PC zamrzne při bootovani win Vyřešeno

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Robie.
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: únor 24
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

PC zamrzne při bootovani win

Příspěvekod Robie. » 14 úno 2024 17:23

Ahoj, prosím o radu, instaloval jsem USB ovladače telefonu a po instalaci mi vypnula klávesnice a myš, PC normálně fungovalo dal, ale samozřejmě se nedalo ovládat, takže jsem musel na tvrdo restartovat, ale od té doby nejsem schopný ho spustit, bios normálně funguje, tam se dostanu bez problémů, ale jakmile začne bootovat, zase odpojí klávesnici a myš a zamrzne.. Zkoušel jsem obnovit nastavení BIOSu, potom i Flash BIOSu (přes USB Flash disk) - nepomohlo, mám v PC M2 a 2 SSD, systém mám na M2, tu jsem zkusil vytáhnout a použít jeden z SSD na instalaci WIN přes USB, začne načítat instalaci a jakmile se zobrazí načítání tak zase zamrzne (mám USB s WIN 7, 8, 10, zkoušel jsem všechny 3 a výsledek stejný, takže v bootovacim USB disku být problém nemůže). Už moc nevím jak dál, zkoušel jsem i preskladat RAM, zkouším fakt už úplně vše ale bez výsledku.. Zamrzne ihned jak se zobrazí logo WIN, začne točit kolečko a za vteřinu se zastaví, odpojí vše přes USB a dal už nic.. Snad mi někdo poradí..

Reklama
RIKI22
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6477
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PC zamrzne při bootovani win

Příspěvekod RIKI22 » 14 úno 2024 18:51

Odpoj všetky disky,či sa dostaneš k ponuke,kam inštalovať.

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: PC zamrzne při bootovani win  Vyřešeno

Příspěvekod ITCrowd » 14 úno 2024 19:46

Vítej na PC-HELP!
Obětuj jednu flashku a vyzkoušej nabootovat live linux. Jestliže klávesnice zhavaruje i tam, bude chyba v HW.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam[Bot] a 75 hostů