restartování XP po přihlášení některého z uživatelů

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

bobescl
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: únor 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

restartování XP po přihlášení některého z uživatelů

Příspěvekod bobescl » 06 úno 2008 10:23

Ahoj, kamarád má problém , při přihlášení některého z uživatelů ( jsou 3 a je jedno jakého) se PC samovolně restartuje. Přeinstaloval jsem XP na čistý disk, instaloval ovladače desky , grafiky, pak SP2. Antivir NOD32 a Office XP ( jen word a excel) . PC fungoval asi hodinku a pak znovu restarty. Jiné aktualizace jsem neinstaloval. Ještě předtím , než začal PC restartovat jsem si všiml, že při přepnutí uživatele se na obrazovce objeví zpráva monitoru, jako při novém spuštění PC. Tedy jako že je výstup analog. Toto se mi doma nestává, ale je pravda, že mám úplně jinou konfiguraci a monitor. Myslím si že je to GK, dostanu se k tomu až zítra a tak Vás prosím o Vaše názory na tuto věc. Díky

Athlon XP 3200+, deska Gigabyte ?, AGP INNO 3D 5200, DDR 1G, 160 GB Seagate,

PROBLEM vyřešen !!!
Problem nebyl v hardwaru ale v softwaru. Celý PC jsem přeinstaloval, pak NOD32 a Kerio Firewall. od té doby je vše OK, zatím ! Předtím jsem vyzkoušel všechny díly v jiném PC a v tomto PC jsem postupně zaměnil jednotlivé díly, čímž jsem vyloučil jejich poruchu. Také jsem volal na ESET aby mě poradili zda se nejedná o nějakou havěť. O ničem nevěděli, takže: buď to byla nějaká havěť anebo chybná instalace. Prostě problém softwaru. je pravda , že doma používám již několik let Kerio a nemůžu si na něj stěžovat. Při přeinstalování Wim XP naposledy jsem ale použil trochu jiný postup nastavení jednotlivých uživatelů. Instaloval jsem XP jen na jednoho uživatele a po kompletní instalaci úplně všeho, jsem teprve vytvořil další dva. Předtím to bylo hned při instalaci a pak nastal ten problém.
Naposledy upravil(a) bobescl dne 21 úno 2008 23:37, celkem upraveno 1 x.
Problém je většinou půl metru od klávesnice. Jen někdy v PC :o)

Reklama
Uživatelský avatar
zlobyl
Tvůrce článků
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1760
Registrován: duben 06
Bydliště: Slaný
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod zlobyl » 07 úno 2008 16:33

Ahoj, vítám tě tu na PC-Help.

Je možné, že je to GK, ale stejně tak to může být paměť nebo zdroj nebo HDD.
Na paměť je nejlepší memtest86, výstupní napětí zdroje může sledovat diagnostickým nástrojem k desce a mohl by spustit kontrolu HDD s kontrolou povrchu.
Prosím, omluvte mou častou nepřítomnost na fóru.Bohužel jsou věci, které člověk nemůže ovlivnit a já tudíž nemám moc času, abych se sem dostal.Budu se snažit tady být vždy, když to bude možné, ale nic zaručit nemohu.Je mi to líto.

Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod El Diablo » 07 úno 2008 18:30

Taky by to mohla způsobovat nějaká "havěť"...
RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam[Bot] a 66 hostů