KT133a FSX

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Zpeska
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: září 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

KT133a FSX

Příspěvekod Zpeska » 18 zář 2005 20:55

Sím,prosím o radu. :idea: Mam starší stroj z.d. je KOB KT133a FSX,grafika GeForce4 MX440-8X 64MB(64BIT).Win 98SE.Karta má 8X AGP,DeskaX AGP,ale přesto ikdyž je v biosu nastaveno AGP4X běží vše jen na AGP1X.Poradíte někdo??Hlavně né radou "ZAKOPEJ TO a nebo :evil: .

Reklama
miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 21 zář 2005 15:36

Tak kde by mohl bejt problém...
BIOS? Novější těžko seženeš, takže bych prubnul defaultní nastavení.
Wokna? Reinstal...
HW nekompatibilita? S tím nenaděláš nic...
Ideálně bych to viděl resetovat bios a přeinstalovat wokna, když se to nesrovná bude to HW a nenadělaš nic. otázkou je taky, jakej to má vlastně dopad na výkon a jestli má cenu se tím nějak zabejvat. Moc her i na tom stejně nezapaříš :wink:

Zpeska
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: září 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Poděkování

Příspěvekod Zpeska » 21 zář 2005 20:50

Já vím že na tomto muzeálním kousku moc nezapařím,ale na novej není a na některejch novějších hrách se to seká a to mně štve.A asi to bude opravdu tou nekompabilitou.Neboť když jsem kdysi koupil tuhle graf.kartu tak se to "rozjelo" celé.Jenže jsem potřeboval výstup pro televizi a tato karta stála rozumnou cenu...Přesto děkuji a aspoň vím že nemá cenu zkoušet něco vymýšlet :oha:

Zpeska
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: září 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

VIA

Příspěvekod Zpeska » 22 zář 2005 22:14

:D Čus,jen dodatek.Už mám řešení mého problému.Je to instalace sady VIA 4in1 !!! Okamžitě po nainstalování nového setu to zprovoznilo násobení AGP.Ikdyž mě to stejně moc neuspokojilo.Na nových hrách to občas "škube" ale to už je asi problém kterej na tomto kompu nevyřeším. :idea: A nebo vyřeším?? :evil: :)))


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů