Stránka 1 z 1

Tiskárna HP Laserjet MFP M140W

Napsal: 29 dub 2025 18:13
od McKousal
Dobrý den, potřeboval bych prosím radu.Mám tiskárnu HP Laserjet MFP M140W a normálně tiskla, vždy jsem používal připojení přes usb kabel.Ale už je to nějakou dobu, co jsem netisknul a potřeboval jsem něco vytisknout a tiskárna nechce tisknout.Bliká na ní oranžový vykřičník a nevím co s tím.Ukazuje se jako neaktivní či offline.Mám i originál aplikaci HP Smart a když dám diagnostiku, napíše to chybu, takže vlastně nezjistím co s ní je.Je nějaká možnost restartování do továrního nastavení nebo neměl někdo podobný problém?Byl bych moc vděčný za radu.

Re: Tiskárna HP Laserjet MFP M140W

Napsal: 29 dub 2025 19:59
od zeus
Je to M140W nebo M140We?
Pak se bud jen chysta nebo ma problem s uctem.

Re: Tiskárna HP Laserjet MFP M140W

Napsal: 03 kvě 2025 20:29
od peta501
Ahoj,

zkus ji natvrdo vytahnout ze zasuvky, pul minuty pockat a vratit zpatky.

Mel jsem HP 2x pokazdy mi to delalo stejne, po nejaky delsi dobe kdy sem nic netiskl, se hlasila jako offline nebo odmitala tisknout, pomohlo mi vzdycky to ze jsem to odpojil od site a pak se chytla.

Po druhy zkusenosti s HP, kde byla naprosto tragicka zkusenost s jejich ovladacema a aplikaci. Jsem tu tiskarnu natvrdo zahodil a HP skoncoval.
Doporucuju poridit treba brother, jejích funkcni ovladace jsou balzam na dusi potom HP srotu.