stale jede, vzdy musim vratit bod obnoveni,aby byla karta aspon v zakladnim nastaveni a kede to, nesmim jen aktualizovat,jenze tim padem mi mi nejde zadna hra..mohu poprosit o radu kde by mohl byt problem?nejsem zadny profik, tak je to pro me docela zahada. nikdy problem nebyl, ale po samovolne aktualizaci to nejelo, zhodila jsem system a dala hledat aktualizaci ovladacu, vse jede do doby, nez dam grafiku, prosil o radu, dekuji

Re: Po aktualizaci graficke k.nejde pc

Napsal: 27 čer 2019 10:14
od petr22
S nejvetsi pravdepodobnosti vadna graficka karta.

Lze overit spustenim Linuxu z flashdisku, jestli se stane to same.

Re: Po aktualizaci graficke k.nejde pc

Napsal: 28 čer 2019 07:14
od JegenaJk
O akú gk sa jedná? Sťahuješ ich cez ofiko stránky? Ak nie , tak vyskúšaj nainštalovať najnovší ovladač len keby náhodou. Ale tiež sa prikláňam k tomu , že tá gk to má za sebou... :/

Re: Po aktualizaci graficke k.nejde pc

Napsal: 28 čer 2019 08:02
od Martab
Vítej na PC-Help

Chybí zásadní informace, jaké ovladače jsou "ty staré" (verze ovladačů), o jakou grafickou kartu se jedná, o jaký operační systém se jedná. Ovladače jsou ze stránek výrobce, nebo AMD, nebo přímo z aktualizací Windows? Pokud nevíš, jak najít odpověď na některý z bodů, napiš a poradíme :-)

Re: Po aktualizaci graficke k.nejde pc

Napsal: 01 črc 2019 09:47
od Ivka31
Zdravím, omlouvám se, něco málo se pokusím upřesnit, pc jsem si nechala sestavit už před 5 lety, takže to bude asi hodně starý veterán, o kterém nic moc nevím :-) pc jede, jediný problém je, že nenašel grafickou kartu, jede na integrované, co je asi v základní desce, zkoušela jsem vše, co mě napadlo, to byla možná ta chyba, znovu nainstalovat systém, upgrade ovladačů, nic ale nepomohlo najít grafiku, větráky na grafice jedou, svítí modře, zapojený monitor mám v grafické kartě, nevím jestli jede nebo ne, ale zasílám foto, třeba pomohou a popřípadě i děkuji za radu.

Re: Po aktualizaci graficke k.nejde pc

Napsal: 01 črc 2019 10:02
od petr22
Cekal jsem grafickou kartu od AMD na 28nm.... a dockal jsem se.

Tahle konkrenti serie ma umrtnost 100%, obvykle podstatne drive nez
tenhle kus.

Jedine reseni je nova graficka karta, treba Radeon RX 570 je za dobrou cenu (3500 Kc).

Re: Po aktualizaci graficke k.nejde pc

Napsal: 01 črc 2019 10:11
od Ivka31
Děkuji, myslela jsem si to. Na sestavu kterou tedy mám, bude stačit ta co je v odkazu? pobere to základní deska apod.? děkuji, rovnou bych ji totiž objednala. Potřebuji, aby mě na pc jela hlavně hra pro dcerku The sims 4 :-) děkuji moc.