Scrollování na myši někdy klikne/drží levé tlačítko

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Pachoom
Level 2
Level 2
Příspěvky: 160
Registrován: květen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Scrollování na myši někdy klikne/drží levé tlačítko

Příspěvekod Pachoom » 23 srp 2021 23:18

Nevím proč,začalo to před cca 3 hodinama,když scrolluju tak mi občas myš klikne levým tlačítkem a drží ho,tudíž jak kdybych chtěl něco zkopírovat.Odinstaloval jsem ovladače,nabindované to nemám,myš jsem zkusil v jinčím počítači a fungovala normálně,je trochu starší,ale když funguje v jiném počítači,tak to není chyba myši.Dal jsem restart,než se celkově načetl počítač tak fungovala normálně,nevím jestli je to nějakou aplikací,možná aplikací té myši,ale ta se nezapíná při startu windowsu.Zkusil jsem i jinčí prohlížeč,a nic.

Ve videu ukazuju stránku,která ukazuje tlačítko,které používáte na myši,scrolluju a zrázu to samo drží levé tlačítko myši a začne to díky tomu přetahovat text.Někdy mi přijde,že v tom je nějaký patern,třeba že na každé druhé kliknutí se to stavá častěji,nebo že 6 scrollu někdy stačí,abych to triggernul,než jsem to video ale začal točit,tak se to stávalo častěji,snad mi dokážete někdo pomoc :D.

https://streamable.com/e8ittp

Edit 1 : Dělal jsem kontrolu Windows Defenderem,nic to nenašlo,takže virem to není.
Edit 2 : Stává se to jen když hýbu myší,pokud s ní nehýbu,tak scrollování funguje normálně,takže teď jsem z toho úplně jelen.

Reklama
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů