mechanika necte DVD co vypalila

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Dais
Level 1
Level 1
Příspěvky: 78
Registrován: listopad 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

mechanika necte DVD co vypalila

Příspěvekod Dais » 16 pro 2007 21:42

zdar mam problem s mechanikou TSST corp CD/DVDW SH-S182M pouzivam NERO 7 a media pouzivam SONY DVD-R kdyz jsem ale vypalil na DVD napr Videorecenze z tiscali.cz tak mi PC DVD neprecetlo(ukazalo ze je DVD prazdny) tak zkusim dat DVD do prenosnyho DVD prehravace a hle ono to prehrava cim to muze byt? firmware mam nejnovejsi. tohle mi dela u vice DVD

Reklama
Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 17 pro 2007 10:52

Nemáš náhodou nainstalován program Alkohol - jestli ano,tak si ho spusť a v nastavení - Obecné - Emulace - odznač "Ignorovat typ média".
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Dais
Level 1
Level 1
Příspěvky: 78
Registrován: listopad 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Dais » 17 pro 2007 14:55

tak alcohol v PC mam a mam i odskrtnuty "ignorovat typ media"

Dais
Level 1
Level 1
Příspěvky: 78
Registrován: listopad 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Dais » 18 pro 2007 07:26

jen tam me napada neexistuje nejakej program nebo neco podobnyho co by dokazalo "pomoct" mechanice to spravne precist?

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 18 pro 2007 12:41

Podle všeho máš DVD mechaniku na USB. Zkus připojit na jiný konektor a nebo se podívej na další zařízení, která máš připojená na USB, může to být nějaký konflikt. Též některé verze programu Daemon-Tool, způsobují problémy.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Dais
Level 1
Level 1
Příspěvky: 78
Registrován: listopad 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Dais » 18 pro 2007 12:56

na USB to neni je interni a deamond nemam

Uživatelský avatar
CrasherKill
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2030
Registrován: prosinec 07
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod CrasherKill » 18 pro 2007 13:04

A jiná vypálená dvd ti jdou?Možná že jsi to jenom špatně vypálil.To vyzkoušej na jiném pc.Já jsem taky vypaloval dvd a na stolním přehrávači mi to jelo a na kompu ne, pak jsem to vypálil jinak a už mi to jelo.
AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz / CoolerMaster Hyper 212+ / Gigabyte 870A-UD3 / Kingston DDR3 4096 MB 1600MHz / Nvidia GeForce GTX 560 / 3X SAMSUNG F3 1TB + WD Green 1TB + SSD Samsung 840 EVO 120GB / SEASONIC 620W BRONZE / CoolerMaster Elite 330 / Windows 8 Pro

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 18 pro 2007 13:31

Jestli jsi uvedl správný název mechaniky (M znamená u této mechaniky USB, alespoň podle údaje na netu), tak mají chybu na netu, Zkus tedy odebrat ve správci zařízení v řadiče IDE příslušný řadič (Prim., nebo Sec.), podle toho, kde je DVD mechanika připojena a restartuj PC. Ovladač se po restartu znovu instaluje a případně opraví chyba. Nejprve, ale otestuj vypálené DVDéčko v jiné mechanice, zda je skutečně funkční a ne chybně vypálené. Pokud není funkční, je zbytečné uvedené provádět.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů