Červené světlo CPU na desce

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

pepezdepa
Level 2
Level 2
Příspěvky: 156
Registrován: listopad 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Červené světlo CPU na desce

Příspěvekod pepezdepa » 13 zář 2019 11:00

Mě už nefunguje foťák na mobilu přes rok a i když fungoval, lepší obraz o situaci byste si udělali, kdybych to nakreslil, je to starý krám :-). Od pohledu asi stejně nic moc rozeznat nepůjde. V pondělí na to hodí zkušené oko tatík a pak případně CZC, už tu nechci dál zas*rat vlákno, stejně asi k ničemu kloudnému nedojdeme. Něco jsem tam podělal a je jen otázka, kolik mě to v konečném důsledku bude stát. Každopádně díky všem za rady i povzbuzení, jakmile budu vědět něco víc, dám echo, pokud se neoběsím do té doby. :-)

Reklama
Uživatelský avatar
gogo1963
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5664
Registrován: srpen 19
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Červené světlo CPU na desce

Příspěvekod gogo1963 » 13 zář 2019 11:01

nevěšet! Bude hůř :D
i7 10700/Grandis 3/ z490 Meg Unify/XPG GAMMIX S11 Pro 500GB/Samsung 970 EVO PLUS 1TB/ Define R5/ Patriot Viper 4 16GB Kit 3400/ 4TB Skyhawk/ RX 6600 XT/ CORSAIR 750W RM750x/sound blaster zx/ Dell S2721DGF /MSI RX 6600 XT GAMING X 8G /4TB Ironfolf pro

pepezdepa
Level 2
Level 2
Příspěvky: 156
Registrován: listopad 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Červené světlo CPU na desce

Příspěvekod pepezdepa » 13 zář 2019 11:02

pak už právě že ne... :-D

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23601
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Červené světlo CPU na desce

Příspěvekod ITCrowd » 13 zář 2019 11:42

gogo1963 píše:
ITCrowd píše:To, že je disk v pořádku, neznamená, že máš šikovné ruce a něco jsi nepoškodil. Disk jsi nepoškodil, to je jasné. Ale něco ano, jinak by počítač běžel.
Doufám, že se u czc přiznáš, že jsi to zničil ty neodborným zásahem.


docela silácé řeči ... proč by to dělal, dokud není jasné, co tomu je a kdo to mohl způsobit? Neděláš náhodou v czc? Těm určitě neubyde, problém bývá spíše v tom, že lidi ve 14 denní lhůtě vracejí poškozené věci, které se pak posouvají k dalšímnu zákazníkovi ... pokud mu to skládali v czc s tím, že původní balení doma neměl, nedivil bych se vůbec ničemu ... ty můžeš jen doufat ... bože, to jsou blábolky ... ten počítač byl převážen ve smontovaném stavu přepravní službou ... ne lehký chladič osazen ...

Pokud se vrtáš v počítači, nejsi v tomto oboru minimálně vyučen, nemáš potřebné zkoušky, pak jde VŽDY o neodborný zásah. A platí to i o autech, elektrických rozvodech a téměř všem, nač si vzpomeneš.
Můžeš se stát cokoli. Od upadnutého šroubku na nevybitý kondík, přes sjetý šroubovák, až po statickou elektřinu. Noddiskutovatelný fakt je ten, že kdyby se v tom nevrtal, počítač by fungoval. Další fakt je ten, že čím víc se v tom vrtá, tím si snižuje případnou šanci na uplatnění záruky.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53585
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Červené světlo CPU na desce

Příspěvekod petr22 » 13 zář 2019 11:54

"Mě už nefunguje foťák na mobilu přes rok a"

To je jediny fotak co mate doma ?

pepezdepa
Level 2
Level 2
Příspěvky: 156
Registrován: listopad 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Červené světlo CPU na desce

Příspěvekod pepezdepa » 13 zář 2019 12:02

Ano, jsem všichni oškliví, neradi se fotíme :-). Už bych to nechal na otci, případně na CZC.

Uživatelský avatar
gogo1963
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5664
Registrován: srpen 19
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Červené světlo CPU na desce

Příspěvekod gogo1963 » 13 zář 2019 12:02

"Noddiskutovatelný fakt je ten, že kdyby se v tom nevrtal, počítač by fungoval. Další fakt je ten, že čím víc se v tom vrtá, tím si snižuje případnou šanci na uplatnění záruky." tak to je otázka, kdyby se nevrtal ... jakoby nikomu neodešel copm po týdnu, měsíci, roku ... když se bavíme o "neodborném zásahu", často se stane "nehoda" i při odborném zásahu a svede se to na kostrukční či jinou vadu, chybu kde co ... je tedy na prodejci, aby uznal, co mohl, nemohl dotyčný zkazit ... takové "doufám, že přiznáš, žes to podělal, když se ještě neví, co je poděláno ... tohle mi vykládal táta před padesáti lety ...
i7 10700/Grandis 3/ z490 Meg Unify/XPG GAMMIX S11 Pro 500GB/Samsung 970 EVO PLUS 1TB/ Define R5/ Patriot Viper 4 16GB Kit 3400/ 4TB Skyhawk/ RX 6600 XT/ CORSAIR 750W RM750x/sound blaster zx/ Dell S2721DGF /MSI RX 6600 XT GAMING X 8G /4TB Ironfolf pro

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23601
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Červené světlo CPU na desce

Příspěvekod ITCrowd » 13 zář 2019 12:05

Co udělal, to udělal. Nemá cenu se bavit o tom, co dělá někdo jiný. Nebo co by kdyby. Fakta jsou fakta. I případný soud nebude zajímat nic jiného.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Uživatelský avatar
gogo1963
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5664
Registrován: srpen 19
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Červené světlo CPU na desce

Příspěvekod gogo1963 » 13 zář 2019 12:08

přesně, fakta jsou fakta a jediná, která známe, že to momentálně nejede ...nevíme proč ...
i7 10700/Grandis 3/ z490 Meg Unify/XPG GAMMIX S11 Pro 500GB/Samsung 970 EVO PLUS 1TB/ Define R5/ Patriot Viper 4 16GB Kit 3400/ 4TB Skyhawk/ RX 6600 XT/ CORSAIR 750W RM750x/sound blaster zx/ Dell S2721DGF /MSI RX 6600 XT GAMING X 8G /4TB Ironfolf pro

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23601
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Červené světlo CPU na desce

Příspěvekod ITCrowd » 13 zář 2019 12:17

Přesně. A pokud zjistí, že přeflešnul BIOS, tak mu to neuznají a soudit se taky nemůže, bo právník najde toto téma. A ty, který jsi mu tak dobře "radil" mu škodu taky nezaplatíš. Kdyby to tam dal hned...
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Uživatelský avatar
gogo1963
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5664
Registrován: srpen 19
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Červené světlo CPU na desce

Příspěvekod gogo1963 » 13 zář 2019 12:32

dej sem link kde se píše, že po přeflashování biosu zaniká záruka ... opravdu? :D a to nemluvím o tom, že žádný neflashnul ...
i7 10700/Grandis 3/ z490 Meg Unify/XPG GAMMIX S11 Pro 500GB/Samsung 970 EVO PLUS 1TB/ Define R5/ Patriot Viper 4 16GB Kit 3400/ 4TB Skyhawk/ RX 6600 XT/ CORSAIR 750W RM750x/sound blaster zx/ Dell S2721DGF /MSI RX 6600 XT GAMING X 8G /4TB Ironfolf pro

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23601
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Červené světlo CPU na desce

Příspěvekod ITCrowd » 13 zář 2019 12:39

Nejseš náhodou nor? Já jen, že musíš pocházet z osla...
Víš dobře stejně jako já, že i kdybych sem dal tisíc linků, stejně to neuznáš, a budeš se dožadovat dalších linků, svědectví a já neví čeho. Uvidíme, jak chlapec dopadne. Fakt je, že ty jsi tomu opravdu nepomohl. Měl bys psát na pc-nohelp. Ostratně, už si toho všimli i moderátoři a dostal jsi (zatím) slovní výstrahu.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti